[Vacatures] iO zoekt een Campaign Manager

iO is per direct op zoek naar:

Campaign Manager - Campus Den Bosch

Wat je gaat doen

Blijf jij rustig onder druk, kun je snel schakelen in ad-hoc situaties en haal je energie uit plannen? Dan ben jij bij iO op de juiste plek als Campaign Manager. Het continu veranderende medialandschap kent voor jou geen geheimen. Innovatie speelt een grote rol in je werk: je test voortdurend nieuwe biedstrategieën en formats binnen campagnes en zorgt ervoor dat de beste daarvan worden geïmplementeerd om optimale resultaten te behalen.

Met jouw communicatieve skills stuur jij een groot aantal projecten aan en behoud je het overzicht. Als Campaign Manager ontwikkel, optimaliseer en monitor je digitale marketingcampagnes voor grote merken als Enexis en YER. Jij bent het eerste aanspreekpunt voor jouw klanten en, als echte online marketinggeneralist, kun je 75 procent van alle vragen zelf oppakken. Voor die overige 25 procent werk je nauw samen met gespecialiseerde collega’s om gezamenlijk always-on en thematische campagnes succesvol te maken. Je spot kansen en duikt direct in nieuwe ontwikkelingen om met je team nóg betere resultaten te behalen voor je klanten!

Naast het opzetten en optimaliseren van campagnes zorg je ervoor dat de operationele processen soepel verlopen. Je werkt nauw samen met verschillende teams om de inkoop, facturatie en administratieve taken foutloos te laten verlopen. Zo bewaak je de kwaliteit van interne en externe processen en optimaliseer je deze waar nodig om de best mogelijke service aan klanten te leveren.

Als Campaign Manager ben je verantwoordelijk voor het hele project van A tot Z. Je ontvangt de briefing, stelt een debrief op, maakt met specialisten een plan en monitort en optimaliseert de uitvoering daarvan. Tussentijds volg je de voortgang en bewaak je de budgetten. Uiteindelijk haal je intern het net op bij de specialisten en stel je een complete eindrapportage op voor de klant, wat weer de basis vormt voor volgende campagnes.

Teamwork that makes your dream work! Dit doe je natuurlijk niet alleen. Je bent onderdeel van een team van ervaren designers, specialisten, strategen en creatieven. Je werkt voor verschillende grote merken en komt jouw werk regelmatig in het wild tegen. Naast ondersteuning van collega’s stimuleren we je actief in je ontwikkeling. Met een vast trainingsbudget en een persoonlijke coach zorgen we ervoor dat je leergierigheid continu wordt gevoed.

Daarom ben jij de perfecte Campaign Manager

  • Hebt minimaal 4 Jaar ervaring als (Online) marketeer. Idealiter aan bureauzijde,
  • Hebt hbo werk- en denkniveau,
  • Je bent een echte t-shaped marketeer; je weet van alles wat af en bent in staat om de meeste vragen van de klant zelf te beantwoorden. Lukt dat niet? Geen probleem, de specialisten zitten voor je klaar om je te helpen!
  • Je kan goed vooruit plannen, maar raakt ook niet in paniek van ad hoc werkzaamheden. Daarnaast werk je gestructureerd en kan je goed structuur aanbrengen binnen campagnes en projecten.
  • Je bent communicatief vaardig en weet behendig verschillende ballen hoog te houden.
  • Je hebt een goede analytische blik, ziet kansen en kan deze vertalen naar actie(s). Daarnaast gebruik je die blik ook om de rapportages te doorgronden en er een conclusie aan te verbinden.
  • Je bent proactief in het aanbrengen van verbeteringen in de campagnes. Je speelt met innovatie en probeert nieuwe dingen uit!

Natuurlijk werken we met een aantal marketingtools. Omdat we niet van je verwachten dat je alles al weet, is het een must dat je (goede) kennis hebt met minimaal twee van onderstaande tools:

  • GA4
  • Google Ads
  • SemRush
  • Looker Studio
  • Facebook Business Manager
  • Linkedin Business Manager

Dit krijg jij van ons

  • 25 vakantiedagen; Op basis van een 40-urige werkweek.
  • Reiskosten & vakantiegeld; Uiteraard kun je rekenen op 8 procent vakantiegeld. Daarnaast hebben we verschillende mobiliteitsregelingen, maar afhankelijk van jouw functie en voorkeur een keuze.
  • Goede pensioenregeling; Jij legt 4 procent in en iO vult de rest aan tot de volledige premie.
  • Hybride werken; Een goede werk- en privébalans is superbelangrijk. Samen met jouw team maak je afspraken over wanneer én waar je werkt.
  • Gezonde snacks & lunch; Op iedere iO campus pak je de hele dag een gezond tussendoortje en kun je tegen een kleine vergoeding gezond én gevarieerd lunchen.
  • Persoonlijk ontwikkelbudget; Zet jaarlijks € 3.000,- in om jezelf te ontwikkelen, in je vak of als persoon, met trainingen, events of cursussen.
  • Milestones & celebrations; En bovenal zijn we bij iO ook gewoon een gezellige club mensen, al zeggen we het zelf. Het Fun & Party-team op jouw campus staat op z'n tijd dan ook garant voor de leukste feestjes.

Zo verloopt jouw sollicitatie

Samenwerken, impact maken en groeien begint met de juiste klik. We leren je daarom graag kennen en geven je ook de kans om je toekomstige collega's te ontmoeten.

Solliciteer nu

Klaar voor een bruisende carrière bij iO? Solliciteer hier. Je hoort snel van ons

www.iodigital.com/nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

iO wint AI Pioneer Agency of the Year

03-04-2026 | 12:58:00
Met deze erkenning onderstreept het bureau zijn ambitie om AI structureel in te zetten als onderdeel van de bedrijfsvoering van klanten.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

[Vacatures] iO zoekt een HubSpot Implementatie Specialist - Campus Rotterdam

01-04-2026 | 10:04:00
iO is per direct op zoek naar HubSpot Implementatie Specialist - Campus Rotterdam

iO en Shopware richten zich op commerce in Benelux

01-04-2026 | 08:45:00
Met die stap wil het bureau organisaties in de Benelux ondersteunen bij het versnellen van digitale commerce groei in zowel B2B als B2C.

iO ontwikkelt campagne voor Antwerpse IT-inzamelactie

30-03-2026 | 12:54:00
Met de actie kunnen Antwerpenaren, bedrijven en organisaties gedurende 3 maanden oude IT-toestellen inleveren voor hergebruik.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Shortlist SAN New Kids on the Block 2025 bekend

03-04-2026 | 10:32:00
6 bureaus maken nog kans op een plek in de finale van de competitie voor opkomende bureaus.

Joe Public en Grolsch lanceren Proost op karakter

02-04-2026 | 17:05:00
De campagne is ontwikkeld door Joe Public en zet het thema authenticiteit centraal, met een focus op mensen die hun eigen keuzes maken.

Livewall lanceert Easter Hunt met AR-game

02-04-2026 | 16:35:00
De activatie combineert augmented reality met een spelelement en is toegankelijk voor zowel klanten als het brede publiek.

Endeavour organiseert WNiD Spring Sessions

02-04-2026 | 15:40:47
De sessies zijn een vervolg op het What's Next in Digital-event en bieden verdieping op thema’s als e-commerce en leadgeneratie.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Michelle Waweru

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.