Talpa Network wijzigt naam saleshouse in Talpa Media

Talpa Network heeft de naam van zijn saleshouse gewijzigd in Talpa Media. De naam Talpa Media Solutions was sinds 2017 bij het ontstaan van Talpa Network in gebruik. Korte tijd hanteerde het bedrijf dit jaar de aanduiding Media Solutions.

Volgens een woordvoerster is de naamswijziging ingegeven vanuit de gedachte dat een saleshuis meer doet dan puur solutions bieden. De radiosales-activiteiten blijven separaat via OMS (One Media Sales) lopen.

De naamswijziging is een voortvloeisel van een vernieuwde marketingstrategie voor het saleshuis van Talpa Network om het b2b-merk te versterken.

De merknaam Talpa Media werd tot 1 januari 2020 gebruikt voor wat sindsdien productiemaatschappij ITV Studios Netherlands is. John de Mol was van het toenmalige productiebedrijf Talpa Media van 2003 tot 2015 eigenaar en bleef daar tot en met 2019 via een management-overeenkomst aan verbonden.

www.talpanetwork.com/adverteren/

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Na Malou Petter ook Art Rooijakkers weg bij Nieuws van de Dag

18-08-2025 | 16:26:00
Art Rooijakkers is gestopt bij het opinieprogramma Nieuws van de Dag dat Talpa Network samen met de Telegraaf maakt en op SBS 6 uitzendt. Hij blijft bij Talpa Network werken, maar bij welk programma is nog onduidelijk. Thomas van Groningen is aangesteld als vaste presentator.

Gordon Heuckeroth en Froukje de Both vanaf 1 september op Radio 10

14-08-2025 | 17:09:00
 Gordon Heuckeroth en Froukje de Both zullen per 1 september 2025 de ochtendshow van Radio 10 van 06:00 tot 09:00 uur presenteren. Ze nemen daarmee de plek over van Lex Gaarthuis die na het vertrek van Gerard Ekdom in juni 2024 de Radio 10 ochtendshow is gaan maken

Radio Noordzee per 1 september op FM in Noord-Brabant en Limburg

13-08-2025 | 12:29:00
Radio Noordzee zal vanaf 1 september 2025 te horen zijn in een aantal regio’s in Noord-Brabant en Limburg. Hiertoe hebben eigenaar Talpa Network en vergunninghouder TiDa bv een overeenkomst gesloten.

Streamingdienst BBC NL+ gelanceerd bij KPN en NLZIET

21-07-2025 | 11:53:00
De streamingdienst BBC NL+ van BBC Studios is gelanceerd bij KPN TV+ en NLZIET. De dienst is beschikbaar voor alle abonnees van beide tv-providers

Talpa Network komt met FAST-kanalen

18-07-2025 | 12:22:00
Talpa Network is bezig om FAST-kanalen te starten waar het via 24/7 lineair geprogrammeerde streams van eerder uitgezonden afleveringen van een reeks, specials en complicaties op zal uitzenden
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens

05-09-2025 | 09:27:58
Closed on Monday heeft voor De Koffiejongens een landelijke campagne ontwikkeld die de nieuwsgierige houding van het koffiemerk centraal stelt.

[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)

05-09-2025 | 09:01:00
TBWA is per direct op zoek naar Brand Coordinator (NL) - Full-time  \  Amsterdam

Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.

Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant

04-09-2025 | 12:55:10
Onder de titel Word Hartmaker van Hart van Brabant heeft Fama Volat een campagne ontwikkeld voor de regio, voorheen bekend als Midden-Brabant.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.