Talpa Network wijzigt naam saleshouse in Talpa Media

Talpa Network heeft de naam van zijn saleshouse gewijzigd in Talpa Media. De naam Talpa Media Solutions was sinds 2017 bij het ontstaan van Talpa Network in gebruik. Korte tijd hanteerde het bedrijf dit jaar de aanduiding Media Solutions.

Volgens een woordvoerster is de naamswijziging ingegeven vanuit de gedachte dat een saleshuis meer doet dan puur solutions bieden. De radiosales-activiteiten blijven separaat via OMS (One Media Sales) lopen.

De naamswijziging is een voortvloeisel van een vernieuwde marketingstrategie voor het saleshuis van Talpa Network om het b2b-merk te versterken.

De merknaam Talpa Media werd tot 1 januari 2020 gebruikt voor wat sindsdien productiemaatschappij ITV Studios Netherlands is. John de Mol was van het toenmalige productiebedrijf Talpa Media van 2003 tot 2015 eigenaar en bleef daar tot en met 2019 via een management-overeenkomst aan verbonden.

www.talpanetwork.com/adverteren/

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Talpa Media bundelt branded content en partnerships

29-05-2026 | 06:49:00
Talpa Media brengt het Brand Partnerships-team en het Branded Concepts-team van Talpa Studios samen in één geïntegreerde afdeling voor branded content

Talpa Network kan WK Voetbal 2026-samenvattingen uitzenden

07-05-2026 | 19:26:00
Talpa Network heeft met de NOS een overeenkomst gesloten zodat het de samenvattingen van het WK Voetbal 2026 kan uitzenden op SBS6

Geen uniform beleid Nederlandse mediapartijen AI

06-05-2026 | 20:00:00
De grote Nederlandse mediapartijen blijken nog niet allemaal concreet en bindend beleid te hebben hoe om te gaan met het gebruik van AI al dan niet in het kader van de Europese AI Act

Eerste tv-campagne Yeehright! bij Talpa Network

04-03-2026 | 13:14:00
Broodbelegmerk Yeehright! is gestart met een tv-billboardingcampagne op zenders van Talpa Network. De campagne is ingekocht door mediabureau Media Reverse en richt zich op het vergroten van zichtbaarheid en merkherkenning

Sander van der Peet: Ochtendhumeur bij Gordon & Froukje?

23-02-2026 | 15:35:00
Afgelopen week postte Gordon nog trots op zijn Instagram dat ze al vijf maanden te horen zijn op Radio 10, maar hij was zijn vakantie even vergeten.
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Bob Koigi: AI herdefinieert merkzichtbaarheid

05-06-2026 | 11:17:51
Nu consumenten steeds vaker AI gebruiken voor aanbevelingen en aankoopbeslissingen, moeten merken ook voor de algoritmes zichtbaar zijn

met melk. creatieve partner van Ahead Nutrition

05-06-2026 | 10:43:00
De Rotterdamse partij gaat aan de slag met creatieve communicatie, social content en merkuitingen voor het Duitse snackmerk.

Bitvavo lanceert WAGMI-campagne met $hirak en Jonna Fraser

05-06-2026 | 10:31:46
Met een anthem van $hirak en Jonna Fraser brengt de campagne voetbal, muziek, cultuur en de crypto-community samen.

[Vacatures] Scheepens zoekt een Account Manager

05-06-2026 | 10:06:00
Scheepens is per direct op zoek naar Account Manager

[Vacatures] Scheepens zoekt een Project Manager

05-06-2026 | 09:51:00
Scheepens is per direct op zoek naar Project Manager
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.