VENGEAN ontwikkelt campagne Aethon: You’re on!
VENGEAN heeft een 360-campagne ontwikkeld voor Aethon. De talentontwikkelaar, detacheerder en zzp-bemiddelaar wil mensen uitdagen om het zwaar onderbezette publieke domein weer te laten stralen.
De kern van de campagne wordt gevormd door een vijftal films, waarin verschillende maatschappelijke sectoren uitgelicht worden. Elke film legt de focus op een specifieke sector en toont hoe mensen via Aethon in hun kracht staan en het verschil maken. Aethon zet mensen ‘aan’ en daarmee ook de organisaties waar ze aan de slag gaan. Zo maakt Aethon duurzaam het verschil door tech-gedreven uitzenden, detacheren, zzp-bemiddeling, managed service providing en leren te combineren.
Joost van Dijk, CMO Aethon: "Aethon wil de druk die op maatschappelijke organisaties ligt, verlichten. Met onze nieuwe branding laten we zien hoe Aethon een concrete bijdrage levert en de mensen centraal zet die onmisbaar zijn voor het goed functioneren van de maatschappij. We zijn dan ook apetrots op het gezamenlijk bereikte resultaat."
In samenwerking met het managementteam van Aethon, werd het bedrijf strategisch gepositioneerd door VENGEAN, van Brand Strategy tot Brand Story en -Theme. Daarnaast creëerde de creative branding agency de visuele identiteit en het communicatieconcept, dat 360-graden in on- en offlinekanalen wordt doorvertaald richting specifieke doelgroepen in de publieke sector.
Credits:
Brand Strategy & Communication Concept: VENGEAN | Filmproductie: Studio Lukkien | Regie: Sjors Baarveld | Sonic branding, sound design, music composition, production: Studio Lukkien | Fotografie: Willy Pakalia
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Frederique Rote: Waarom deze AI-kerstreclame misging
Frederique Rote: Concept komt op de eerste plaats bij VENGEAN
Thomas Ritter sluit zich aan bij VENGEAN
Andy Mosmans: nexeye groeit in Europa met VENGEAN-power
Annis Anakotta Creative Director VENGEAN
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Dentsu Creative tekent voor eindejaarsfilm Rabobank
Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise
NOISE kiest user-generated aanpak in vuurwerkcampagne
[Vacatures] Key Agency zoekt een Community Manager / Webcare Agent
Bruut en Rraarr lanceren documentaire voor Over Morgen
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen