VENGEAN ontwikkelt campagne Aethon: You’re on!
VENGEAN heeft een 360-campagne ontwikkeld voor Aethon. De talentontwikkelaar, detacheerder en zzp-bemiddelaar wil mensen uitdagen om het zwaar onderbezette publieke domein weer te laten stralen.
De kern van de campagne wordt gevormd door een vijftal films, waarin verschillende maatschappelijke sectoren uitgelicht worden. Elke film legt de focus op een specifieke sector en toont hoe mensen via Aethon in hun kracht staan en het verschil maken. Aethon zet mensen ‘aan’ en daarmee ook de organisaties waar ze aan de slag gaan. Zo maakt Aethon duurzaam het verschil door tech-gedreven uitzenden, detacheren, zzp-bemiddeling, managed service providing en leren te combineren.
Joost van Dijk, CMO Aethon: "Aethon wil de druk die op maatschappelijke organisaties ligt, verlichten. Met onze nieuwe branding laten we zien hoe Aethon een concrete bijdrage levert en de mensen centraal zet die onmisbaar zijn voor het goed functioneren van de maatschappij. We zijn dan ook apetrots op het gezamenlijk bereikte resultaat."
In samenwerking met het managementteam van Aethon, werd het bedrijf strategisch gepositioneerd door VENGEAN, van Brand Strategy tot Brand Story en -Theme. Daarnaast creëerde de creative branding agency de visuele identiteit en het communicatieconcept, dat 360-graden in on- en offlinekanalen wordt doorvertaald richting specifieke doelgroepen in de publieke sector.
Credits:
Brand Strategy & Communication Concept: VENGEAN | Filmproductie: Studio Lukkien | Regie: Sjors Baarveld | Sonic branding, sound design, music composition, production: Studio Lukkien | Fotografie: Willy Pakalia
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
eyes + more vervolgt campagne met Sylvie Meis
Andy Mosmans: Zonder visie geen sterk merk
VENGEAN ontwikkelt branding voor Natuurbegraafplaatsen van Waarde
VENGEAN verzorgt rebranding Kern Konsult
VENGEAN & Hans Anders: Belofte ook dit jaar waarmaken
Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Aangiftecampagne roept 9,6 miljoen mensen op
BZK zet stemmers op een voetstuk in verkiezingscampagne
[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Junior HR/OPS manager
Bob Koigi: De burn-out achter de groei van social media
Aranka Staijen en Katja Bauer (3MO): Pitchcode helpt voor meer bewustzijn
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen