[Vacatures] Vertigo 6 (Onderdeel van Happy Horizon) zoekt een SEO Specialist

Vertigo 6 (Onderdeel van Happy Horizon) is per direct op zoek naar:

SEO Specialist (Full-time) · Happy Horizon Hub Arnhem

Wil jij verdere stappen zetten als SEO Specialist binnen een creative digital agency? Voor ons Online Marketing Team zoeken we een SEO Specialist!

Als SEO Specialist zie je...

altijd kansen om de SEO-rankings van onze klanten te verbeteren. Dat gaat vanzelf, daar kun je niks aan doen. Als SEO Specialist neem jij de verantwoordelijkheid voor jouw eigen klantportfolio en werkt je energie aanstekelijk richting je teamgenoten.

Je verrast vriend en vijand met een scherp strijdplan om de verwachting van de klant te overtreffen. Deze scherpte komt je niet aanwaaien, maar put je uit een gezonde nieuwsgierigheid om up-to-date te blijven binnen je vakgebied. Dit doe je deels zelfstandig, maar ook als team tijdens innovatiesessies en de aangeboden trainingen. Ons team bestaat overigens uit een mooie mix aan ervaring en ‘young-professionals’.

Als bovenstaande je aanspreekt én het volgende je niet raar doet opkijken, dan komen we graag in contact met je:

  • Je kent de Google Quality Guidelines;
  • Je hebt uitgebreide ervaring met GSC, Google Analytics en toolings als Screaming Frog, Ahrefs en Majestic;
  • Je hebt minimaal 2 jaar uitvoerende ervaring in (technische) SEO.

 

En verder ga je:

  • SEO analyses maken op gebied van content en techniek en stel je adviezen op voor onze klanten
  • Communicatie met klanten, begeleiden in SEO-strategie en zorgen voor de juiste uitvoer van actiepunten
  • Schakel je met (web)developers van onze klanten en begeleid je hen met technische optimalisaties
  • Geef je SEO-trainingen aan collega’s en klanten
  • Communicatie met copywriters en linkbuilding specialisten voor uitvoer van autoriteit en content optimalisaties
  • Denk je actief mee in de SEO strategieën van onze klanten
  • Lever je een actieve bijdrage aan de doorontwikkeling van onze SEO diensten
  • Maak je SEO sales voorstellen voor prospects
  • En geef je training en begeleiding aan SEO trainees

 

Wat breng je mee?

Je hebt een voorsprong wanneer je beschikt over enige ervaring binnen een agency en/of projectmatig werken. Je weet hoe het is om voor verschillende klanten te werken en om daarmee meerdere balletjes hoog te houden.

Vrijheid, verantwoordelijkheid en vertrouwen

Dat zijn niet alleen onze kernwaarden, maar ook de basisingrediënten voor een succesvolle samenwerking. We gaan uit van vertrouwen. Bij Happy Horizon krijg én neem je de vrijheid om zaken te regelen zodat het werkt voor jezelf, je team en onze klanten. Wij durven onze verantwoordelijkheid te pakken en beslissingen te nemen. En dat verwachten we dus ook van jou. Gelukkig is dat voor jou vanzelfsprekend toch?

Wat kan je van ons verwachten?

Werken bij Happy Horizon betekent dat je terechtkomt in een bruisende en gevarieerde werkomgeving vol kansen op allerlei vlakken. Onze wereld is dynamisch en staat nooit stil. Samen ontdekken we jouw horizon en de weg daar naartoe. Zo kijken we verder dan wat je nu kunt en helpen we om jouw unieke talent te vinden én optimaal in te zetten. Talentgedreven werken noemen we dat. Het fundament voor jouw ontwikkeling waar iedereen beter van wordt.

Daarnaast bieden wij:

  • Geld natuurlijk. Maar daarnaast nog veel meer
  • Een inspirerende werkomgeving waarin innovatie, samenwerking, plezier en resultaat centraal staan
  • Flexibele werktijden met de mogelijkheid om hybride te werken
  • Werken aan verschillende projecten met een diversiteit aan uitdagingen en specialismen
  • Enthousiaste collega’s, waarbij veel ruimte is voor eigen ideeën en waarin we jouw bijdrage werkelijk op prijs stellen
  • Mogelijkheden om je te blijven ontwikkelen door ons speciaal ontwikkelde talentprogramma

 

Interesse?

Zit je inmiddels op het puntje van je stoel? Of voel je gewoon dat deze functie jou op het lijf is geschreven? Solliciteer hier of stuur dan je CV via een van onderstaande opties naar Willem via [email protected] of 06 39 04 75 03. En die motivatiebrief? Niet verplicht, maar verras ons vooral met een creatieve sollicitatie. 

Toch nog even een vraagje…

Heb je nog vragen of ben je nieuwsgierig naar iets? Mail, Whatsapp of bel Willem dan even. Vindt hij nog gezellig ook.

www.vertigo6.nl
www.happyhorizon.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Happy Horizon lanceert AI Optimizer voor AI-vindbaarheid

16-12-2025 | 10:57:19
Een geïntegreerde dienst die organisaties helpt vindbaar en relevant te blijven in de snel veranderende wereld van AI-gedreven zoekresultaten.

Happy Horizon ontwikkelt digitaal platform fietsfabrikant vanRaam

09-12-2025 | 12:44:00
De bureaugroep ontwikkelt onder meer een productconfigurator, een dealerportaal en een onderdelenwebshop

Happy Horizon wint pitch van Tricorp Workwear

30-10-2025 | 15:38:12
De samenwerking is gericht op het realiseren van de internationale groeidoelstellingen van het merk.

Mike Hendrixen: AI neemt je baan niet, nog niet

05-09-2025 | 09:37:00
Ik ben niet op zoek naar een andere baan, maar ik zag dat er meer dan 315 vacatures openstaan op de website van OpenAI

Happy Horizon kiest Ubbo Maagdenberg als topman

01-09-2025 | 07:00:00
Per 1 september 2025 is Ubbo Maagdenberg benoemd tot CEO van bureaugroep Happy Horizon. Hij volgt hiermee oprichter Walter van de Wege op

 

 

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Hearst Netherlands zoekt een Strategic Data Analyst

02-01-2026 | 12:52:00
Hearst Netherlands is per direct op zoek naar Strategic Data Analyst

[Vacatures] DPG Media zoekt een Partnerships Manager eCommerce

02-01-2026 | 09:15:00
DPG Media is per direct op zoek naar Partnerships Manager eCommerce - Amsterdam

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.