Wenneker Amsterdam versterkt productie- en post-productieteam

Wenneker Amsterdam heeft het productie- en post-productieteam verder uitgebreid met nieuwe medewerkers. Na de komst van Rogier Dorant als Executive Producer eerder dit jaar, zijn er meerdere talenten toegevoegd aan het team.

De versterking sluit aan bij de groei van het bedrijf en de focus op het bieden van creatieve oplossingen aan klanten. De nieuwe teamleden brengen ervaring en expertise mee op het gebied van productie en post-productie.

Wenneker Amsterdam is onderdeel van PAKT, een ecosysteem van negen productiemaatschappijen. Het bedrijf werkt samen met internationale merken en bureaus aan de ontwikkeling van content voor verschillende kanalen. Het team van Wenneker Amsterdam specialiseert zich in het oplossen van complexe contentvraagstukken.

https://wenneker.amsterdam

https://pakt.co

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Sebastiaan Elsholz Director Marketing Capabilities bij iO

23-03-2026 | 09:13:09
De marketing- en e-commerce-expert gaat de marketing service line strategisch en operationeel aansturen.

Peter Lubbers volgt Van der Vorst op als Directeur Content bij RTL en Videoland

20-03-2026 | 11:57:00
Peter Lubbers wordt per 1 mei 2026 Directeur Content bij RTL Nederland en Videoland. Hij volgt Peter van der Vorst op, die sinds 1 december 2025 verantwoordelijk is voor de videocontent- en strategierol in Nederland en België binnen DPG Media

Railinfra start gezamenlijke arbeidsmarktcampagne

18-03-2026 | 12:56:53
De railinfra-sector lanceert met Jij bent iets bijzonders op het spoor een gezamenlijke arbeidsmarktcampagne.

Dennis Schouten Managing Director bij DUTCH DESIGN AGENCY

17-03-2026 | 10:03:00
Hij krijgt de verantwoordelijkheid voor de verdere groei van het Amsterdamse kantoor.

Eric Kip CEO House of Tickets

16-03-2026 | 14:31:00
Als CEO wordt Eric Kip verantwoordelijk voor de strategische ontwikkeling van het platform, het uitbreiden van het partnernetwerk en het versterken van de marktpositie.

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Martijn van Dijk: Follo bouwt Europees Performance Agency

24-03-2026 | 17:39:00
In gesprek met Bas Vlugt schetst hij hoe het bureau zich positioneert in een snel veranderende markt

Happy Horizon focust op commerce tijdens Webwinkel Vakdagen

24-03-2026 | 17:01:00
Onder het thema Performance in Commerce laat het bureau zien hoe e-commerce- en retailorganisaties hun IT-landschap kunnen inzetten voor digitale groei.

TBWA\NEBOKO en NS brengen droomtrein tot leven

24-03-2026 | 16:44:00
Een kindertekening van de 7-jarige Phileine uit Zutphen rijdt vanaf vandaag door Nederland als volledig bestickerde intercity.

Eigen merk Kruidvat centraal in campagne

24-03-2026 | 11:59:39
De campagne speelt in op de behoefte van consumenten om bewuste keuzes te maken zonder in te leveren op kwaliteit

Adriaan Hogervorst: Ieders lievelingsadvertentie

24-03-2026 | 10:11:00
Ik leg elke maand een spraakmakende campagne voor aan een focusgroep van doorsnee-consumenten. Wat snappen ze, wat voelen ze, en wat blijft hangen?
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.