Alfred lanceert campagne Texels, voortbouwend op eilandmentaliteit

Biermerk Texels wil de ontspannen en eigenzinnige levenshouding uitstralen

Speciaalbiermerk Texels, onder andere bekend van het bierlabel Skuumkoppe, lanceert een campagne waarin de Texelse eilandmentaliteit centraal staat. Daarmee wordt de ontspannen en eigenzinnige levenshouding die die bieren van Texels zo uniek maakt, bedoeld.

Eilandmentaliteit als inspiratie

De door Alfred ontwikkeld campagne wil laten zien hoe de eilandmentaliteit terugkomt in alles wat de brouwerij doet. Van de keuze voor lokale ingrediënten, de namen van het bier en de manier waarop samenwerkingen ontstaan.

Paul van Kuilenburg, Strategy Director bij Alfred: “Alles wat we vertellen, is gebaseerd op hoe het er bij de Texelse bierbrouwerij aan toe gaat. De brouwers zijn altijd op zoek naar nieuwe smaken. En de zoektocht naar typische Texelse namen gaat niet over één nacht ijs. Het eiland blijft inspiratiebron nummer één.”

Diederik Luger, Brand Manager Texels: “En dat vangen we in de eigenzinnige, toegankelijke stijl van onze merkwereld: herkenbaar, met een glimlach”.

Digitale uitrol

De campagne is te zien via YouTube, social media en connected tv. Met deze volledig digitale insteek wil Texels zowel bestaande fans als nieuwe liefhebbers bereiken, op de plekken waar zij hun vrije momenten vieren.Het sinds 1999 bestaande biermerk Texel is sinds 2020 onderdeel van Heineken.

www.alfred.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

[Vacatures] Alfred zoekt een Designer

10-10-2025 | 10:22:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Designer - Full-time · Amsterdam

Alfred lanceert campagne met dames van Van Dobben

07-10-2025 | 11:28:00
Alfred en OnSocial hebben een merkcampagne ontwikkeld voor croquetmerk Van Dobben, waarin de dames uit de iconische Amsterdamse Eetsalon centraal staan

[Vacatures] Alfred zoekt een Senior Producer

24-09-2025 | 08:00:00
Alfred  is per direct op zoek naar een Senior Producer - Full-time · Amsterdam

Tobias Vermeiren Strategy Director Alfred

22-09-2025 | 15:36:00
Tobias Vermeiren stapt na 3,5 jaar over van Dentsu Creative naar Alfred, waar hij aan de slag gaat als Strategy Director
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Mediahuis Nederland en ANWB lanceren campagne met radiospel voor Wegenwacht

14-11-2025 | 14:12:00
Mediahuis Nederland en de Wegenwacht van de ANWB zijn een samenwerking gestart ten behoeve van de campagne Je hebt pas echt pech als je geen Wegenwacht hebt

Bob Koigi: De opmars van de B2B-influencer

14-11-2025 | 12:32:20
In een gefragmenteerde digitale wereld nemen de pogingen om de aandacht van invloedrijke trendsetters te trekken snel toe.

[Vacatures] Serviceplan Amsterdam zoekt een Customer Journey Director bij Plan.Net

14-11-2025 | 08:36:00
Serviceplan Amsterdam is per direct op zoek naar een Customer Journey Director bij Plan.Net - Amsterdam

TBWA\NEBOKO maakt Sinterklaas-commercial voor Albert Heijn

13-11-2025 | 14:00:00
Albert Heijn bereidt zich voor op het jaarlijkse Sinterklaasfeest en richt zich dit jaar sterk op de traditie van het schoentje zetten.

Inter lanceert INTERISTA met DEPT

13-11-2025 | 11:00:23
Het Nederlandse verfmerk Histor is gestart met Geef kleur aan jouw verhaal, een social-first campagne waarin persoonlijkheid en verhalen worden vertaald naar een eigen verfkleur.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.