The Romans zet wereldwijde uitbreiding voort met opening in Amsterdam

Creatief communicatiebureau The Romans heeft zijn vierde wereldwijde kantoor geopend in Amsterdam. Dit volgt snel op de lanceringen in Brooklyn en Dubai in de afgelopen twaalf maanden, met verdere internationale uitbreiding in het verschiet.

Het kantoor zal worden geleid door Sophie Nicholson, die aantreedt als partner. Nicholson, die al enkele jaren in Amsterdam is gevestigd, komt over van het door Havas beheerde bureau One Green Bean, waar ze recentelijk EMEA Head of PR was.

Het bureau zal zich richten op het leveren van creatieve campagnes op het gebied van pr, sociale media en influencermarketing voor binnenlandse en internationale merken, evenals sport- en entertainment.

Creatieve energie

Sophie Nicholson: "Amsterdam barst van de eclectische creatieve energie, heeft een internationaal georiënteerde bevolking en een diverse culturele omgeving die tot leven komt. Van lokaal tot wereldwijd willen dingen anders doen voor merken en impact en verbindingen creëren met hun publiek. Dat is waar The Romans het beste in is.”

Joe Mackay-Sinclair, CEO van The Romans: "Amsterdam stond altijd bovenaan onze lijst: de cultuur, de creativiteit, de grachten, wat valt er niet lief te hebben? Bovendien hebben we een sterke lijst van klanten met het hoofdkantoor in Nederland, zoals Heineken en Upfield, dus het was een no-brainer. Terwijl we ons blijven richten op groter worden zonder saai te worden, is het aantrekken van 's werelds beste communicatietalent momenteel mijn enige taakomschrijving."

www.wearetheromans.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

Stop met rennen: zo word je een AI-proof marketeer

29-12-2025 | 12:43:00
Als marketeer werk je in een wereld die razendsnel verandert. De natuurlijke reactie is harder rennen. Maar de slimste marketeers van dit moment doen iets anders.

HYPR groeit door en kijkt vol vertrouwen naar 2026

19-12-2025 | 10:15:00
HYPR noteert 20 procent omzetgroei en trekt aandacht met PR-actie Je bent zelf een sufferdje

Kim Klaver: PR vraagt om betere tooling en relevantie

17-12-2025 | 09:46:00
Tijdens een uitzending van Marketing Report Radio gaat zij in gesprek met Bas Vlugt over de overname van het bedrijf, de rol van technologie en AI in PR

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een Senior PR & Events Manager

12-12-2025 | 08:02:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar Senior PR & Events manager - Fulltime · Amsterdam

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

05-01-2026 | 00:15:00
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 

[Vacatures] ACT.agency zoekt een Social Producer/Projectmanager

02-01-2026 | 08:09:00
ACT.agency is per direct op zoek naar Social Producer/Projectmanager (hybride)

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.