Van Velde en Derksen lanceren Ablestar

Michel van Velde en Floris Derksen, oprichters van Craftmore, introduceren Ablestar, een strategiebureau dat internationale bedrijven en merken wil helpen uitblinken door middel van innovatieve merk- en bedrijfsstrategieën. Ablestar richt zich op duurzame groei met expertise in merkstrategie, digitale transformatie, marketing, AI, innovatie en design thinking.

Wij helpen directies de juiste omstandigheden te creëren

Michel van Velde: "Bij Ablestar zijn we ervan overtuigd dat bedrijven en organisaties als sterren zijn: ze beginnen met een vonk en met de juiste samenstelling, omstandigheden en middelen kunnen ze uitgroeien tot iets groots en impactvols. Wij helpen directies de juiste omstandigheden te creëren en de juiste strategie te formuleren. Ons motto is dan ook: We enable you to become a star! Wij helpen bedrijven en merken met een multidisciplinair team en geïntegreerde aanpak. We werken vanuit een partnership-gedachte samen met onze klanten om gestelde doelen te behalen met behulp van een resultaatgedreven en transformatieve aanpak. Ons belangrijkste doel is om organisaties in hun kracht te zetten en ze te helpen nieuwe kansen te identificeren."

Ablestar biedt diensten op het gebied van merk- en marketingstrategie, digitale en AI-strategie, innovatiestrategie, design thinking en nieuwe businessmodellen.

Netwerk van bureaus

Ablestar is onderdeel van een groep van specialistische bureaus, waaraan Michel van Velde en Floris Derksen bouwen. Zij richtten eerder creative digital agency Craftmore op.

www.ablestar.nl 

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

Lees ook:

Cogonez aan de slag voor Biota Nutri

04-07-2025 | 12:31:00
Biota Nutri heeft communicatiebureau Cogonez geselecteerd als strategisch partner.

Ik rookte nog weleens een jointje

04-07-2025 | 08:55:23
In deze serie geven we een ‘taste of our excellence’ met 5 korte vragen. Deze keer: Tony Dočekal, een getalenteerde fotograaf

TEAM LEWIS zet Sarcasper in voor Stayokay-campagne

03-07-2025 | 14:33:00
Stayokay en bureau TEAM LEWIS starten een campagne die laat zien dat de hostelketen meer biedt dan de standaard verwachtingen.

Joe Public lanceert XXL Voordeelweken-campagne voor ALDI

03-07-2025 | 12:31:48
In de commercial staat een klant centraal die voor het eerst boodschappen doet bij ALDI en verrast is door het aanbod aan grote verpakkingen en voordeelacties.

ACE Social krijgt social media van Kruidvat onder beheer

03-07-2025 | 12:21:03
Naast de social media strategie werkt ACE Social ook samen met Kruidvat op het gebied van PR.

Gepubliceerd door: Laura Heerlien

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.