Abovo Maxlead en Neurons AI gaan samenwerken

Abovo Maxlead en Neurons AI maken hun samenwerking bekend. Neurons is een neuromarketingbedrijf dat gespecialiseerd is in het verbeteren van campagnes doormiddel van eyetracking AI. De inzichten uit de metingen leveren een beeld op van emotionele en cognitieve reacties van consumenten. De doorgevoerde verbeteringen op de creatie moeten dan leiden tot effectievere en beter converterende campagnes.

Neurons oplossingen voorspellen aan de hand van eyetracking, AI en data hoe consumenten emotioneel en cognitief reageren op ontwerpen, kleuren, beelden en teksten. Door deze directe voorspellingen te integreren, kunnen creaties en campagnes worden aangepast om betere resultaten te behalen. De inzichten zijn schaalbaar en toepasbaar op diverse mediaplatformen, zoals out of home, social, video, display en webdesign. De tool is gebouwd om op grote schaal uitingen te kunnen beoordelen en voor verschillende doeleinden te optimaliseren.

Elzemieke Olsthoorn, CMO en Head of AM Beyond: “We weten dat creatie tussen de 50% en 70% van de effectiviteit van marketingcampagnes bepaalt. Met Neurons AI kunnen we geoptimaliseerde creatieve assets voor onze klanten ontwikkelen en betere resultaten behalen voor verschillende doeleinden, zoals branding en conversie. Onze eerste testcase met een performance campagne, laat al veelbelovende resultaten zien met een verlaging van 18% in de cost per lead. Deze datagedreven inzichten bieden veel perspectief voor toekomstige campagnes."

Dr. Thomas Zoëga Ramsøy, Founder & CEO Neurons: "We kijken ernaar uit om Abovo Maxlead te ondersteunen door inzichten te bieden waarmee ze door de ogen van hun klant kunnen kijken, maar ook hun manier van denken en beleven beter begrijpen. Met Neurons AI kunnen ze in één oogopslag zien waar de aandacht van hun publiek naartoe gaat, zodat ze hun advertenties kunnen optimaliseren nog voordat ze live gaan."

www.abovomaxlead.nl

www.neuronsinc.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Otrium lanceert campagne rond iconische O

08-05-2025 | 12:57:00
Online fashionplatform Otrium heeft een merkcampagne gelanceerd. De campagne is ontwikkeld in samenwerking met Born05, Talpa, Draft Digital en Abovo Media.

Abovo Maxlead jaagt op groei

13-04-2025 | 21:22:00
[Interview] Theun Eijkemans over zijn start als CEO bij Abovo Maxlead

De opposites attract-methode voor Total Video

03-04-2025 | 07:49:00
[Column] Niels Bruinsma (Abovo Maxlead) Waar in de mediabranche tegenwoordig veel aandacht naar uitgaat is het aanvullen van TV bereik met online video

[Vacatures] Abovo Media zoekt een Junior Out of Home Consultant

02-04-2025 | 08:12:00
Abovo Media is per direct op zoek naar een Junior Out of Home Consultant • Hoorn

Genomineerden voor de AMMA Awards 2025 bekend

27-03-2025 | 12:32:00
Tijdens de AMMA nominatieweek, die van 24 tot en met 27 maart plaatsvond, zijn alle kanshebbers voor de Annual Masters in Media Awards bekendgemaakt.

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.