[Vacatures] Mediatic zoekt een Contentstrateeg

Mediatic is per direct op zoek naar een:

Contentstrateeg 36-40 uur

Bij Mediatic zijn we op zoek naar een Contentstrateeg. Iemand die verantwoordelijk is voor de groei en ontwikkeling van contentmarketing-strategieën voor klanten en zowel opdrachtgevers als zijn of haar collega’s hierin meeneemt. Een gedreven professional voor wie het vak contentmarketing weinig geheimen kent, maar die zichzelf wel wil blijven uitdagen op professioneel en persoonlijk vlak.

Ben je op zoek naar een baan waar je energie van krijgt? Kom dan werken bij het bureau dat de contentmarketing doet voor organisaties die positieve impact maken. Mediatic lanceert succesvolle startups, werkt voor de absolute marktleiders in uiteenlopende sectoren en zet zelf ook vol in op contentmarketing. Dat doen we onder meer via interviews met succesvolle impact-ondernemers (zie: LiEF – succesvol ondernemen voor een betere wereld).

Jij

  • Bent enthousiast en vindingrijk;
  • Bent strategisch, conceptueel en commercieel sterk;
  • Hebt aantoonbaar ervaring en affiniteit met moderne vormen van contentmarketing;
  • Staat sterk in je schoenen en voelt je verantwoordelijk voor klanten;
  • Bent sociaal handig, schakelt snel en draagt graag eindverantwoordelijkheid;
  • Bent een waardevolle sparringpartner, zowel intern als extern;
  • Hebt een afgeronde HBO- of universitaire opleiding.

 

Wij bieden

  • Betekenisvol werk;
  • Onbeperkt verlof;
  • Een persoonlijk trainingsbudget om jezelf verder te ontwikkelen;
  • Een maandelijkse tegemoetkoming op je sportschoolabonnement;
  • Een team met ambitieuze collega’s;
  • Een afwisselende functie in een informele werksfeer;
  • Veel vrijheid, veel verantwoordelijkheid;
  • Leuke borrels en uitjes;
  • Mogelijkheid tot medewerkersparticipatie.

 

Mediatic is een snelgroeiend bureau gespecialiseerd in contentmarketing en PR, gevestigd in Amsterdam. Bij ons werken zonder overdrijven de beste communicatieprofessionals en oud-journalisten. Met brede kennis van on- en offline media, dragen wij bij aan meer bekendheid en een grotere autoriteitswaarde voor onze opdrachtgevers. We werken voor mooie, vooruitstrevende en innovatieve organisaties – denk aan: Fujitsu, Viisi Hypotheken, Nederland Schoon, Ingage, Circle8, LUMC en de Universiteit van Amsterdam (UvA). Stuk voor stuk organisaties die tot de absolute top behoren in hun branche. Ook zetten we ons in voor (vaak snelgroeiende) organisaties in de consumentenmarkt, zoals bunq, Seepje, MUD Jeans, IFAW en Museon-Omniversum.

Vragen over deze vacature?

Neem dan contact op met Dennis Mensink, via +31 (0)6 – 45 61 42 26, of [email protected] of solliciteer hier.

www.mediatic.eu

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Printplatform Drukzo is voortaan HelloPrint

17-12-2025 | 19:28:00
Het Nederlandse en Belgische printplatform Drukzo heeft zijn naam gewijzigd in HelloPrint, de naam die het bedrijf ook internationaal als merknaam gebruikt

Technische detachering verschuift in 2026 naar langdurige inzet

16-12-2025 | 13:06:32
De markt voor technische detachering beweegt in 2026 richting langdurige inzet en een veranderende vraag naar specialismen.

Rebranding van Whello krijgt vorm via eigen merchandise

15-12-2025 | 12:01:51
De kledinglijn met abstracte designs maakt het merkverhaal zichtbaar op de werkvloer en versterkt het werkgeversmerk.

Onderzoek: veel Nederlanders zoeken rust tijdens feestdagen

10-12-2025 | 15:30:00
Uit onderzoek van Beep for Help onder 1.035 Nederlanders blijkt dat 26 procent de feestdagen dit jaar het liefst zou overslaan

Drukbedrijf: verpakkingen worden marketinginstrument

03-12-2025 | 10:07:00
Steeds meer bedrijven investeren in gepersonaliseerd inpakmateriaal, variërend van lint en stickers tot bedrukte dozen en speciaal ontworpen papier

 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag

22-12-2025 | 15:08:00
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen

Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!

22-12-2025 | 11:54:00
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen

22-12-2025 | 08:16:00
DPG Media is per direct op zoek naar Accountmanager Vtwonen - Amsterdam

Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd

19-12-2025 | 12:46:00
AI wordt in rap tempo de bepalende kracht achter de transformatie van marketing­leadership en prioriteiten voor 2026.

Philips zet refurbished producten centraal met Back Friday

19-12-2025 | 12:41:00
Philips Personal Health heeft Back Friday gelanceerd, een initiatief dat twee weken na Black Friday aandacht vraagt voor de hoeveelheid retouren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Pie Kamau

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.