Creature Amsterdam haalt vijf talenten in huis

Mick Vuur en Thomas ten Brink werkten via Switch Talent Program als team bij MediaMonks, Publicis en Steam op klanten als Defensie en Verizon en zijn per 1 september aan boord bij Creature.

Eva Lokhorst startte al eerder bij Creature en vormt sinds deze maand een team met Anne-Jet de Nas. Ze delen een achtergrond in design, maar bovenal delen ze een diepgewortelde passie voor kunst, mode en cultuur. Mede hierdoor zullen zij een sterk en eigenzinnig team vormen.

Met Tess de Graaf, als Social Media Creative, ontwikkelt het bureau zich in de breedte. Tess de Graaf vervulde deze functie eerder bij TBWA\Neboko en werkte onder andere voor McDonald’s, T-Mobile en de Staatsloterij.

Sanne Tolsma, Managing Director Creature: "Ik ben ongelooflijk blij met deze generatie jonge creatieven op de vloer. Met hun ambitie en verschillende achtergronden en ervaringen zijn ze een verrijking voor Creature. De eerste creatieve output is zeer veelbelovend."

In mei dit jaar werd bekend dat het van oorsprong genoemde XXS verdergaat als Creature Amsterdam. Creature werkt voor klanten als Mitsubishi Europe, BCC, NS Retail, Het Rode Kruis, Yakult en Anderzorg.

www.creatureamsterdam.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op

06-03-2026 | 14:16:00
Belastingdienst is gestart met de publiekscampagne Aangifte inkomstenbelasting.

BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne

06-03-2026 | 10:55:27
Onder de titel Elke stemmer verdient een standbeeld worden stemmers centraal gezet.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager

06-03-2026 | 08:49:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Junior HR/OPS manager - Fulltime · Amsterdam

Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media

06-03-2026 | 08:42:10
Social media zijn misschien wel de meest zichtbare marketingfunctie, maar de professionals erachter staan steeds meer onder druk.

Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn

05-03-2026 | 21:07:00
Marketing Report onderzoekt de pitchcultuur in Nederland in een serie interviews en fora. Vandaag aan het woord Katja Bauer en Aranka Staijen, beiden Consulting Partner bij 3MO
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.