Warner Bros. Discovery benoemt Rogier van de Paverd als Digital & Ad Sales Director Benelux

Warner Bros. Discovery heeft per 4 september 2023 Rogier van de Paverd benoemd als Director Digital & Ad Sales Benelux. Hij is daarmee voortaan eindverantwoordelijk voor de Ad Sales van het gehele lineaire & digitale portfolio van Warner Bros. Discovery in de Benelux, waaronder de zenders Discovery, TLC, ID, Eurosport 1 & 2, Discovery Science, Animal Planet, Cartoon Network en Cartoonito.

Daarnaast neemt hij de dagelijkse leiding op zich van het tweekoppige salesteam dat bestaat uit Marleen van den Berg en Ellen Helmons. Zij lijken vooral de brand partnerships te verzorgen. Rogier van de Paverd rapporteert aan Guillaume Coffin, Head of Affiliates Ad Sales & Content Licensing France, Benelux & Africa.

Ad Alliance en Bionic Media

Warner Bros Discovery heeft zijn spotreclame ondergebracht bij Ad Alliance (RTL Nederland) ten behoeve  van het voormalige Discovery-deel en de kanalen Cartoon Network en Cartoonito (voormalige WarnerMedia-delen) wordt door Bionic Media verkocht. In België wordt de spotreclameverkoop sinds 2021 door DPG Media uitgevoerd voor de voormalige Discovery-delen en Transfer (van Disney) voor de WarnerMedia-kindermerken. Volgens Warner Bros. Discovery Benelux blijft deze situatie voorlopig zo.

Geen reclame bij HBO Max en Discovery+

De streamingdiensten Discovery+ en HBO Max bevatten geen reclame (behoudens op de lineaire zenders). In de Verenigde Staten is HBO Max inmiddels vervangen door het fusieproduct Max inclusief een reclameversie. Max zal naar verwachting in 2024 in Europa gelanceerd worden; of dit in Nederland ook met een recalmeversie het geval zal zijn, is nog niet duidelijk.

Screenforce

Rogier van de Paverd zal ook opnieuw lid worden van het bestuur van brancheorganisatie Screenforce waar hij dit eerder voor Paramount was. Sinds het vertrek van commercieel directeur Max Schoorl bij het toenmalige Discovery eind 2021, is Warner Bros. Discovery niet vertegenwoordigd in het Screenforce-bestuur (maar wel in commissies).

Op 1 maart 2023 verliet Rogier van de Paverd Paramount waar hij bijna 20 jaar werkte. Sinds november 2021 had hij de leidinggevende rol voor Nederland, België en Luxemburg.

Guillaume Coffin, Head of Affiliates Ad Sales & Content Licensing France, Benelux & Africa: “Het is een voorrecht om Rogier in mijn team te mogen verwelkomen. Zijn ervaring en senioriteit zijn een toegevoegde waarde voor Warner Bros. Discovery en we zijn ervan overtuigd dat hij onze business verder kan laten groeien. Rogier van de Paveerd is een expert in de Ad Sales branche, kent de Benelux-markt door en door en zijn leiderschaps-skills worden door de hele markt erkend. We hadden ons geen betere kandidaat kunnen wensen en zijn verheugd dat hij vandaag start.”

Rogier van de Paverd: “Ik heb zin om mijn nieuwe avontuur bij Warner Bros. Discovery te beginnen en ik ben er trots op dat ik haar geweldige merken mag vertegenwoordigen in de Benelux. Ik kijk er naar uit om samen met het team de sterke positie van Werner Bros. Discovery in lineaire tv uit te bouwen en nieuwe digitale mogelijkheden te ontwikkelen."

www.discoverybenelux.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Warner Bros. Discovery met eigen Europese Olympische campagne

13-01-2026 | 13:21:00
Warner Bros. Discovery heeft een eigen Olympische campagne ontwikkeld voor de Olympische Winterspelen in Milaan en Cortina d’Ampezzo die van 6 tot 22 februari 2026 worden gehouden

NMO Kijkonderzoek 2025: Eurovisie Songfestival best bekeken programma

08-01-2026 | 20:37:00
De finale van het Eurovisie Songfestival was het best bekeken Nederlandse tv-programma met gem. 3,59 miljoen kijkers en in totaal 6,56 miljoen aan bereik

Strijd om Warner Bros. Discovery: officiële afwijzing bod Paramount Skydance

18-12-2025 | 01:23:00
De zogeheten board van Warner Bros. Discovery heeft het vijandige het bod van Paramount Skydance om het bedrijf voor 108,4 miljard over te nemen, afgewezen en raadt aandeelhouders af om daarop in te gaan

Netflix koopt Warner Bros. en HBO Max voor 82,7 miljard dollar

05-12-2025 | 14:45:00
Netflix heeft aangekondigd de film-/tv-studios Warner Bros. en de streamingdienst HBO Max te kopen van Warner Bros. Discovery voor een totale waarde van 82,7 miljard dollar

Transfer Media verzorgt reclame Eurosport en Discovery

30-09-2025 | 18:26:58
Transfer Media neemt vanaf 1 december de reclameregie van Eurosport en Discovery in Franstalig België op zich.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Boardtrust kiest voor gelaagde See, Think, Do-aanpak

23-01-2026 | 16:50:00
De campagne is ontwikkeld door Cogonez, verantwoordelijk voor strategie, concept en creatie, in samenwerking met Mbuy, SOB Audio Imaging en Studio Loupe

[The List] Wunder

23-01-2026 | 13:38:12
Wunder is een creatief geleid en strategisch gedreven branding bureau uit Amsterdam.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Performance Strategist Breda

23-01-2026 | 13:21:23
Fightclub is per direct op zoek naar Performance Strategist - Breda

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.