[Vacatures] ZIGT zoekt een Strategy Director

ZIGT is per direct op zoek naar:

Strategy Director

Een creatieve schaker die zetten vooruitdenkt, daar ligt jouw kracht. Jij zet onze klanten op voorsprong bij het behalen van hun businessdoelstellingen. Je weet als geen ander de weg in het media landschap (on- en offline) en bepaalt de beste route naar groei. Daarbij krijg je bij ons een enorme vrijheid in je advies en ambities. Jouw strategieën en media-adviezen zijn altijd net even slimmer, beter en verrassender. Daarnaast vind je het leuk om jouw collega’s te inspireren, uit te dagen en te motiveren.

Wat ga je doen?

Je gaat werken voor uitdagende klanten met even uitdagende vraagstukken en je denkt actief mee bij pitches en presentaties. Je combineert insights, budgetten, doelstellingen en randvoorwaarden moeiteloos tot een verrassende strategie. Daarin sta je er natuurlijk niet alleen voor. Als Strategy Director werk je samen met een topteam bestaande uit data- en onlinespecialisten, onderzoekers en mediaplanners. Een potje sparren met je collega strategen kan natuurlijk ook altijd. Samen maak je het verschil. Je weet altijd of jouw aanpak doet wat het moet doen, door je inzet continu te monitoren en waar nodig bij te sturen. Dankzij een stevige dosis kennis en ervaring weet jij bestaande en potentiële klanten enthousiast te maken en te overtuigen.

ZIGT biedt

  • Een veelzijdige job voor 32-40 uur per week.
  • Freedom to grow: jij wilt groeien in je vak, ZIGT maakt het mogelijk.
  • De vrijheid en de mogelijkheden om je te ontwikkelen met trainingen en opleidingen.
  • Een goed salaris dat past bij jouw kennis en ervaring.
  • Een fijne werksfeer en ruim 140 toffe collega’s in Hoofddorp, Utrecht, Arnhem, Tilburg en Brussel.
  • Elke dag een vers bereide 3-gangen lunch.
  • Laptop, thuiswerkvergoeding, aantrekkelijke pensioen- en bonusregelingen;
  • Combinatie van thuiswerken en op kantoor.

 

ZIGT vraagt

  • Gedreven vakman/-vrouw die het mediavak volledig in de vingers heeft.
  • Minimaal 8 jaar ervaring in het vak (incl. bureauzijde)
  • Je hebt een mening over (ontwikkelingen in de) media en communicatie en bent in staat om dit goed over te brengen naar klanten en collega’s
  • Je bent ervaren in het formuleren en presenteren van een media strategie en tactiek.
  • Je kan denken vanuit zowel branding- als performancedoelen
  • Je creativiteit en innovatie geldt niet alleen voor media, maar ook voor de bijbehorende processen en toepassingen

Solliciteren

Ben jij klaar voor een echte uitdaging?  Solliciteer hier. 

www.zigt.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Joe Public vervolgt campagne Het blijft mensenwerk voor KPMG

19-01-2026 | 14:16:00
In het vervolg staan opnieuw medewerkers centraal en laat het bedrijf zien hoe menselijkheid een rol speelt in het werk van accountants en consultants.

De 25 meest gelezen columns van het jaar 2025

22-12-2025 | 17:41:00
Welke onderwerpen raakten dit jaar een snaar bij marketingprofessionals? Het antwoord laat zich lezen in de cijfers

Total Design ontwikkelt merkcampagne voor M line

04-12-2025 | 14:57:00
M line heeft gekozen voor Total Design voor de ontwikkeling van de merkcampagne Get ready for greatness, die deze week van start gaat op televisie, online, out-of-home, print en radio.

Monks ontwikkelt Veerkracht-campagne voor Pink Ribbon

28-10-2025 | 17:25:00
Kleine gebaren zijn nooit echt klein. Een berichtje, een knuffel, een herinnering of een cadeautje: ze brengen steun, hoop en bouwen veerkracht, in de ander en in onszelf.

Nicky Levinschi: Welk type mediabureau past bij jou merk?

04-06-2025 | 11:33:02
Een goed mediabureau is meer dan alleen een uitvoerder, je gaat idealiter met elkaar een duurzame strategische relatie aan.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Peter van Leeuwen: Een pitch is geen beauty contest, maar de investering in een succesvolle relatie

27-02-2026 | 18:38:00
In een serie interviews over pitches spreken we met een aantal specialisten die adverteerders begeleiden bij pitches. Peter van Leeuwen is oprichter van Leone, dat onder meer gespecialiseerd is in pitchbegeleiding

Andy Mosmans van VENGEAN over vorm en strategie

27-02-2026 | 14:09:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

Zeeman zet echte klanten centraal in campagne

27-02-2026 | 13:08:00
De campagne is ontwikkeld door lead agency Persuade.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant

27-02-2026 | 09:21:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant - Full-time/Part-time

Bob Koigi: Mediaverschuiving: Warner Bros. Discovery naar Paramount Skydance

27-02-2026 | 08:30:00
In een scherpe escalatie van de strijd om Warner Bros. Discovery (WBD) heeft Paramount Skydance een herzien overnamevoorstel ingediend waarmee het de overname kan realiseren, aangezien Netflix zich terugtrok
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.