Creature Amsterdam haalt vijf talenten in huis

Mick Vuur en Thomas ten Brink werkten via Switch Talent Program als team bij MediaMonks, Publicis en Steam op klanten als Defensie en Verizon en zijn per 1 september aan boord bij Creature.

Eva Lokhorst startte al eerder bij Creature en vormt sinds deze maand een team met Anne-Jet de Nas. Ze delen een achtergrond in design, maar bovenal delen ze een diepgewortelde passie voor kunst, mode en cultuur. Mede hierdoor zullen zij een sterk en eigenzinnig team vormen.

Met Tess de Graaf, als Social Media Creative, ontwikkelt het bureau zich in de breedte. Tess de Graaf vervulde deze functie eerder bij TBWA\Neboko en werkte onder andere voor McDonald’s, T-Mobile en de Staatsloterij.

Sanne Tolsma, Managing Director Creature: "Ik ben ongelooflijk blij met deze generatie jonge creatieven op de vloer. Met hun ambitie en verschillende achtergronden en ervaringen zijn ze een verrijking voor Creature. De eerste creatieve output is zeer veelbelovend."

In mei dit jaar werd bekend dat het van oorsprong genoemde XXS verdergaat als Creature Amsterdam. Creature werkt voor klanten als Mitsubishi Europe, BCC, NS Retail, Het Rode Kruis, Yakult en Anderzorg.

www.creatureamsterdam.com


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

True Ideas ontwikkelt campagne: Het zit in ons bloed

13-02-2026 | 13:08:59
Sanquin start een landelijke merkcampagne onder de titel Het zit in ons bloed. Geef om elkaar. De campagne is ontwikkeld door True Ideas

Bob Koigi: Geen stap terug in groene marketing

13-02-2026 | 10:05:26
Merken voelen druk om hun duurzaamheidsboodschap terug te schroeven. Nieuwe data van Kantar laat zien dat dit juist de verkeerde stap zou zijn.

HEMA en Lay’s winnen Tikkie Campagne Awards

13-02-2026 | 09:30:00
Tijdens het Tikkie-seminar op het ABN AMRO Open in Rotterdam Ahoy werden zij bekroond voor hun campagnes binnen de Tikkie-app.

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Content Producer Social

13-02-2026 | 08:55:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Content Producer Social - Full-time · Amsterdam

truus brengt Jumbo met Gullie naar carnavalspodia

13-02-2026 | 08:51:06
Het nummer maakt tijdens carnaval deel uit van de officiële setlist van de artiest, die in één week meer dan dertig optredens verzorgt.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.