Talpa Network wijzigt naam saleshouse in Talpa Media

Talpa Network heeft de naam van zijn saleshouse gewijzigd in Talpa Media. De naam Talpa Media Solutions was sinds 2017 bij het ontstaan van Talpa Network in gebruik. Korte tijd hanteerde het bedrijf dit jaar de aanduiding Media Solutions.

Volgens een woordvoerster is de naamswijziging ingegeven vanuit de gedachte dat een saleshuis meer doet dan puur solutions bieden. De radiosales-activiteiten blijven separaat via OMS (One Media Sales) lopen.

De naamswijziging is een voortvloeisel van een vernieuwde marketingstrategie voor het saleshuis van Talpa Network om het b2b-merk te versterken.

De merknaam Talpa Media werd tot 1 januari 2020 gebruikt voor wat sindsdien productiemaatschappij ITV Studios Netherlands is. John de Mol was van het toenmalige productiebedrijf Talpa Media van 2003 tot 2015 eigenaar en bleef daar tot en met 2019 via een management-overeenkomst aan verbonden.

www.talpanetwork.com/adverteren/

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Talpa Network kan WK Voetbal 2026-samenvattingen uitzenden

07-05-2026 | 19:26:00
Talpa Network heeft met de NOS een overeenkomst gesloten zodat het de samenvattingen van het WK Voetbal 2026 kan uitzenden op SBS6

Geen uniform beleid Nederlandse mediapartijen AI

06-05-2026 | 20:00:00
De grote Nederlandse mediapartijen blijken nog niet allemaal concreet en bindend beleid te hebben hoe om te gaan met het gebruik van AI al dan niet in het kader van de Europese AI Act

Eerste tv-campagne Yeehright! bij Talpa Network

04-03-2026 | 13:14:00
Broodbelegmerk Yeehright! is gestart met een tv-billboardingcampagne op zenders van Talpa Network. De campagne is ingekocht door mediabureau Media Reverse en richt zich op het vergroten van zichtbaarheid en merkherkenning

Sander van der Peet: Ochtendhumeur bij Gordon & Froukje?

23-02-2026 | 15:35:00
Afgelopen week postte Gordon nog trots op zijn Instagram dat ze al vijf maanden te horen zijn op Radio 10, maar hij was zijn vakantie even vergeten.

Talpa Media sluit eerste agentic advertising-deal

17-02-2026 | 09:43:46
De advertentietransactie kwam volledig tot stand via communicerende AI-agents: van aanvraag en onderhandeling tot boeking in de adserver.
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Unox focust op festivalzomer met Knaks

27-05-2026 | 09:58:38
Unox start deze zomer een campagne waarmee het merk zich nadrukkelijker wil verbinden aan typische Nederlandse zomermomenten.

LePub breidt wereldwijd management uit

27-05-2026 | 09:20:56
Met de benoemingen wil het internationale netwerk van Publicis Groupe de creatieve kwaliteit en de wereldwijde impact van het werk verder versterken.

Nummer Snollebollekes in WK voetbal-campagne Jumbo

26-05-2026 | 23:54:00
Jumbo Supermarkten is een grote campagne gestart in aanloop naar het WK Voetbal waarin samen feestvieren en gezelligheid centraal staan. Rob Kemps en de Snollebollekes hebben voor de gelegenheid het nummer From Left to Right gemaakt

Fitzroy en Verve winnen Europese C&A-pitch

26-05-2026 | 22:22:00
Fitzroy en Verve, beide onderdeel van United Playgrounds, hebben Europese pitches gewonnen van modeketen C&A.

Boaz Disselkoen start Studio BRO BRO

26-05-2026 | 17:02:00
Onder de naam Studio BRO BRO richt hij zich op strategie, campagnes, innovaties, activaties en interim marketingwerk.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.