[Vacatures] Markteffect zoekt een Client Consultant -Eindhoven

Markteffect is per direct op zoek naar een:

Client Consultant -Eindhoven

Ben jij gedreven en klantgericht en vind je het tof om zowel nieuwe als bestaande opdrachtgevers te ondersteunen bij het opzetten van hun onderzoek? En ben je enthousiast over het onderhouden van contacten met internationale en nationale accounts? Dan willen we jou graag ontmoeten!

Een dag uit het leven van een Client Consultant

Als Client Consultant ben jij verantwoordelijk voor het onderhouden en uitbreiden van jouw accounts bij zowel nieuwe als bestaande opdrachtgevers. Zo schakel jij met de DMU’s van zowel internationale als nationale partijen en denk je mee met een passend aanbod op het onderzoeksvraagstuk waar zij mee lopen.

Zo begin je de dag met een kop koffie en praat je met het team even bij. Vervolgens staat er een kennismaking op de agenda met een mogelijke nieuwe opdrachtgever welke via de website is binnengekomen. Je luistert naar het vraagstuk en denkt mee voor het juiste aanbod bij dit vraagstuk. Vervolgens na de kennismaking ga je samen met de binnendienst aan de slag met een voorstel dat men niet kan afslaan.

Vervolgens bespreek je in de volgende meeting samen met de Research Expert de resultaten van een onderzoek dat net afgerond is. Je bereid je op basis van die resultaten voor om  de opdrachtgever in een terugkoppeling blij te maken met de strategische inzichten die we ingewonnen hebben. Daarnaast denk je na over nieuwe initiatieven en je creëert nieuwe kansen om jouw eigen accounts uit te breiden.

Na een week hardwerken, sluiten we de week gezamenlijk af met een drankje en een spelletje of staat er een leuke activiteit zoals bowlen op de planning, georganiseerd door de feestcommissie. Jij doet toch ook mee?

Waar ben je dagelijks mee bezig?

  • Je luistert mee naar de klantvraag en weet deze te vertalen naar een passend aanbod;
  • Je bedenkt en ontwikkelt voorstellen;
  • Je bent goed in het sluiten van deals met opdrachtgevers;
  • Je vertegenwoordigd het merk Markteffect;
  • Je weet de onderzoeksresultaten terug te kunnen koppelen in een terugkoppeling met de opdrachtgever;
  • Je denkt mee over nieuwe initiatieven om nieuwe relaties aan te gaan.

In wat voor team kom je terecht?

Je sluit aan in team Commercie, bestaande uit Client Consultants Buitendienst en Commercieel Medewerkers Binnendienst. Hier werk je nauw samen met bijvoorbeeld Thomas, Bas, Isabelle en Tim. Daarnaast schakel je met je collega’s van het onderzoeksteam om te zorgen dat jouw onderzoekstrajecten in goede banen lopen en bespreek je de mogelijkheden met het veldwerkteam over de dataverzameling.

Wat verwachten we van je:

  • Je beschikt minimaal over hbo werk- en denkniveau;
  • Je hebt minimaal 3 jaar ervaring in een soortgelijke commerciële functie;
  • Je beschikt over overtuigingskracht en je vindt het leuk om samen met de opdrachtgever tot mooie samenwerkingen te komen;
  • Je bent in staat op met de opdrachtgever in oplossingen te denken. Problemen? Daar doe jij niet aan;
  • Je snapt het belang van marketing en communicatie en je begrijpt de rol van onderzoek hierin;
  • Je houdt ervan om initiatief te nemen en je vindt het leuk om jouw ideeën in werking te zetten om jouw favoriete branche te benaderen en business te genereren;
  • Je bent sociaal en hebt al een mooi netwerk opgebouwd en je vindt het leuk om deze alleen maar uit te bouwen;
  • Targets zijn niets vreemds voor jou, dat motiveert alleen maar!

Wat bieden we je?

Dit krijg je sowieso van ons:

  • Een salaris passend bij jouw ervaring;
  • Laptop, telefoon én auto van de zaak;
  • Een collectieve zorgverzekering;
  • Bijdrage voor je oude dag;
  • Verzorgde lunch van maandag t/m donderdag.

Daarnaast bieden we je ook:

  • Flexibele werktijden op één van onze toplocaties in Amsterdam en/of Eindhoven;
  • Een goede werk-privébalans;
  • Thuiswerkfaciliteiten, zoals een laptop en een tweede scherm;
  • Ruimte om jezelf te ontwikkelen aan de hand van een persoonlijk ontwikkelingsplan en opleidingsbudget;
  • Werken voor nationale en internationale A-merken, zoals Eredivisie, Nationale Nederlanden, ASML en De Mandemakers Groep;
  • Een informele werkomgeving met georganiseerde personeelsuitjes tijdens en buiten werktijd.

Solliciteren?

Ben jij degene die we zoeken? Vul dan dit formulier in om online te solliciteren en dan spreken we je snel! Heeft u vragen en/of opmerkingen voor Markteffect of DirectResearch? Neem gerust contact op met onze gezamenlijke HR-afdeling via [email protected] of stuur ons een WhatsApp:.

Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

www.markteffect.nl

www.directresearch.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Helft Nederlanders open voor AI in klantcontact

20-03-2026 | 12:29:00
De acceptatie is echter afhankelijk van het vermogen om klantvragen daadwerkelijk op te lossen. Dat blijkt uit de Nationale Voice Monitor

Voetbalkaart: dit zijn de voetbalhotspots van Nederland

17-03-2026 | 10:34:00
De KNVB heeft in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen de Voetbalkaart van Nederland gepresenteerd.

Zichtbaarheid is geen toeval maar een keuze

06-03-2026 | 08:00:00
Wie investeert in een campagne, wil weten of die werkt. Toch wordt vaak aangenomen dat livegang automatisch betekent dat een campagne ook landt.

[Vacatures] Markteffect zoekt een Kwalitatief Research Expert

05-03-2026 | 07:20:00
Markteffect is per direct op zoek naar een Kwalitatief Research Expert - Eindhoven

eNPS of MTO: wat past bij jouw organisatie?

04-03-2026 | 08:00:00
Organisaties willen weten hoe het gaat met hun medewerkers. Begrijpelijk, want betrokken medewerkers zijn bepalend voor prestaties en cultuur.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.