The Others vernieuwt merkidentiteit van de SAN

The Others heeft in samenwerking met Stichting Adverteerdersjury Nederland (SAN) een impuls gegeven aan de merkidentiteit. Met het doel om de bestaande SAN-identiteit te versterken en het gebruikte Accent te behouden, heeft The Others een eigentijdse verandering gerealiseerd die de merkbeleving naar een hoger niveau tilt.

Het voorgaande design van SAN kon volgens The Others extra impact en eigenheid gebruiken. Daarom is het kleurenpalet geoptimaliseerd met een kleurstelling met meer eigenheid. Ook is er meer aandacht voor de vormgeving vanuit de vorm van het Accent om meer uniformiteit en onderscheidend vermogen te creëren.

Deze vernieuwde stijl is consistent doorgevoerd in de belangrijke touchpoints, waaronder social media, mailings, (online) advertising en nieuwsbrieven. Het resultaat is een merkidentiteit die zich onderscheidt door een eigentijdse uitstraling en een verfrissende energie.

Credits:

SAN: Jeroen van den Brink, Bo Kant-Hessels | Creatief bureau: The Others | Creatie & Design: Mandy van Montfoort, Chris Visser | Account Melanie Rubingh

www.the-others.eu

www.sanaccent.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

The Others maakt eindejaarscampagne Kinderfonds

27-11-2025 | 08:54:07
De campagnefilm laat zien wat afstand betekent wanneer een kind in het ziekenhuis ligt en hoe de Ronald McDonald Huizen die afstand helpen overbruggen.

The Others ontwikkelt visuele identiteit fonQ

24-11-2025 | 09:19:02
De stijl brengt naar voren dat het merk zich richt op uitgesproken en toegankelijke woonproducten.

The Others bouwt aan identiteit van Bouwmaat

23-03-2025 | 16:33:00
Met de aangepaste merkidentiteit wil het bedrijf zich consistenter profileren in alle communicatie-uitingen.

[Vacatures] The Others zoekt een Creative Brand Designer

03-03-2025 | 11:12:00
The Others is per direct op zoek naar een Creative Brand Designer - 32-40 uur · Amersfoort

The Others maakt Samsungs Europese campagne voor de ClimateHub & Hydro Unit

22-11-2024 | 08:57:00
De combinatie van 3D-animatie en mensen biedt hierbij de vrijheid om een betrekkelijk abstract onderwerp toegankelijk neer te zetten.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm

31-12-2025 | 17:01:13
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren

Fitzroy zet imperfectie centraal in parfumcampagne

29-12-2025 | 10:54:41
Fitzroy ontwikkelde het volledige merkplatform, de strategie, verpakking en campagne voor Christian Alexander.

SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur

23-12-2025 | 10:55:00
Na jarenlange samenwerking met een wereldwijd frisdrankmerk verruilt Santa Claus zijn vertrouwde rol voor een positie bij SEA Water.

Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag

22-12-2025 | 15:08:00
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen

Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!

22-12-2025 | 11:54:00
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.