Albert Heijn zet AI in voor Pasen: kindertekening wordt product
Albert Heijn maakt AI onderdeel van de paascampagne. Kinderen kunnen een tekening insturen met daarop hun lekkerste of mooiste idee voor een paasproduct. De vijf leukste tekeningen worden geselecteerd en met behulp van AI maakt de bakkerij van Albert Heijn van deze fantasie werkelijkheid.
De winnaars ontvangen op Goede Vrijdag hun product thuis zodat ze er samen met familie en vrienden tijdens de paasdagen van kunnen genieten. Een tekening insturen kan via de socialmediakanalen van Albert Heijn. De actie is onderdeel van de paascampagne van Albert Heijn. Dat AI hiervoor wordt gebruikt, is een primeur voor een supermarkt in Nederland.
Thuisbakkers aan de slag
Johan van der Zanden, Head of Marketing and Communications Albert Heijn, op LinkedIn: “Naast de vertrouwde paasproducten hebben we 40 nieuwe producten ontwikkeld die Pasen smaak geven. Met een knipoog naar de hype van vorig jaar kunnen klanten nu bijvoorbeeld genieten van een cruffin (croissant muffin) of mini cronaantje (mini croissantjes met bananensmaakvulling). We zien steeds meer klanten die zelf graag bakken en voor hen hebben we ook mooi aanbod voor Pasen bij Albert Heijn dat in een handomdraai uit de eigen oven getoverd kan worden.”
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Albert Heijn haalt 266.018 euro op voor Voedselbanken
Albert Heijn meest invloedrijke merk in Nederland
Sky Radio The Christmas Station tot kerst te horen in Albert Heijn
TBWA\NEBOKO ontwikkelt kerstwereld-campagne Albert Heijn
Maud Burgers weer meest invloedrijk in Nederlandse PR wereld
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak
[The List] Wunder
[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda
WPP centraliseert productie-units in WPP Production
Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director
Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert