TBWA\NEBOKO ontwikkelt campagne McDonald's: Maak je dag voor een leuk bedrag

TBWA\NEBOKO lanceert een campagne voor McDonald's met de boodschap: Maak je dag voor een leuk bedrag. Deze boodschap bouwt voort op de campagne van vorig jaar: Prijsjes waar je blij van wordt. Met deze vervolgcampagne wil McDonald’s wederom laten zien dat je voor een leuk bedrag je dag kan maken. De campagne wordt uitgerold middels televisie, online, outdoor, radio en in de McDonald’s App.

Karin van Prooijen, Marketing Manager Media & Campaigns bij McDonald’s Nederland: "We willen benadrukken dat de gast in deze tijden op een betaalbare manier de spontane feel-good momenten bij McDonald’s kan ervaren. Daarmee koppelen we het McDonald's gevoel aan een value-boodschap. Hiervoor zijn we bewust weggebleven van platte prijscommunicatie – het gaat er namelijk om wat onze producten voor de gasten doen. Naast de Altijd Leuk Geprijsde producten, kan de gast met onze Happy Deals en MyM Rewards in de McDonald's App onze producten krijgen voor een leuk prijsje óf zelfs sparen voor gratis producten."

www.tbwa.nl

www.mcdonalds.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

TBWA\NEBOKO lanceert eerste campagne voor Landal

04-02-2026 | 10:00:00
Landal en TBWA\NEBOKO zijn een creatieve samenwerking gestart rond de ontwikkeling van het Landal-merk.

McDonald’s toont veelgebruikte wachtwoorden op straat

02-02-2026 | 08:51:00
McDonald’s Nederland en TBWA\NEBOKO hebben tijdens Change Your Password Day een campagne gelanceerd die aandacht vraagt voor voorspelbare wachtwoorden.

Bol kiest TBWA\NEBOKO als lead creative agency

29-01-2026 | 13:36:01
Het bureau krijgt een centrale rol in de merkstrategie en ontwikkelt campagnes die de positie van bol als lokaal en betrouwbaar platform ondersteunen.

Sporticonen leiden Olympische campagne Staatsloterij

28-01-2026 | 16:23:00
Staatsloterij lanceert haar Olympische Spelen-campagne met de boodschap Staatsloterij is supporter van dromen. De aftrap is een korte film waarin oud-olympisch kampioenen een centrale rol spelen

Odido ondersteunt Jutta Leerdam in Olympisch traject

16-01-2026 | 14:11:02
In aanloop naar de Olympische Spelen in Milaan zet Odido samen met TeamNL een campagne in waarin Jutta Leerdam centraal staat.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TBWA\NEBOKO lanceert eerste campagne voor Landal

04-02-2026 | 10:00:00
Landal en TBWA\NEBOKO zijn een creatieve samenwerking gestart rond de ontwikkeling van het Landal-merk.

Publicis Groupe boekt sterke resultaten in 2025

04-02-2026 | 09:43:40
De reclame- en communicatiespecialist realiseerde 5,6 procent autonome groei en verbeterde zowel de marge als de kasstroom.

NOISE ontwikkelt campagne over zichtbaarheid mantelzorgers

04-02-2026 | 08:50:57
Met ZIEN dat zij er voor iemand ZIJN wil het bureau, samen met MantelzorgNL en andere partners, mantelzorg zichtbaar maken

[Vacancy] VML has a position for PXM - Senior Solution Architect

04-02-2026 | 08:44:00
VML is directly looking for PXM - Senior Solution Architect - Amsterdam

[Vacancy] VML has a position for Senior Financial Controller

04-02-2026 | 08:19:00
VML is directly looking for Senior Financial Controller - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.