Versuni en GoSpooky verrassen wachtende foodies in Amsterdam met Philips Airfryer snacks

Versuni en social agency Gospooky een actie gehouden bij de 9 Straatjes. Modellen bepakt met Philips Airfryer-rugzakken verrassen foodies in de wachtrijen voor eetgelegenheden met vers bereide snacks uit de airfryer. Met deze campagne speelt het bedrijf in op een populaire TikTok-trend onder Gen Z, terwijl het tegelijkertijd laat zien hoe je eenvoudig en snel smaakvolle maaltijden kunt maken met de airfryer.

Trix van der Vleuten, Head of Global Brands & Marketing Strategy bij Versuni: "Met deze campagne maken we de Philips Airfryer onderdeel van de online cultuur, waarbij we inspelen op trends binnen de Gen Z-community. Philips is een merk dat voor iedereen relevant is en met de Philips Airfryer hoeft niemand meer lang te wachten op een goede en smakelijke maaltijd."

Geen hangry, maar happy wachtrij

Wat begon met een simpele frustratie - wachten op je eten - hebben Versuni en Gospooky omgetoverd tot een onverwachts leuke ervaring. Een speciale crew met Philips Airfryers in hun rugzakken verrassen mensen in de wachtrijen bij horeca rond de 9 Straatjes met vers bereide snacks. Zo krijgen ze snel en lekker eten, maar dan zonder extra moeite. De actie op straat wordt aanvullend geboost door vijftien populaire content creators.

Tim van der Wiel, Founder van Gospooky: "Op social is de Philips Airfryer enorm populair. Al deze user generated content bood volop inzichten en inspiratie voor onze creatieven. Zo hebben we een alledaagse frustratie kunnen twisten tot een fun experience die resoneert bij de community."

www.gospooky.com

www.versuni.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

GoSpooky ontwikkelt social kerstserie de Etos Cadeaubus

11-12-2025 | 12:19:51
Etos start deze feestdagen met de Etos Cadeaubus, een vierdelige social kerstserie die te zien is op Instagram en TikTok.

GoSpooky wint ZILVER bij Influencer & Content Marketing Awards 2025

21-11-2025 | 08:27:00
De campagne trapte af op de pagina’s van onze ambassadeurs. In hun dagelijkse vlogs verschenen mysterieuze, glowing lichten

Influencer & Content Marketing Awards 2025 | De Winnaars

20-11-2025 | 14:43:00
De prijzen bekronen onderscheidend werk in contentmarketing en influencermarketing, in zowel campagnerubrieken als bureaucategorieën.

GoSpooky wint GOUD bij Influencer & Content Marketing Awards 2025

20-11-2025 | 14:33:00
Tijdens Ramadan lanceerde Andrélon samen met GoSpooky “Andrélon Iftar”, waarbij haarverzorging opnieuw werd gepositioneerd als self-care en identiteit

AXE Fine Fragrance

07-10-2025 | 11:39:00
Voor de lancering van AXE Fine Fragrance in Nederland kozen we voor een radicale aanpak: 100% paid, 0% organic.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.