Sublime past programmering aan en introduceert vernieuwde slogan

Angelique Houtveen presenteert het lunchprogramma genaamd Power to the People, waarin luisteraars zelf de nummers kiezen. Daarnaast presenteren dj's Frank van 't Hof, Wouter van der Goes en Sven van Veen van dinsdag tot en met donderdag om de beurt het programma Sublime's Classics. Tot slot keert het Nieuws van de Vooruitgang terug, en verandert de slogan in Your Soulmate. Al deze vernieuwingen gaan op maandag 18 november in. 

Robbert-Jan van de Velde, Station Director Sublime: "We hebben de afgelopen tijd goed geluisterd naar wat onze luisteraar wil. Dat resulteert nu in nieuwe programma's, de terugkeer van het Nieuws van de Vooruitgang en een opfrissing van het merk. Ik ben heel blij dat Angelique terugkeert in de dagelijkse programmering en met het nieuwe classics-programma dat verschillende dj's presenteren. Sublime afficheert zich met recht als 'Your Soulmate'. De luisteraars worden op hun wenken bediend!"

Angelique Houtveen

Elke werkdag tijdens de lunch nodigt Angelique Houtveen luisteraars uit om samen een uur vol funk, soul en r&b te creëren. In Power to the People is er ruimte voor muzikale verzoeken, bijzondere verhalen en herinneringen. Angelique deelt haar tips voor nieuwe muziek en nodigt artiesten uit om hun persoonlijke favorieten te delen. 

Sublime's Classics en Candy's World

Een nieuw programma is Sublime's Classics, dat van dinsdag tot en met donderdag door wisselende dj's gepresenteerd wordt. Achtereenvolgens zitten Frank van 't Hof (dinsdag), Sven van Veen (woensdag) en Wouter van der Goes (donderdag) achter de microfoon. Frank van 't Hof en Wouter van der Goes presenteren normaalgesproken hun middagshow Wout & Frank op Radio Veronica en Sven van Veen is te horen in Somertijd, op 100% NL. Deze zenders maken net als Sublime deel uit van Mediahuis Radio en de dj's hebben een grote affiniteit met de classics die op Sublime te horen zijn. Daarom is dit nieuwe programma in het leven geroepen. Op vrijdagavond presenteert Candy Dulfer zoals gebruikelijk het programma Candy's World. 

Nieuws van de Vooruitgang

Sublime was jarenlang de zender waar naast het gewone nieuws ook het Nieuws van de Vooruitgang te horen was. Sinds eind vorig jaar zijn er alleen normale nieuwsbulletins te horen, maar luisteraars hebben aangegeven het Nieuws van de Vooruitgang te missen. Om die reden worden deze alternatieve bulletins opnieuw geïntroduceerd. 

Programmering per maandag 18 november: 

Maandag t/m vrijdag: 
06.00 - 10.00 uur: De Sublime Ochtendshow met Jaap Brienen
12.00 - 13.00 uur: Power to the People met Angelique Houtveen

Dinsdag: 
19.00 - 21.00 uur: Sublime's Classics met Frank van 't Hof

Woensdag: 
19.00 - 21.00 uur: Sublime's Classics met Sven van Veen

Donderdag: 
19.00 - 21.00 uur: Sublime's Classics met Wouter van der Goes

Vrijdag: 
19.00 - 21.00 uur: Candy's World met Candy Dulfe

www.mediahuis.nl

www.mediahuisradio.nl

www.sublime.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Online Redacteur Dagblad van het Noorden & Leeuwarder Courant (Tijdelijk)

08-10-2025 | 10:23:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Online Redacteur Dagblad van het Noorden & Leeuwarder Courant (Tijdelijk) - Leeuwarden en/of Groningen

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Beeldredacteur De Telegraaf

08-10-2025 | 10:06:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Beeldredacteur De Telegraaf - Amsterdam

Audiohuis lanceert podcast Met Nadia in Parijs

03-10-2025 | 16:32:00
Audiohuis komt met de wekelijkse podcast onder de titel Met Nadia in Parijs waarin presentatrice en journalist Nadia Palesa Poeschmann een bijzondere Nederlander ontmoet die in Parijs is gaan wonen en werken

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Verslaggever bij Dagblad van het Noorden

01-10-2025 | 10:00:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Verslaggever bij Dagblad van het Noorden - Emmen

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Online Redacteur (Tijdelijk)

01-10-2025 | 09:23:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Online Redacteur (Tijdelijk) - Leeuwarden en/of Groningen
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

ARTIS werkt met UNLIKE aan TikTok-strategie

15-10-2025 | 12:35:54
Met deze samenwerking wil het dierenpark zich duurzaam positioneren op het platform, met content die aansluit bij de leefwereld van jongeren.

Havas Lemz ontwikkelt Doe je Updates-campagne voor EZ

15-10-2025 | 10:02:00
Cybercrime treft inmiddels bijna iedereen. Driekwart van de Nederlanders kreeg het afgelopen jaar te maken met online criminaliteit.

Initiative en Yune winnen geïntegreerde pitch van Makro

14-10-2025 | 17:39:00
Beide bureaus, onderdeel van IPG Mediabrands, worden verantwoordelijk voor het ontwikkelen en uitvoeren van een gezamenlijke media- en creatiestrategie.

The Family ontwikkelt ledenwervingscampagne Follow The Money

14-10-2025 | 17:25:00
De campagne vormt het begin van een grotere serie gericht op ledenwerving en benadrukt dat het platform streeft naar 100.000 leden, het aantal dat nodig is om een krachtig tegenwicht te vormen tegen invloedrijke machtsposities in Nederland.

Dawn maakt merkcampagne voor Exact

14-10-2025 | 10:10:00
In de uitrol positioneert Exact zijn bedrijfssoftware als rustpunt in de hectiek van alledaags werk.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.