[Vacatures] Towel Media zoekt een Senior Creative

Towel Media is per direct op zoek naar een:

Senior Creative

Krijg jij energie van het ontwikkelen van visuele merkstrategieën voor uiteenlopende merken en zet je deze met gemak om in concrete concepten voor videoproducties? Wil je werken in een creatieve en bruisende omgeving met makers? Look no further! 

Bij Towel Media focussen wij op het maken van branded video content. Van realityseries met influencers, commercials en social content tot aan documentaires. Content die jij als Creative gaat bedenken, ontwikkelen én regelmatig gaat regisseren. 

Wat wordt jouw rol?

Als (Senior) Creative bedenk en ontwikkel je zelfstandig en in teamverband creatieve branded video concepten. Dit betekent dat je de concepten uitwerkt in presentaties/treatments die zowel in copy als in visuals tot de verbeelding spreken. Vervolgens pitch je dit bevlogen aan de klant en zorg je dat jouw ideeën écht tot leven komen. Is er een go? Yes! Dan ga je aan de slag met het schrijven van scripts, storyboards en zo nu en dan een shotlist.

Overall ben je op creatief en inhoudelijk vlak verantwoordelijk voor het eindproduct, begeleid je vanuit die rol het (post)productieproces en inspireer je je collega’s.

Over jou:

  • Je hebt +/- 3-5 jaar ervaring als Creative en in het bijzonder in het ontwikkelen van (branded video) concepten voor merken;
  • Je bent iemand die nieuwsgierig en leergierig is en bent breed geïnteresseerd in alles wat met beeld te maken heeft;
  • Je bent op de hoogte van (video) trends en influencer marketing;
  • Je beheerst de Nederlandse en Engelse taal, zowel in woord als in schrift;
  • Je bent gewend om zelfstandig, maar ook in teamverband te werken aan meerdere projecten tegelijkertijd;
  • Om presentaties visueel naar een hoog niveau te tillen, kun je goed overweg met Adobe programma’s, zoals Photoshop;
  • Tot slot, je hebt zin om aan de slag te gaan bij een groeiende, jonge organisatie waarbij geen dag hetzelfde is en je de creatieve vrijheid krijgt om aan een divers portfolio te bouwen. 

 

Wat bieden wij:

  • Een passend salaris naar ervaring;
  • Een inspiratiebudget wat je mag besteden aan alles wat met creatieve verrijking te maken heeft;
  • Korting op Classpass;
  • Pensioenopbouw via Brand New Day – want later is óók belangrijk! ;
  • Aandacht voor persoonlijke ontwikkeling;
  • Elke maandag bootcamp waar je gratis aan kunt deelnemen;
  • Dagelijks een gezonde lunch;
  • Informele werksfeer en gezellige vrijdagmiddagborrels.

 

Ben jij onze nieuwe aanwinst en kom je ons leuke team versterken? Stuur je CV en korte motivatie dan snel naar [email protected] en wie weet bedenk jij binnenkort de allergaafste content voor ons bedrijf! Ps. We vinden het leuk als we een portfolio van je werk mogen ontvangen!

www.towelmedia.com

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Proefdiervrij en The Creators Hive lanceren campagne Tijd voor menselijkheid

24-04-2026 | 06:00:00
Creatief bureau The Creators Hive heeft voor Stichting Proefdiervrij een campagne ontwikkeld onder de naam Tijd voor Menselijkheid. De campagne heeft als doel mensen aan het denken te zetten over dierproeven

AI AM breidt uit en wijst op AI-achterstand Nederland

23-04-2026 | 15:42:12
Volgens de initiatiefnemers wijst die groei op een bredere uitdaging: de adoptie van AI in Nederland blijft achter door een gebrek aan infrastructuur.

Dorst & Lesser verzorgt socialstrategie Center Parcs

23-04-2026 | 15:17:53
De samenwerking richt zich op het verbreden van de merkperceptie, waarbij het merk zich positioneert als meer dan een familieresort.

Coen Zuijdervliet: Reet, kak, bil (of gewoon goede reclame?)

23-04-2026 | 10:12:30
Er lijken de laatste tijd wat ongeschreven reclameregels te sneuvelen. En eerlijk? Dat is verfrissend.

SteamTalmark start wervingscampagne Veiligheid & Service

23-04-2026 | 09:50:00
In de campagne staan huidige medewerkers centraal, die potentiële collega’s uitnodigen om als buddy mee te lopen en het vak van dichtbij te ervaren.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.