Wenneker Amsterdam ontwikkelt AI-kerstfilm

Wenneker Amsterdam, onderdeel van PAKT, heeft zijn tech-skills laten zien door de jaarlijkse kerstfilm bijna volledig te produceren met verschillende AI-tools. Een project waar AI is gebruikt bij scripting, beeldcreatie, -generatie en -manipulatie, en voice-over.

De zoektocht van Wenneker Amsterdam naar AI-ondersteunde contentcreatie maakt deel uit van een bredere trend binnen PAKT en de toewijding om technologieën te testen op hun mogelijkheden, maar ook op hun beperkingen. PAKT experimenteert nu met AI in campagnes voor merken als Philips, Storytel, Heineken en Otazu."

www.wenneker.amsterdam

www.pakt.co

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Wenneker Amsterdam ondersteunt Kipling-campagne

26-03-2026 | 17:13:00
Voor de uitwerking werkte Wenneker Amsterdam samen met bureau Good, regisseur Rogier Smalhout en fotograaf Ines Vansteenkiste-Muylle.

Patrick van Drongelen: Omarm AI. Totdat je het ook echt doet

25-03-2026 | 11:02:00
Patrick van Drongelen is Managing Director & Partner at PEEK Creative Studios in zijn column heeft hij het over AI, kwaliteit en resultaat

Rabbit’s Foot Studios actief op Minecraft Marketplace

19-03-2026 | 09:36:00
Daarmee positioneert de studio het platform als strategisch kanaal voor merken die aansluiting zoeken bij een actieve gamecommunity.

Bsmart ontwikkelt always-on systeem voor Kvibille

13-03-2026 | 11:58:00
Samen met merk- en bureauteam The Barn ontwikkelde Bsmart een contentmodel dat social media benadert als infrastructuur in plaats van als losse promotie.

Scrambled zet in op livestream als strategische laag

06-03-2026 | 13:27:00
Het bureau positioneert livestream als strategische laag om merken te helpen van passief bereik naar realtime participatie te bewegen.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.