VNO-NCW kiest Happy Horizon voor Het Nieuwe Pensioen

VNO-NCW heeft Happy Horizon verkozen omtrent de ontwikkeling van een smart (AI) assistent gericht op ondernemers en hun behoeften met betrekking tot het nieuwe pensioen. Eerder werkte Happy Horzion aan de ontwikkeling van datastrategieën en implementaties voor ondernemen.nl (ook een project van VNO-NCW).

De ontwikkelde assistent begeleidt ondernemers bij de complexe besluitvorming en vereisten met betrekking tot pensioenregelingen voor hun personeel.Voor de ontwikkeling van deze innovatieve assistent maakt Happy Horizon gebruik van een combinatie van maatwerkoplossingen en koppelingen naar bestaande technologieën. Momenteel worden testen uitgevoerd met toonaangevende AI-platforms, waaronder OpenAI en de AI studio-oplossing van Microsoft Azure.

Het project is gestart in maart 2024 en heeft een looptijd van 6 maanden, waarbij alle diensten in-house worden verzorgd door Happy Horizon.

Maarten Kaaij, Data- en AI-strategy director bij Happy Horizon: "We zien dat deze tools in de toekomst steeds meer gebruikt zullen worden, en het opbouwen van ervaring op dit gebied is cruciaal. Naast technologische ontwikkelingen is ook aandacht voor verandermanagement binnen organisaties essentieel om echte meerwaarde te realiseren."

Ernst-Jan Reinerie, projectleider bij VNO-NCW: “We hebben gekozen voor Happy Horizon vanwege hun vermogen tot co-creatie en het begrijpen van de zakelijke behoeften van hun klanten. Daarnaast hebben we veel vertrouwen in hun flexibiliteit, ervaring en diepgaande technologische kennis op dit gebied.” Het verwachte resultaat van het project is een werkende oplossing die mensen, processen en technologie met elkaar verbindt, met een geplande oplevering in september 2024.”

www.vno-ncw.nl

www.happyhorizon.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Mike Hendrixen: AI neemt je baan niet, nog niet

05-09-2025 | 09:37:00
Ik ben niet op zoek naar een andere baan, maar ik zag dat er meer dan 315 vacatures openstaan op de website van OpenAI

Happy Horizon kiest Ubbo Maagdenberg als topman

01-09-2025 | 07:00:00
Per 1 september 2025 is Ubbo Maagdenberg benoemd tot CEO van bureaugroep Happy Horizon. Hij volgt hiermee oprichter Walter van de Wege op

Happy Horizon kansrijk bij Digital Impact Awards

30-07-2025 | 11:19:00
Happy Horizon is genomineerd voor twaalf Digital Impact Awards. De bureaugroep viel vorig jaar al vier keer in de prijzen.

Heidi Anthonis: Klantactivatie blijft onze kern

11-06-2025 | 08:45:27
In het gesprek met Bas Vlugt ging zij in op de rol van data in marketing, het belang van klantactivatie

Happy Horizon ontwikkelt studiekeuzetool voor Rijn IJssel

22-05-2025 | 16:02:00
De tool wordt onder meer gepromoot via TikTok, Snapchat, Meta en Google Display en leverde in korte tijd honderden leads op.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.