TEAM LEWIS breidt uit met vier PR- en contenttalenten

Internationaal pr- en marketingbureau TEAM LEWIS groeit door en verwelkomt vier collega’s in Amsterdam en Eindhoven. Met de start van Dion Gouweleeuw, Ana Raspudic Glavas, Nadine Suntjens en Alex van Otterdijk voegt het bureau extra creativiteit en ervaring toe aan de teams.

In Amsterdam start Dion Gouweleeuw als Campaign Manager. Met een achtergrond in psychologie en na drie jaar werkzaam te zijn geweest als accountmanager bij PR-bureau Edelman, maakt Dion de overstap naar TEAM LEWIS. Hier zet hij zijn expertise in communicatie en strategie in voor verschillende klanten, waaronder Marktplaats, NETGEAR en Skyscanner. 

Dion Gouweleeuw: “Na drie jaar bij Edelman was ik nieuwsgierig naar hoe een bureau als TEAM LEWIS werkt. Tot nu toe is het leerzaam, en ik ben er dan ook van overtuigd dat dit de juiste stap is geweest. Daarnaast wilde ik graag voor een lokaal merk werken, dus met een klant als Marktplaats wordt ook die droom werkelijkheid.” 

In Eindhoven is Ana Raspudic Glavas begonnen als Campaign Manager. Na een studie in communicatie deed ze ervaring op bij Young Impact, waar zij verantwoordelijk was voor nationale campagnes voor merken. Nu zet ze deze kennis en ervaring in voor uiteenlopende klanten, variërend van de HR- en techsector tot de energiewereld.  

Ana Raspudic Glavas: “De overstap naar TEAM LEWIS voelt als een natuurlijke stap in mijn carrière, waar ik mijn passie voor communicatie en mijn ervaring in partnerschappen kan combineren om een nog grotere impact te maken.” 

Nadine Suntjens is een toevoeging aan het contentteam in Eindhoven, waar zij is gestart als Senior Copywriter. Na werkzaam te zijn geweest als contentspecialist bij Bevolkingsonderzoek Nederland en freelance copywriter, zet ze nu haar kennis en schrijftalent in aan de bureauzijde. 

Nadine Suntjens: “Na jarenlang mijn liefde voor schrijven en het maken van content in te zetten binnen een bedrijf, was ik nieuwsgierig naar de bureauzijde van het vak. Het is dynamisch; je leert veel over verschillende merken en dat houdt mijn werk afwisselend en uitdagend. Ik vind het prachtig dat ik mijn teksten kan en mag inzetten voor zulke gerenommeerde organisaties.” 

Alex van Otterdijk is een aanwinst voor het team in Eindhoven, waar hij werkt als Campaign Executive. Na zijn studie in journalistiek ging hij aan de slag in recruitment, waar hij ervaring opdeed in communicatie en relatiemanagement. Deze ervaring komt van pas in zijn rol bij TEAM LEWIS, waar Alex zich richt op PR-campagnes voor klanten als MEDITE Smartply en Petronas.  

Alex van Otterdijk: “Dankzij mijn achtergrond in journalistiek heb ik een neus voor nieuws ontwikkeld en een fascinatie voor verhalen maken. En laat dat nu zijn waar we bij TEAM LEWIS goed in zijn. Ik kijk ernaar uit om in dit ervaren, energieke team mooie campagnes te ontwikkelen en resultaten te behalen voor onze klanten.”  

Vera Kops, Vice President Benelux & Consumer EMEA bij TEAM LEWIS: “Met de ambitie om te blijven groeien, zijn we blij dat we nieuwe talenten kunnen verwelkomen in onze teams in Eindhoven en Amsterdam. Met Dion, Ana, Nadine en Alex halen we volop kennis, expertise en frisse energie in huis.” 

www.teamlewis.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

La Plume Media Nederlands wint bij Britse ICE Awards

10-07-2026 | 11:00:00
Communicatiebureau La Plume Media is woensdag 8 juli geëindigd als een van de grote winnaars van de Internal Communications and Engagement (ICE) Awards in Londen

Zonder verhaal blijft PR los zand

09-07-2026 | 10:19:20
Counter start met een drieluik over de drie hoofdbestanddelen van goede PR: een goed verhaal, een scherp plan en uitstekende uitvoering.

