The Others ontwikkelt identiteit voor Artrésor
Artrésor introduceert verpakkingsdozen die zijn ontworpen om een veilige verzending van kunstwerken naar klanten te garanderen. The Others ontwikkelde een herkenbare, maar toch neutrale identiteit zodat de doos niet het kunstwerk overschreeuwt.
Onzichtbaar zichtbaar
De producten zijn de hero in de algemene communicatie van het merk, zoals de socials en website. Dit hebben ze in 3D gerenderd en kunnen daarmee elke compositie en elk verhaal ontwikkelen. Zo realistisch dat het gefilmd lijkt.
Volg Marketing Report op LinkedIn!
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List
Lees ook:
Natwerk en ARTIS realiseren actie rondom Mook Uhm
Natwerk heeft samen met ARTIS een concept ontwikkeld om de geboorte van het olifantenkalf Mook Uhm te vieren
Fitzroy zet imperfectie centraal in parfumcampagne
Fitzroy ontwikkelde het volledige merkplatform, de strategie, verpakking en campagne voor Christian Alexander.
SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur
Na jarenlange samenwerking met een wereldwijd frisdrankmerk verruilt Santa Claus zijn vertrouwde rol voor een positie bij SEA Water.
Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen
Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.
Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

