Talpa Media begint podcastreeks voor B2B-relaties: Talpa Media Inside

Onder de naam Talpa Media Inside is het reclameverkoopbedrijf van Talpa Netwerk begonnen met een podcastreeks voor zijn B2B-relaties. De bedoeling van de podcast is om regelmatig innovaties nader toe te lichten door (eigen) experts en op deze wijze kennis te delen.

Addressable reclame

In de eerste podcast wordt het onderwerp addressable reclame behandeld en hoe Talpa Media daar tegenaan kijkt. De commerciële introductie is on hold gezet door discussies met stakeholders (Screenforce, PMA en bvA)  over hoe bij addressable om te gaan met het NMO Kijkonderzoek.

Allard Korenhof, Director Data Intelligence & Strategy van Talpa Network bespreekt dit met Fanneke Schoemaker-Krol, Sales Director Spot en Head of Strategic Clients bij Talpa Network.

Allard Korenhof erkent de discussie en gaf aan dat hij hoopt dat in september de commerciële lancering alsnog kan beginnen. Hij hoopt dat men aankomende tests weet te valideren, maar geeft daarbij ook aan dit niet zeker is.

10 minuten

De bedoeling is dat de podcast – die circa 10 minuten per aflevering duurt – elke maand wordt uitgebracht. De podcast is hier te beluisteren:

www.talpanetwork.com/adverteren/

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Jongeren combineren steeds vaker audio en beeld

04-09-2025 | 11:39:55
Uit onderzoek van MediaTest blijkt dat video een groeiend onderdeel vormt van de manier waarop jongeren audiocontent consumeren.

De Boardroom gaat samenwerking aan met Sijthoff

04-09-2025 | 09:39:00
Met de samenwerking wil De Boardroom groeien in bereik, terwijl Sijthoff kwalitatieve videocontent toevoegt aan het portfolio.

Podcasts populair, maar nauwelijks in audiobudgetten

21-08-2025 | 10:36:00
Roger Verdurmen en René Zeedijk over de impact van AI en algoritmes op de nieuwsvoorziening.

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Business Controller Sales, Advertising & Podcasts

21-08-2025 | 07:58:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Business Controller Sales, Advertising & Podcasts - Amsterdam

René Zeedijk, Roger Verdurmen: DPG Media duidt medianieuws in 12 minuten

20-08-2025 | 13:30:00
DPG Media heeft met de podcast Whazzup!? in Media een platform gecreëerd om professionals uit de media- en marketingwereld snel en effectief bij te praten
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Closed on Monday toont avontuur met De Koffiejongens

05-09-2025 | 09:27:58
Closed on Monday heeft voor De Koffiejongens een landelijke campagne ontwikkeld die de nieuwsgierige houding van het koffiemerk centraal stelt.

[Vacatures] TBWA zoekt een Brand Coordinator (NL)

05-09-2025 | 09:01:00
TBWA is per direct op zoek naar Brand Coordinator (NL) - Full-time  \  Amsterdam

Johan van der Zanden: Jeroen past perfect bij ons merk

04-09-2025 | 13:11:00
[Interview] Johan van der Zanden over de nieuwe supermarktmanager Daan, gespeeld door Jeroen van Koningsbrugge

Jeroen van Koningsbrugge supermarktmanager Daan Albert Heijn

04-09-2025 | 13:00:37
Albert Heijn heeft acteur Jeroen van Koningsbrugge gepresenteerd als het nieuwe gezicht in de reclamecampagnes.

Fama Volat lanceert Hartmakers-campagne voor Hart van Brabant

04-09-2025 | 12:55:10
Onder de titel Word Hartmaker van Hart van Brabant heeft Fama Volat een campagne ontwikkeld voor de regio, voorheen bekend als Midden-Brabant.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.