ACT.agency gaat socialstrategie Museumkaart ontwikkelen

ACT.agency is door Museumkaart geselecteerd voor het ontwikkelen van een socialstrategie en de bijbehorende contentcreatie. Het bureau uit Amsterdam ondersteunt de organisatie in het versterken van de online aanwezigheid en het vergroten van de betrokkenheid onder diverse doelgroepen.

Museumkaart verbindt ruim anderhalf miljoen kaarthouders met meer dan vijfhonderd musea in Nederland. Via social media wil de organisatie beter aansluiten bij de belevingswereld van jongere én oudere doelgroepen. ACT.agency krijgt de verantwoordelijkheid voor zowel de strategie als de dagelijkse contentproductie.

Van strategie tot uitvoering

Kiki Maaskant, Managing Director en Partner bij ACT.agency: "We zijn enorm trots dat Museumkaart voor ons heeft gekozen. Het is een merk met een missie: cultuur toegankelijk maken voor iedereen. We kijken ernaar uit om samen een socialaanpak neer te zetten die relevant, inspirerend en activerend is – en die museumbezoek op een eigentijdse manier tot leven brengt in de tijdlijnen van de doelgroepen."

Martin de Rooij, hoofd marketingcommunicatie bij Museumvereniging & Museumkaart: "We zochten een bureau dat niet alleen begrijpt hoe je impact maakt op social, maar ook onze culturele missie begrijpt en hieraan kan bijdragen. Bij ACT.agency vonden we die combinatie. Hun geïntegreerde aanpak en gevoel voor creativiteit en merkverhaal gaven ons meteen vertrouwen. We kijken uit naar een inspirerende samenwerking én hernieuwde socialkanalen."

www.act.agency

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Boekenweekgeschenk geeft toegang tot 200 musea

17-03-2026 | 08:55:00
Op 22 maart geldt het Boekenweekgeschenk als entreebewijs. De campagne is ontwikkeld door ACT.agency in opdracht van CPNB en de Museumvereniging.

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Account/Projectmanager

13-03-2026 | 08:55:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Account/Projectmanager - Amsterdam

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Junior Account/Projectmanager

13-03-2026 | 08:43:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Junior Account/Projectmanager - Amsterdam

Pablo van den Berg: AI is geen innovatieproject, maar een infrastructuur

09-03-2026 | 14:49:00
In deze reeks spreekt Berber Hoekstra met experts uit de branche om te ontdekken hoe merken AI succesvol kunnen inzetten en de connectie met hun publiek behouden

ACT.agency wint pitch van Daimler Truck Nederland

05-03-2026 | 09:09:00
Het Amsterdamse bureau wordt verantwoordelijk voor de creatieve strategie, merkuitwerking en alle contentdisciplines.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Hotel L'Amour en HEMA winnen Ster Gouden Loeki

26-03-2026 | 22:57:00
HEMA en Hotel L'Amour hebben met hun kerstcommercial de Ster Gouden Loeki gewonnen. Het Ronald McDonald Kinderfonds en TBWA\NEBOKO wonnen de Ster Gouden Loeki voor goede doelen

Wenneker Amsterdam ondersteunt Kipling-campagne

26-03-2026 | 17:13:23
Voor de uitwerking werkte Wenneker Amsterdam samen met bureau Good, regisseur Rogier Smalhout en fotograaf Ines Vansteenkiste-Muylle.

Creative Family zet in op offline community building

26-03-2026 | 17:00:53
Offline community building krijgt meer aandacht in een marketingwereld die sterk leunt op performance, automatisering en schaalbare content.

Timothy Kasri: Het vinden van de juiste locatie is essentieel

26-03-2026 | 15:51:00
Hard Cut is een maandelijkse column van creative video agency Bruut, waarin ’t team interessante en opvallende insights uit de (content)industrie deelt

WPP Media maakt adidas-campagne met Brainpower

26-03-2026 | 15:04:00
WPP Media’s StudioM heeft voor adidas een campagne ontwikkeld rond de Superstar sneaker.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.