Airborne lanceert podcast over werkcultuur

Airborne heeft het podcastformat Het Betere Werk gelanceerd, waarin inclusie op de werkvloer centraal staat. De productie is een samenwerking met Danielle Jiskoot en Sacha Martina van House of Inclusion.

De afleveringen worden opgenomen in de eigen studio van Airborne, direct naast het kantoor. Daarmee is de podcast onderdeel van een bredere strategie om te experimenteren met formats en businessmodellen die door het bureau zelf worden ontwikkeld.

Podcast helpt bij bespreekbaar maken van werkcultuur

Danielle Jiskoot en Sacha Martina, beiden gespecialiseerd in Diversity, Equity & Inclusion (DE&I), zijn de hosts van de podcast. In elke aflevering is een gast te horen die kennis of persoonlijke ervaringen deelt rond het thema werkcultuur. De verhalen moeten luisteraars helpen beter om te gaan met situaties op de werkvloer, vooral bij het herkennen van grensoverschrijdend gedrag.

In de pilotaflevering vertelt Mirjam Admiraal hoe zij ontdekte dat haar mannelijke collega duizend euro per maand meer verdiende, wat zij daaraan heeft gedaan en welk resultaat dat had.

Wekelijkse chatcast met social strategie

Het Betere Werk verschijnt als Airborne Original. Eerder bracht het bureau al GIEP uit, maar deze podcast verschilt doordat het om een wekelijkse serie gaat. Airborne wil op termijn een groter publiek opbouwen, onder meer met behulp van videofragmenten die via social media worden verspreid.

Samenwerking met Intermediair

Voor de distributie werkt Airborne samen met Intermediair, het platform gericht op hoogopgeleide professionals. De volgende stap is het vinden van een sponsor die zich aan de podcast wil verbinden. Daarbij wordt het bereik via Intermediair en moederbedrijf DPG Media als meerwaarde aangeboden.

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Airborne maakt podcast voor Joods Cultureel Kwartier

25-09-2025 | 11:09:00
De reeks neemt de gebeurtenissen rond Ajax – Maccabi Tel Aviv in november 2024 als startpunt, waarbij Israëlische fans werden mishandeld en bedreigd

Politieke kopstukken te gast in Haagse Zaken van NRC

24-09-2025 | 11:55:00
NRC begint met een serie wekelijkse interviews met lijsttrekkers, in de aanloop naar de Tweede Kamerverkiezingen.

Marvin Jacobs: Is AI-slop de toekomst van podcasting?

24-09-2025 | 10:13:00
Liefdeloze content of een slimme innovatie die laat zien hoe de podcastwereld zich ontwikkelt?

Mediahuis NRC en Airborne ontwikkelen podcastserie Achmea

22-09-2025 | 13:37:00
De reeks richt zich op maatschappelijke thema’s als duurzaamheid en toekomstbestendig werken.

Snakeware: Digitale kansen bij stijgende btw

19-09-2025 | 11:14:00
In een tijd van laag consumentenvertrouwen is simpelweg prijzen verhogen geen houdbare optie.

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

GAMMA en VML Amsterdam lanceren duurzaamheidscampagne

25-09-2025 | 15:45:19
GAMMA werkt samen met VML Amsterdam aan een campagne die laat zien hoe eenvoudige aanpassingen in huis kunnen bijdragen aan het besparen van water, energie en geld.

Havas Lemz lanceert campagne tegen femicide

25-09-2025 | 14:53:15
Elke acht dagen wordt in Nederland een vrouw om het leven gebracht, vaak door haar partner of ex-partner.

INDIE Amsterdam ontwikkelt Vader Aarde-campagne Milieudefensie

25-09-2025 | 14:34:00
Milieudefensie wil dat klimaat en de rol van grote vervuilers nadrukkelijker op de politieke agenda komen.

BUUT ontwikkeld met DEPT: strategie, design, experience

25-09-2025 | 10:49:08
ABN AMRO lanceerde begin september BUUT, een bank voor tieners en hun ouders die is ontwikkeld door Tikkie in samenwerking met DEPT.

Joe Public lanceert introductiecampagne voor BUUT

24-09-2025 | 11:24:36
Centraal staat het werken met potjes, waarmee gebruikers eenvoudig budgetten kunnen maken en inzicht krijgen in inkomsten en uitgaven.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.