ADNIGHT 2023 aangekondigd: 13 oktober

ADNIGHT is uitgegroeid tot één van de grootste netwerkevents van de creatieve industrie. Vorig jaar trok de jubileumeditie 7000 bezoekers en 62 deelnemende bureaus die samen 179 sessies organiseerden. Op vrijdag 13 oktober openen creatieve bureaus wederom hun deuren om zichzelf te presenteren aan vakgenoten, marketeers en talent.

Wybe Sallows, medeoprichter van ADNIGHT: “We zoeken naar allerlei manieren om zoveel mogelijk mensen bij de avond te betrekken. Dat doen we door toegankelijkheid te verbeteren, bijvoorbeeld met de introductie van onze app, waarmee bezoekers een eigen programma kunnen samenstellen en ook met elkaar kunnen connecten. Maar bijvoorbeeld ook met een initiatief als WAY IN, een middagprogramma in Paradiso waar we jong divers talent op een laagdrempelige manier willen laten kennismaken met de industrie.”

Heleen Hidskes, Head of Strategy bij DEPT: “ADNIGHT is een mooie gelegenheid om creatieven samen te laten komen. We zetten letterlijk de deuren open om te inspireren en te verbinden. De avond is perfect om expertise te delen; bijvoorbeeld door binnen een thema de verdieping te zoeken in talks en te verrassen met experiences.”

Mohammad Hassani, pr-manager bij TBWA/NEBOKO: “ADNIGHT biedt mensen binnen én buiten industrie een kans om te verbinden en op creatieve wijze talent een krachtige introductie te geven, niet alleen vanuit TBWA\NEBOKO, maar vanuit de gehele sector.”

www.ADNIGHT.nl
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

ADNIGHT breidt jubileumeditie uit met dagprogramma

10-03-2026 | 09:34:40
Ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan introduceert het creatieve festival op 8 oktober een conferentie in De Hallen in Amsterdam, voorafgaand aan het ADNIGHT Festival in de avond.

W+K x ADNIGHT | GEDOGEN+Amsterdam Core

08-10-2025 | 08:42:14
Wieden+Kennedy Amsterdam presenteert tijdens ADNIGHT de tentoonstelling GEDOGEN+Amsterdam Core.

Boomerang zet mentale gezondheid centraal op Adnight

30-09-2025 | 08:42:00
Het programma onderzoekt thema’s als creativiteit onder druk, inclusiviteit in media en authentieke representatie in campagnes.

ADNIGHT start met Marketing Talks voor marketeers

22-09-2025 | 15:47:49
Deze mini-conferentie brengt een reeks presentaties over branding, creativiteit en de samenwerking tussen merken en bureaus.

SERVICEPLAN x ADNIGHT | The Deadline

19-09-2025 | 09:04:00
Tijdens deze editie van Adnight duikt Serviceplan Amsterdam dieper in het omgaan met deadlines en stress op de werkvloer.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hotel L’Amour maakt paascampagne met Rob Kemps voor Jumbo

21-03-2026 | 10:07:00
Hotel L’Amour maakt paascampagne met Rob Kemps voor Jumbo. Nieuwe pay-off: De JA van Jumbo

Fred Moolhuijsen: zorg als bureau voor positionering, propositie en bekendheid

20-03-2026 | 15:23:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord: Fred Moolhuijsen, oprichter van PitchResult, gespecialiseerd in pitchconsulting en agent strategy

MediaMixer neemt Studio Sonart over

20-03-2026 | 13:17:00
Het Antwerpse communicatiebureau MediaMixer neemt Studio Sonart over, specialist in bedrijfsradio. Met de overname versterkt het bureau een discipline die al onderdeel is van de dienstverlening en zet het een volgende stap in de groeistrategie

Bob Koigi: Consumenten blijven een raadsel voor marketeers

20-03-2026 | 12:51:07
Er ontstaat een groeiende kloof in het hart van moderne marketing: merken beschikken over meer data dan ooit

[The List] met melk.a Fixed Fee Creative Party.

20-03-2026 | 12:41:21
met melk. is geen traditioneel bureau, maar een fixed fee creative party voor merken die meer willen dan een klassieke agency of één in-house hire kan bieden.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.