TBWA\NEBOKO ontwikkelt campagne McDonald's: Maak je dag voor een leuk bedrag

TBWA\NEBOKO lanceert een campagne voor McDonald's met de boodschap: Maak je dag voor een leuk bedrag. Deze boodschap bouwt voort op de campagne van vorig jaar: Prijsjes waar je blij van wordt. Met deze vervolgcampagne wil McDonald’s wederom laten zien dat je voor een leuk bedrag je dag kan maken. De campagne wordt uitgerold middels televisie, online, outdoor, radio en in de McDonald’s App.

Karin van Prooijen, Marketing Manager Media & Campaigns bij McDonald’s Nederland: "We willen benadrukken dat de gast in deze tijden op een betaalbare manier de spontane feel-good momenten bij McDonald’s kan ervaren. Daarmee koppelen we het McDonald's gevoel aan een value-boodschap. Hiervoor zijn we bewust weggebleven van platte prijscommunicatie – het gaat er namelijk om wat onze producten voor de gasten doen. Naast de Altijd Leuk Geprijsde producten, kan de gast met onze Happy Deals en MyM Rewards in de McDonald's App onze producten krijgen voor een leuk prijsje óf zelfs sparen voor gratis producten."

www.tbwa.nl

www.mcdonalds.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Crocodile Agency tekent jubileumcampagne Verkade

03-03-2026 | 09:56:00
Verkade viert zijn 140-jarig bestaan met de campagne Elke verjaardag verdient Verkade.

Wereldwijde campagne voor LEGOLAND-coaster

26-02-2026 | 14:41:35
adam&eve\TBWA heeft met Calling All Heroes een wereldwijde campagne gelanceerd voor Merlin Entertainments

Backslash (Omnicom): Menselijkheid wordt onderscheidend

24-02-2026 | 16:10:00
Backslash stelt dat in 2026 zichtbare menselijkheid het belangrijkste onderscheid wordt voor merken.

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

TD werkt met Stiho aan positionering rond 100-jarig jubileum

09-03-2026 | 16:25:35
In aanloop naar het jubileum werkte Stiho samen met ontwerpbureau TD (Total Design) aan een herijking van de positionering, identiteit en klantervaring.

Ete Davies Global COO LePub

09-03-2026 | 15:05:00
Met deze stap breidt het bureau zijn internationale leiding verder uit. De benoeming past binnen de strategie om het dienstenaanbod, het operationele model en het internationale netwerk verder te ontwikkelen.

Allianz Direct zet influencerstunt in bij awardshow

09-03-2026 | 11:02:25
Binnen enkele minuten verschenen video’s en foto’s online, waarna het incident ook werd gedeeld via grotere kanalen zoals Dumpert.

Andy Mosmans: Sterke merken belanden niet in een race to the bottom

09-03-2026 | 10:29:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

Ubbo Maagdenberg: Wij bouwen het platform van de toekomst

09-03-2026 | 10:18:00
In dit exclusieve interview met Marketing Report schetst de kersverse CEO waar het volgens hem schuurt in de bureauwereld.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.