[The List] Online Marketing Group

BESCHRIJVING BUREAU

OMG is ruim 25 jaar geleden begonnen als het eerste affiliate netwerk (Netdirect) Nederland. Inmiddels zijn we een gespecialiseerd online marketing bureau met expertise op het gebied van online leadgeneratie, marketing automation, CRO en Search Engine Marketing. Dit doen we voor bedrijven in de uitgeverij branche, automotive, goede doelen en retail en diverse andere organisaties.

CONTACTGEGEVENS

Atoomweg 63
3542 AA Utrecht 
030-750 40 00
[email protected]

WEBSITE

www.omg.nl

AANTAL WERKNEMERS

15

KLANTEN

DPG Media, Mazda, ENGIE, Mediahuis, Roularta, Oranje Fonds, Toyota, Fietsvoordeelshop

SPECIALISMEN

Affiliate marketing, marketing automation, CRO, SEM, AI generated content, e-mailmarketing

CONTACTPERSOON 

Robin van Buren
030-750 40 00
[email protected]

ALGEMEEN DIRECTEUR

Edwin Basten
[email protected]

CREATIEF DIRECTEUR

Sander Verheijden
[email protected]

 

The ListTHE LIST

Marketing Report lanceert reclamebureau-database The List. Alle bureaus in Nederland kunnen zich gratis registreren.

Een wel heel makkelijke manier om je extra in de kijker te spelen bij marketeers en pitchbegeleiders.

Registreer jouw bureau voor The List hier

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[The List] Freshheads

09-12-2025 | 13:28:18
Freshheads helpt organisaties om ideeën en problemen te vertalen naar digitale oplossingen die meegroeien met de vraag.

[The List] MediaMaze

09-12-2025 | 13:14:00
Het team van MediaMaze helpt onjuiste, onvolledige of negatieve berichtgeving op Google te verwijderen of te vervangen door positieve/neutrale content

[The List] NOISE

08-12-2025 | 11:30:00
Wij zijn NOISE. Een creatief bureau met gedragsstrategie als superkracht.

[The List] MOOI the agency

08-12-2025 | 10:32:00
MOOI the agency is een full-service communicatiebureau gespecialiseerd in mode, beauty en lifestyle.

[The List] Higuita

01-12-2025 | 12:41:00
Vergeet alle bla bla die je kent uit onze industrie. Net als René Higuita zijn voeten liet spreken, weet wij hoe we met creatieve campagnes de harten van je doelgroep kunt winnen.
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fitzroy zet imperfectie centraal in parfumcampagne

29-12-2025 | 10:54:41
Fitzroy ontwikkelde het volledige merkplatform, de strategie, verpakking en campagne voor Christian Alexander.

SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur

23-12-2025 | 10:55:00
Na jarenlange samenwerking met een wereldwijd frisdrankmerk verruilt Santa Claus zijn vertrouwde rol voor een positie bij SEA Water.

Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag

22-12-2025 | 15:08:00
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen

Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!

22-12-2025 | 11:54:00
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen

22-12-2025 | 08:16:00
DPG Media is per direct op zoek naar Accountmanager Vtwonen - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.