TBWA en Pink Rabbit lanceren McDonald’s: De zomer is om te delen

TBWA\NEBOKO en TBWA\X ontwikkelen de campagne voor het zomerplatform van McDonald's, met in de hoofdrol: het eiland Texel.

Een zomer lang campagne

Een bezoekje aan McDonald’s vergroot de zomerse fun. Dat komt overal terug: in de merkcampagne, in de McDonald’s App waarmee je met de Summerpass samen prijzen kunt winnen, en bij de festivalactivatie van McDonald’s die deze zomer op meerdere festivals te vinden is.

Campagnefilm

De merkfilm vertelt het verhaal van Marit, een meisje van Texel, die samen met haar vader dagjes uit verzorgt op een omgebouwde vissersboot. Daar ontmoet ze het stadse meisje Lotte, aan wie ze al het moois van Texel laat zien. 

Stijn Mentrop, Marketing Director McDonald’s Nederland: "Niets is heerlijker dan de Nederlandse zomer, maar het wordt pas echt onvergetelijk wanneer we hem samen beleven. McDonald's en de zomer vormen de perfecte match: samen op avontuur, onszelf verwennen en de ultieme zomer delen. Genieten doe je immers niet alleen, maar samen."

Erik Falke, Executive Creative Director TBWA\NEBOKO: "Geen mooier seizoen dan de zomer. Het fijne gevoel dat de zomer je geeft hebben we opnieuw gevangen in een lief klein verhaaltje, met een verrassende rol voor McDonald’s."

McDonald’s Summerpass

De zomer is de periode om er samen op uit te gaan. Daarom introduceert McDonald’s de Summerpass. Een App platform dat inspireert, stimuleert en prikkelt om (samen) alles uit de zomer te halen. 

Credits:

Klant: McDonald’s | Bureau: TBWA\NEBOKO, TBWA\X | Productiemaatschappij: Pink Rabbit

www.tbwa.nl

www.pinkrabbit.nl

www.mcdonalds.com

Lees ook:


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.

SuperRebel ontwikkelt website voor MP Motorsport

17-09-2025 | 10:47:38
Het platform staat volledig in het teken van Accelerating Talent, de ambitie van het team om jong racetalent te begeleiden van karting tot Formule 2

Home Agency ontwikkelt Thuisarts-merkcampagne Zoek jezelf niet zieker

16-09-2025 | 18:31:00
Home Agency heeft een merkcampagne ontwikkeld voor de gezondheid-website Thuisarts. Daarbij is ook een vernieuwde visuele identiteit ontwikkeld in samenwerking met Reaktor

Havas Lemz ontwikkelt campagne Bolletje: Ronduit lekker

16-09-2025 | 18:11:00
Havas Lemz heeft voor Bolletje ondder de noemer Rondom Lekker een campagne gelanceerd voor de Bolletje Bagel Cracker. Dit is een combinatie van de ronde, met sesam bestrooide bagel en een luchtige, knapperige cracker
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.