[Vacatures] ZIGT zoekt een Digital Media Planner

ZIGT is per direct op zoek naar:

Digital Media Planner – Hoofddorp

LET OP. Dit is -by far- de vetste baan die er voorlopig op je pad komt. Digital Media Planner bij ZIGT. Geen idee wat het is? Ga lekker zitten, dan leggen we het uit. Je gaat klanten adviseren over de optimale inzet van online advertenties. Ja, ook over die ‘irritante’ YouTube advertenties. Dan weet je een beetje welke kant het uitgaat.

Wat ga je dan precies doen?

Hou je vast, daar gaat ie. Je gaat media-adviezen opstellen waarbij voor jou de focus ligt op het optimaal plannen en inzetten van online reclamecampagnes. En nu denk jij: YES! Toch? Of nog niet? Dit vak heeft één groot nadeel, je kunt uitleggen wat je wilt, maar je vrienden gaan het niet snappen. Geeft niet, hoeft ook niet. Wij gaan er alles aan doen om het jou wel te laten snappen. Gewoon -on the job-, dat maakt het wel zo leuk. Er is geen school voor mediaplanners, dus je gaat met je collega’s aan de slag. Samen zorg je voor het bedenken, uitvoeren en evalueren van online mediacampagnes. Jouw ding is online en omdat je rete slim en heel nieuwsgierig bent leer je ook nog ’s heel veel over andere mediumtypen. Radio, televisie, kranten, tijdschriften, buitenreclame, enz. Het komt allemaal langs en overal pik je wat van op, zodat je het complete plaatje gaat begrijpen.

Nu even serieus

Als Digital Media Planner leg je eigenlijk elke dag puzzels voor je klanten. Wat wordt het? Instagram, Influencers, Google, LinkedIn, YouTubers, branded content of toch banners? Jij adviseert, op basis van jouw kennis en insights van specialisten.

  • Je stelt mediaplannen op en biedt ondersteuning bij de ontwikkeling en uitrol van deze plannen en strategieën.
  • Samen met de consultants bepaal je doelstellingen en stem je de inkoopmogelijkheden af.
  • Je hebt dagelijks contact met je klanten en media-exploitanten.
  • Je onderhandelt over mediaruimte bij exploitanten en verzorgt de inkoop.
  • Je werkt nauw samen met mediaconsultants, mediadirectors, en alle andere specialisten binnen ZIGT.

 

ZIGT biedt

  • Een veelzijdige job voor 32-40 uur per week met mogelijkheid tot een hybride werkvorm.
  • Freedom to Grow; veel ruimte en vrijheid voor eigen initiatief.
  • Een werkomgeving waar ondernemerschap wordt gewaardeerd.
  • Een relaxte, informele sfeer en collega’s die voor elkaar klaar staan.
  • Elke dag een vers bereide 3-gangen lunch.
  • Laptop, aantrekkelijke pensioen- en bonusregeling.
  • 25 vakantiedagen per jaar, elk jaar vrij op 5 mei én op je eigen verjaardag.
  • Jaarlijks beschikbaar budget voor persoonlijke ontwikkeling.

 

ZIGT vraagt

  • HBO/WO-opleiding, bijvoorbeeld communicatie, media of een ander vak gerelateerde specialisatie
  • Analytisch- en communicatief sterk, ervaring met online media
  • Stressbestendigheid, oplossingsgerichtheid, klantvriendelijke houding
  • Accuraat en gestructureerd kunnen werken
  • Uitstekende kennis van Nederlandse en Engelse taal
  • Microsoft Office (Excel, Word en Powerpoint)

 

Zet je niet achter alles wat ZIGT vraagt een vinkje? Als jij het een toffe job vindt, reageer dan! Freedom to Grow!

Solliciteren

Ben jij klaar voor een echte uitdaging? Dan ontvangen wij graag je cv en een korte motivatie per e-mail op: [email protected] of solliciteer hier

www.zigt.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Monks ontwikkelt Veerkracht-campagne voor Pink Ribbon

28-10-2025 | 17:25:00
Kleine gebaren zijn nooit echt klein. Een berichtje, een knuffel, een herinnering of een cadeautje: ze brengen steun, hoop en bouwen veerkracht, in de ander en in onszelf.

Nicky Levinschi: Welk type mediabureau past bij jou merk?

04-06-2025 | 11:33:02
Een goed mediabureau is meer dan alleen een uitvoerder, je gaat idealiter met elkaar een duurzame strategische relatie aan.

Ekoplaza, Helsinki en ASUS kiezen voor ZIGT

03-06-2025 | 10:10:00
Deze organisaties kiezen ZIGT als strategisch businesspartner voor hun media- en marketingactiviteiten.

[Vacatures] ZIGT zoekt een Digital Media Consultant

09-05-2025 | 10:27:00
ZIGT is per direct op zoek naar Digital Media Consultant – Hoofddorp

[Vacatures] ZIGT zoekt een Media Director

09-05-2025 | 09:46:00
ZIGT is per direct op zoek naar Media Director - Hoofddorp


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Wibra en Giesbers Retail lanceren de wiBRA

05-11-2025 | 15:33:00
Wibra heeft de wiBRA geïntroduceerd: een bh van hoge kwaliteit voor €9,99. De lancering gaat gepaard met een campagne ontwikkeld door Giesbers Retail

Makro en Yune lanceren campagne over de hectiek van december

05-11-2025 | 10:43:00
Onder het motto De meest hysterische tijd van het jaar positioneert de groothandel zich als partner voor ondernemend Nederland in een periode vol hectiek

Feestcampagne Coca-Cola combineert creatie en AI

05-11-2025 | 09:15:00
Coca-Cola start de campagne Refresh Your Holidays, waarin de mensen worden geëerd die achter de schermen de magie van de feestdagen mogelijk maken

Stukje Van Mij uitgeroepen tot beste PR-campagne

05-11-2025 | 08:44:00
De KPN-campagne Stukje Van Mij is tijdens de Global SABRE Awards uitgeroepen tot de beste PR-campagne ter wereld.

Melvin Woudenberg lanceert Growth Agency Gangmakers

05-11-2025 | 08:00:00
Het bureau combineert digital marketing, technologie en AI om bedrijven te helpen groeiplafonds te doorbreken.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.