[Vacatures] Markteffect zoekt een Applicatiebeheerder en Onderzoeksassistent

Markteffect is per direct op zoek naar een:

Applicatiebeheerder en Onderzoeksassistent

Word jij enthousiast van het beheren van applicaties en wil jij met jouw technisch inzicht een bijdrage leveren aan een toonaangevend marktonderzoeksbureau? Lees dan snel verder, want dan zijn wij opzoek naar jou.

Een dag uit het leven van een projectmanager

Als Applicatiebeheerder en Onderzoeksassistent ben je onderdeel van team tech data en kom je te werken in een jong en dynamisch team.. Dit team is verantwoordelijk voor de onderzoek applicaties, automatisering, complexe data-vraagstukken en houdt zich bezig met het verzamelen, analyseren, interpreteren en presenteren van data binnen onderzoeksprojecten. Het is een zelfstandige functie waarin zich elke dag nieuwe uitdagingen voordoen.

Je begint de dag door alle applicaties langs te lopen en verder te gaan met de ontwikkelingen/verbeteringen waar je eerder mee gestart was. Daarna pak je het programmeren van een vragenlijst op in onze onderzoek software gebaseerd op SurveyJS. Tussendoor heb je een teamoverleg waar we kijken naar de voortgang en verdeling van het werk, maar meer nog welke verbeteringen we willen doorvoeren. Om vervolgens de dag af te sluiten met de laatste vragen van interne afdelingen en open punten af te ronden.

Na een week hardwerken, sluiten we de week gezamenlijk af met een drankje en een spelletje of staat er een leuke activiteit zoals bowlen op de planning, georganiseerd door de feestcommissie. Jij doet toch ook mee?

Waar ben je dagelijks mee bezig?

  • Beheer en onderhoud van bedrijfsapplicaties, waaronder installatie, configuratie en updates;
  • Monitoren van de prestaties van applicaties en proactief ingrijpen om problemen te voorkomen;
  • Coördinatie van applicatiewijzigingen en implementatie van nieuwe releases;
  • Ondersteuning bieden aan eindgebruikers bij technische problemen en vragen;
  • Programmeren, controleren en testen van vragenlijsten in onze onderzoek software;
  • Onderhoud en doorontwikkeling van systemen.

In wat voor team kom je terecht?

We verwelkomen je in “Team Tech Data”. Hier ga je samenwerken met onder meer Demian, Martijn en Roanne waarbij je zowel zelfstandig maar ook in teamverband projecten gaat oppakken. Team Tech Data is verantwoordelijk voor automatisering, complexe data-vraagstukken en houdt zich bezig met het verzamelen, analyseren, interpreteren en presenteren van data binnen onderzoeksprojecten. Met bijvoorbeeld het wekelijkse team overleg bespreek je met elkaar wat er speelt qua projecten, uitdagingen en ontwikkelingen én waar je elkaar mee kunt helpen. Daarnaast werk je in deze functie ook veel met de andere teams zoals Research Experts en Client Consultants.

Wat verwachten we van je?

  • Je beschikt minimaal MBO werk- en denkniveau in de richting van ICT;
  • Je hebt affiniteit met applicatiebeheer;
  • Je beschikt over technische vaardigheden op het gebied van datakoppelingen (API/Nodemation), maar bent ook thuis in Html, JS, JSON;
  • Affiniteit of ervaring met marketing en/of marktonderzoek is een pré;
  • Je bent ondernemend en oplossingsgericht ingesteld en innoveert in methoden en technieken door ontwikkelingen in ons vakgebied op de voet te volgen en daarmee de organisatie verder te helpen.

Wat bieden we je?

Dit krijg je sowieso van ons:

  • Een salaris passend bij jouw ervaring;
  • Een NS Business card of kilometervergoeding;
  • Laptop en telefoon van de zaak;
  • Een collectieve zorgverzekering;
  • Bijdrage voor je oude dag;
  • Verzorgde lunch van maandag t/m donderdag.

Daarnaast bieden we je ook:

  • Flexibele werktijden op één van onze toplocaties in Amsterdam en/of Eindhoven;
  • Een goede werk-privébalans;
  • Thuiswerkfaciliteiten, zoals een tweede scherm;
  • Ruimte om jezelf te ontwikkelen aan de hand van een persoonlijk ontwikkelingsplan en opleidingsbudget;
  • Werken voor nationale en internationale A-merken, zoals Eredivisie, Nationale Nederlanden, ASML en De Mandemakers Groep;
  • Een informele werkomgeving met georganiseerde personeelsuitjes tijdens en buiten werktijd.

Geïnteresseerd geraakt?

Solliciteren? Ben jij degene die we zoeken? Vul dan dit formulier in om online te solliciteren en dan spreken we je snel! Heeft u vragen en/of opmerkingen voor Markteffect of DirectResearch? Neem gerust contact op met onze gezamenlijke HR-afdeling via [email protected] of stuur ons een WhatsApp:04-0239-22-90.

www.markteffect.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Helft Nederlanders open voor AI in klantcontact

20-03-2026 | 12:29:00
De acceptatie is echter afhankelijk van het vermogen om klantvragen daadwerkelijk op te lossen. Dat blijkt uit de Nationale Voice Monitor

Voetbalkaart: dit zijn de voetbalhotspots van Nederland

17-03-2026 | 10:34:00
De KNVB heeft in aanloop naar de gemeenteraadsverkiezingen de Voetbalkaart van Nederland gepresenteerd.

Zichtbaarheid is geen toeval maar een keuze

06-03-2026 | 08:00:00
Wie investeert in een campagne, wil weten of die werkt. Toch wordt vaak aangenomen dat livegang automatisch betekent dat een campagne ook landt.

[Vacatures] Markteffect zoekt een Kwalitatief Research Expert

05-03-2026 | 07:20:00
Markteffect is per direct op zoek naar een Kwalitatief Research Expert - Eindhoven

eNPS of MTO: wat past bij jouw organisatie?

04-03-2026 | 08:00:00
Organisaties willen weten hoe het gaat met hun medewerkers. Begrijpelijk, want betrokken medewerkers zijn bepalend voor prestaties en cultuur.

 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.