[Vacatures] Mediatic zoekt een Contentstrateeg

Mediatic is per direct op zoek naar een:

Contentstrateeg 36-40 uur

Bij Mediatic zijn we op zoek naar een Contentstrateeg. Iemand die verantwoordelijk is voor de groei en ontwikkeling van contentmarketing-strategieën voor klanten en zowel opdrachtgevers als zijn of haar collega’s hierin meeneemt. Een gedreven professional voor wie het vak contentmarketing weinig geheimen kent, maar die zichzelf wel wil blijven uitdagen op professioneel en persoonlijk vlak.

Ben je op zoek naar een baan waar je energie van krijgt? Kom dan werken bij het bureau dat de contentmarketing doet voor organisaties die positieve impact maken. Mediatic lanceert succesvolle startups, werkt voor de absolute marktleiders in uiteenlopende sectoren en zet zelf ook vol in op contentmarketing. Dat doen we onder meer via interviews met succesvolle impact-ondernemers (zie: LiEF – succesvol ondernemen voor een betere wereld).

Jij

  • Bent enthousiast en vindingrijk;
  • Bent strategisch, conceptueel en commercieel sterk;
  • Hebt aantoonbaar ervaring en affiniteit met moderne vormen van contentmarketing;
  • Staat sterk in je schoenen en voelt je verantwoordelijk voor klanten;
  • Bent sociaal handig, schakelt snel en draagt graag eindverantwoordelijkheid;
  • Bent een waardevolle sparringpartner, zowel intern als extern;
  • Hebt een afgeronde HBO- of universitaire opleiding.

 

Wij bieden

  • Betekenisvol werk;
  • Onbeperkt verlof;
  • Een persoonlijk trainingsbudget om jezelf verder te ontwikkelen;
  • Een maandelijkse tegemoetkoming op je sportschoolabonnement;
  • Een team met ambitieuze collega’s;
  • Een afwisselende functie in een informele werksfeer;
  • Veel vrijheid, veel verantwoordelijkheid;
  • Leuke borrels en uitjes;
  • Mogelijkheid tot medewerkersparticipatie.

 

Mediatic is een snelgroeiend bureau gespecialiseerd in contentmarketing en PR, gevestigd in Amsterdam. Bij ons werken zonder overdrijven de beste communicatieprofessionals en oud-journalisten. Met brede kennis van on- en offline media, dragen wij bij aan meer bekendheid en een grotere autoriteitswaarde voor onze opdrachtgevers. We werken voor mooie, vooruitstrevende en innovatieve organisaties – denk aan: Fujitsu, Viisi Hypotheken, Nederland Schoon, Ingage, Circle8, LUMC en de Universiteit van Amsterdam (UvA). Stuk voor stuk organisaties die tot de absolute top behoren in hun branche. Ook zetten we ons in voor (vaak snelgroeiende) organisaties in de consumentenmarkt, zoals bunq, Seepje, MUD Jeans, IFAW en Museon-Omniversum.

Vragen over deze vacature?

Neem dan contact op met Dennis Mensink, via +31 (0)6 – 45 61 42 26, of [email protected] of solliciteer hier.

www.mediatic.eu

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Dennis Mensink: AI helpt, maar creativiteit blijft leidend

17-09-2025 | 14:43:00
In aanloop naar de Influencer & Content Marketing Awards 2025 spreken we met de juryleden. Vandaag spreken we met Dennis Mensink

Generative Engine Optimization vervangt traditionele SEO

11-09-2025 | 11:15:00
Traditionele Search Engine Optimization levert minder op doordat gebruikers direct antwoorden uit AI-overzichten halen en minder doorklikken naar websites

ITvitae start opleiding tot Software Engineer in Eindhoven

05-08-2025 | 08:45:30
De opleiding is speciaal ontwikkeld voor jongeren met hoogfunctionerend autisme die zijn uitgevallen in het reguliere onderwijs.

Eén op vier Nederlanders houdt geld gescheiden in relatie

07-07-2025 | 11:34:00
Uit onderzoek van bunq blijkt dat 26 procent van de Nederlanders met een vaste partner hun financiën grotendeels gescheiden houdt.

Michiel Verstraten: Elke dag posten maakt het verschil

04-07-2025 | 12:12:00
Michiel Verstraten, oprichter en eigenaar van YouLynq.me, legt uit hoe personal branding werkt in de praktijk

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 11:45:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Sales Support bij Bauer Media Outdoor Nederland

[Vacatures] Clear Channel zoekt een Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

10-10-2025 | 10:58:00
Clear Channel is per direct op zoek naar Planner (Customer Succes) bij Bauer Media Outdoor Nederland

Dawn en Vattenfall maken stroompieken hoorbaar

10-10-2025 | 10:53:00
Vattenfall lanceert samen met bureau Dawn en 100% het Vattenfall Kamerorkest — een audiovisuele installatie die de disbalans in stroomverbruik hoorbaar maakt

NABV kiest LevelUP Digital voor merkcampagne We Are Airsoft

09-10-2025 | 16:30:00
De Nationale Airsoft Belangen Vereniging (NABV) heeft gaming agency LevelUP Digital gekozen voor de uitvoering van haar merkcampagne We Are Airsoft.

Brout werkt samen met Draft Digital aan digitale groei

09-10-2025 | 09:17:00
De samenwerking is gericht op het versterken van de digitale marketingaanpak van Brout en het integreren van CRM-data voor gerichtere communicatie en groei
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.