[Vacatures] iO zoekt een Projectmanager Creatie

iO is per direct op zoek naar:

Projectmanager Creatie -Noord-Holland, Amsterdam

Jouw rol

Ben je op zoek naar een mooie uitdaging in een internationale, dynamische omgeving? Zou je willen werken bij een praktisch, snel en flexibel reclamebureau in Amsterdam waar met veel enthousiasme wordt gewerkt aan (creatieve) B2B en B2C content? iO groeit hard en zoekt energieke mensen die zin hebben om met ons mee te groeien.

Wij zoeken onder andere een projectmanager bij iO die samen met de AD werkt aan de meest uiteenlopende projecten op klanten als Coop Groothandel en FrieslandCampina Professional.

Binnen iO kom je terecht in een team van projectmanagers en account managers, waarbij je in eerste instantie werkt met een account director op twee dynamische klanten. Je staat altijd in contact met andere expertteams binnen onze organisatie én die van de klant. Dankzij jouw centrale rol communiceer je zowel met jouw team als met de klant.

Je onderhoud dagelijks contact met je klanten. Dat betekent dat je klantwensen helder kunt verwoorden, je kennis hebt van de markt en organisatie en overzicht houdt over alle projecten. Voor en tijdens de productiefase (fotografie shoots, tv tag-ons, radio, social video’s) blijf je nauw betrokken.

Wat in jouw functie belangrijk is

  • Jij coördineert/managet diverse projecten van A tot Z als spin-in-het-web (briefing, debriefing, budgetten, planning, etc.);
  • Je stelt planningen op en stuurt bij waar nodig;
  • Je vertaalt klantwensen naar heldere briefings voor creatie en studio;
  • Je onderhoudt contact met klanten, (creatieve)collega’s en leveranciers;
  • Beheren van (klant)budget, planning, (financiële) administratie en status rapportage.

Verder waak je streng over de kwaliteit van elk project en zorg je ervoor dat onze klanten altijd de beste service krijgen. Jij bent namelijk pas gelukkig wanneer de klant gelukkig is. De doelen van de klant zijn jouw heilige graal: niets houdt je tegen om die te bereiken.

Bij iO is jouw persoonlijke groei enorm belangrijk. Je wilt vanzelfsprekend niet alleen bijblijven in je vak, je wilt jezelf blijven ontwikkelen. Je leert nieuwe technieken en inzichten van echte vak-goeroes, maar daarnaast biedt iO andere mogelijkheden. Je kunt bijvoorbeeld deelnemen aan Expert Groups of meet-ups. En je mag zelf natuurlijk ook momenten van kennisdeling organiseren. Jij bepaalt hoe je groeit!

Wat je meebrengt als Projectmanager Creatie

  • Je hebt HBO / WO denk- en werkniveau;
  • Je bent zorgvuldig en communicatief sterk;
  • Je hebt de kwaliteit om meerdere projecten tegelijk, snel en pragmatisch en zelfstandig te kunnen managen. Vanzelfsprekend altijd in samenspraak met de AM/AD;
  • Je hebt ervaring als project of accountmanager, bij voorkeur binnen een reclamebureau;
  • Je zorgt ervoor dat projecten met korte of voortdurend veranderende deadlines én uitdagende projecten met een lange runtime op budget en schema blijven. Er is geen deadline die aan jouw wakend oog kan ontsnappen;
  • Digital/online marketing is geen nieuw domein voor je;
  • Bij iO kom je in een internationale omgeving terecht. Daarom is het belangrijk dat je moeiteloos Nederlands en Engels spreekt en schrijft.

Interesse?

Kom eens langs

Lijken we een goede match, dan schieten we snel in actie. Te beginnen met een kennismaking (face-to-face of virtueel) om te kijken of het klikt. Je weet wel, eerste indrukken enzo.

Ontdek je potentieel

Dat viel wel mee, niet? Ronden we die kennismaking allebei af met een goed gevoel, dan nodigen we je uit voor een korte test om te zien hoe jij kan groeien bij iO. Waar en wanneer dat voor jou het beste past.

Ontmoet je collega's

Er zijn hier heel wat mensen die staan te springen om jou te ontmoeten. Bij ons volgend gesprek schuiven twee van je potentiële collega’s mee aan tafel om de resultaten van je test te bespreken.

Kom erbij!

Zijn we allemaal nog altijd enthousiast? Gefeliciteerd, zet je handtekening maar onder je contract! Samen bespreken we de praktische details en zorgen we dat je alles hebt om aan de slag te gaan. Solliciteer hier.

www.iodigital.com/nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Sitecore benoemt iO-ontwikkelaar Jeroen Breuer opnieuw tot MVP

10-02-2026 | 12:21:36
Met de erkenning waardeert het softwarebedrijf zijn bijdrage aan het platform en zijn kennis van AI-toepassingen binnen Sitecore-omgevingen.

iO organiseert webinar over platform engineering en cloudkosten

06-02-2026 | 13:12:00
In de gratis webinar laat digital agency iO zien hoe organisaties grip houden op kosten, architectuur en innovatie, zonder groei af te remmen.

[Vacatures] iO zoekt een Social Advertising Specialist - Campus Rotterdam

29-01-2026 | 08:52:00
iO is per direct op zoek naar Social Advertising Specialist - Campus Rotterdam

[Vacatures] iO zoekt een Social Advertising Specialist - Campus Amsterdam

29-01-2026 | 08:41:00
iO is per direct op zoek naar Social Advertising Specialist - Campus Amsterdam

iO benoemt Vincent Thilmany tot marketingdirecteur België

19-01-2026 | 11:15:47
In deze rol stuurt hij ongeveer 200 experts aan op het gebied van marketing, communicatie, digital en customer experience.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Joe Public ontwikkelt carnavalsnummer voor ALDI

10-02-2026 | 17:17:48
Carnaval en Valentijnsdag vallen dit jaar samen. Voor ALDI aanleiding om beide momenten te combineren in een eigen carnavalsnummer: Lekkere Schultenbräu, ik hou van jou.

Merkcampagne DVHN en LC zet regio en lezer centraal

10-02-2026 | 14:50:19
De campagnes zijn ontwikkeld met G2K Brand Design Agency en richten zich op het versterken van de band met lezers tussen 30 en 50 jaar.

Daniel Samama: Hellmann's | BOSCH | Cadillac

10-02-2026 | 14:17:01
[The International] Creative Director Cheil Benelux bespreekt een aantal Super Bowl commercials

Mischa Schreuder: Squarespace | Expedia | MANSCAPED

10-02-2026 | 14:14:58
[The International] Creative Director Fitzroy bespreekt een aantal Super Bowl commercials

Monks ontwikkelt AI-kunstcampagne rond Rijksmuseum-collectie

10-02-2026 | 12:33:00
In een open oproep worden deelnemers uitgedaagd om meesterwerken uit de collectie van het Rijksmuseum opnieuw vorm te geven met behulp van AI-tools.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.