Felice Geurdes over Gazette

08-07-2026 | 23:16:00
Gazette doet mee aan de Dutch PR Awards 2026 en zendt in voor PR Bureau van het Jaar 2025. Aan het woord is Felice Geurdes

Substack kiest HAGENS als strategische PR-partner NL

07-07-2026 | 15:38:05
Substack heeft na een uitgebreide bureau-oriëntatie gekozen voor HAGENS om de aankomende periode hun communicatiestrategie te leiden

Hibou/x ontwikkelt digital human Bas voor TAF

06-07-2026 | 12:58:00
De AI-avatar ondersteunt circa 3.500 financieel adviseurs bij vragen over de aankomende Basisverzekering Arbeidsongeschiktheid Zelfstandigen (BAZ).

Hibou breidt team uit met twee specialisten

30-06-2026 | 10:10:55
Met de komst van Nienke Appels en Sacha Slokker haalt het bureau extra expertise in huis op het gebied van PR, social media en contentcreatie.

Bert Hagendoorn en Fred Moolhuijsen: Marketing is geen kostenpost

25-06-2026 | 13:19:00
Het gesprek draait om de veranderende bureaumarkt, de groeiende rol van strategisch advies en de positie van marketing binnen organisaties.

Petra Kok: het draait om helder, eerlijk en met elan werken

25-06-2026 | 12:28:00
Petra Kok is Head of External Communications en woordvoerder van TUI Nederland. Zij is genomineerd als woordvoerder van het Jaar 2026 bij de Dutch PR Awards. We spreken haar

Jacob van der Vlugt: Muziek verbindt, PR voor een icoon

25-06-2026 | 12:06:00
Jacob van der Vlugt is pers & PR Manager bij het Concertgebouw. Hij is genomineerd voor PR Persoon van het Jaar 2026 bij de Dutch PR Awards. We spreken hem

Isha van Egmond: Soms maken we het nieuws zelf

21-06-2026 | 11:10:00
Isha van Egmond is Teamlead PR bij Mediatic. Zij is genomineerd voor PR Talent van het Jaar 2026 bij de Dutch PR Awards. We spreken haar

Isa van Schaik: PR mag vaker buiten de lijntjes kleuren

18-06-2026 | 14:40:20
Isa van Schaik is pr-manager en marketeer bij nxt agency. Zij is genomineerd voor PR Talent van het Jaar 2026 bij de Dutch PR Awards. We spreken haar.

HPB en LDJ bundelen krachten in tech-PR

18-06-2026 | 09:21:11
LDJ Tech PR gaat verder onder de naam LDJ, an HPB Company.

Kiki Hirschfeldt: Goede PR begint met realisme

18-06-2026 | 08:54:00
Kiki Hirschfeldt is eigenaar van Coebergh Communicatie & PR. Zij is genomineerd voor PR Persoon van het Jaar 2026 bij de Dutch PR Awards.

Natasja Gregorowitsch: Zonder lokale kennis mis je de Belgische pers

17-06-2026 | 08:48:00
Natasja Gregorowitsch, eigenaar van PR-bureau TALK ABOUT, en haar Belgische collega Tinneke Vos leggen uit wat er komt kijken bij goede PR over de grens.

Mediatic en YoungCapital bereiken miljoenen jongeren

16-06-2026 | 06:00:00
YoungCapital heeft met een campagne rond solliciteren via Instagram landelijke media-aandacht gegenereerd en miljoenen jongeren bereikt.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: Consumentenvraag jaagt advertentiemarkt aan

10-07-2026 | 12:05:00
Uit gegevens blijkt dat marketeers publieksonderzoek gebruiken om mediastrategieën te optimaliseren in steeds concurrentiëlere markten

Allianz Direct lanceert social media-campagne met influencer-makelaars

10-07-2026 | 11:17:00
Verzekeraar Allianz Direct heeft samen met het bureau Somention een social media-campagne gelanceerd waarin het bedrijf de content van Nederlandse makelaars kaapt.

Belgisch bureau eqip opent eerste kantoor in Nederland

10-07-2026 | 08:40:00
Het Antwerpse bureau eqip, gespecialiseerd in employer branding, opent een kantoor in Arnhem.

PAKT neemt productiehuis This is US over

10-07-2026 | 06:36:00
Productiehuis This is US is op 1 juli jl. overgenomen en is daarmee onderdeel geworden van PAKT, de groep van gespecialiseerde content agencies van oprichter/CEO Maurice Wenneker

Dawn haalt VluchtelingenWerk, ADCN, De Balie en Be Orange Real Estate binnen

09-07-2026 | 17:15:00
Dawn heeft VluchtelingenWerk Nederland, ADCN, De Balie en Be Orange Real Estate binnengehaald als merken waar het meerjarig voor aan de slag gaat
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.