Zandbeek, Lievens en Connect winnen aanbesteding Rijkswaterstaat

Na een Europese aanbestedingsprocedure heeft Rijkswaterstaat de bureaucombinatie Zandbeek, Lievens en Connect een raamovereenkomst gegund voor communicatieadvies en -uitvoering.

Dit markeert een van de grootste aanbestedingen in de communicatiebranche. Voor Zandbeek is dit de vijfde opeenvolgende winst bij Rijkswaterstaat.

Fleur van Zandbeek, CEO bij het bedrijf: "Het mooie van werken voor Rijkswaterstaat is dat je bijdraagt aan zeer actuele en belangrijke maatschappelijke thema’s, zoals de klimaatverandering, waterveiligheid en de vernieuwing van onze infrastructuur. En dat werk wordt alsmaar interessanter en betekenisvoller. We zijn daarom meer dan ooit gemotiveerd om de komende jaren opnieuw aan de slag te gaan."

De samenwerking omvat projecten variërend van publieksvoorlichting tot internationale promotie.

www.zandbeek.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Zandbeek ontwikkelt social-first campagne voor VOAM

26-01-2026 | 17:07:54
VOAM richt zich op haarverzorging voor mensen met krullen en kiest daarbij voor productie zonder dierproeven en met ingrediënten uit Europa.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Senior Projectmanager

15-01-2026 | 14:50:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Senior Projectmanager - Fulltime / parttime

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Medior Campagnestrateeg

15-01-2026 | 14:37:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Medior Campagnestrateeg - Fulltime / parttime

Zandbeek en NHA inspireren met campagne Waar wacht je op?

06-01-2026 | 09:00:00
Onder het motto Waar wacht je op? moedigt de onderwijsorganisatie Nederlanders aan om niet langer te wachten op het perfecte moment om te beginnen met leren.

Zandbeek wint drie European Excellence Awards

08-12-2025 | 10:08:00
De samenwerking werd onderscheiden met de case De 100 uur van Hooipolder in de categorieën Live & Brand Events, Government Agencies & Parties en Western Europe.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Amazon Nederland kiest For You Agency als influencerpartner

30-01-2026 | 13:09:00
Amazon Nederland heeft na een pitchtraject For You Agency geselecteerd als influencer- en UGC-partner voor de Nederlandse markt.

[Vacatures] Persuade zoekt een AI Creator

30-01-2026 | 10:41:00
Persuade is per direct op zoek naar AI Creator  (28 - 40 uur p/w)

Bob Koigi: Winnende merken bouwen media samen met hun publiek

30-01-2026 | 09:46:00
Het rapport 2026 Media Imperatives van Havas Media Network beschouwt media als een levend ecosysteem, gevormd door vervlochten werkelijkheden,

Happy Horizon bundelt website en webshop van Holbox

30-01-2026 | 09:31:56
Het familiebedrijf, gespecialiseerd in kartonnen displays en POS-oplossingen, werkte tot voor kort met gescheiden platformen en teams voor content

[Vacatures] Scooperz zoekt een Talent Coordinator

30-01-2026 | 09:10:00
Scooperz is per direct op zoek naar Talent Coordinator - Breda
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.