Sijthoff Media stopt met Business Insider in Nederland

Sijthoff Media stopt met de Nederlandse versie van Business Insider. Dit heeft Marketing Report vernomen uit betrouwbare bron. Het Nederlandse Business Insider bestaat sinds 20 september 2016 en nam de plek in van het toenmalige Z24. Sijthoff Media nam eind juni 2022 Business Insider Nederland over. 

Sijthoff Media kan de titel Business Insider voeren dankzij een licentieovereenkomst met Axel Springer die via Insider Inc, merkeigenaar is. De licentieovereenkomst, die voor een nieuwe periode van vijf jaar zou moeten worden aangegaan, wordt niet verlengd.

Bij de overname claimde Sijthoff Media dat het zakelijke nieuwsplatform 2,2 miljoen unieke bezoekers per maand telt. 

Business Insider bestaat naast Nederland met deze titel in de Verenigde Staten, Afrika, Oostenrijk, Duitsland, Japan, India, Spanje, Scaninavië en Polen. De afgelopen jaren werden Business Inside-versies in Italië (2021), Australië (2022) en Frankrijk (2022) gesloten.

Sijthoff Media heeft vooralsnog geen inhoudelijke reactie gegeven op vragen van Marketing Report.

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Vacatures] Mediahuis zoekt een Onderzoeksjournalist

25-02-2026 | 09:44:00
Mediahuis is per direct op zoek naar Onderzoeksjournalist - Amsterdam

[Vacatures] iO zoekt een Online Redacteur hockey.nl

17-02-2026 | 07:43:00
iO is per direct op zoek naar Online Redacteur hockey.nl - Campus Amsterdam

NRC verlengt toegang tot The New York Times

16-02-2026 | 15:24:31
Aanleiding is het aanhoudende gebruik van het internationale aanbod. Inmiddels maken ruim 150.000 NRC-abonnees actief gebruik van de toegang.

Tjibbe Joustra verlaat NPO Raad van Toezicht

16-02-2026 | 13:04:00
Tjibbe Joustra verlaat medio 2026 voortijdig de Raad van Toezicht van de NPO. De benoemingstermijn van voorzitter Tjibbe Joustra loopt nog tot 31 mei 2028; hij is sinds juni 2018 actief in deze functie

[Vacatures] Giesbers Retail zoekt een Hoofdredacteur Boodschappen.nl magazine

16-02-2026 | 09:15:00
Giesbers Retail is per direct op zoek naar Hoofdredacteur Boodschappen.nl magazine - 32/40 uur • Arnhem 
 

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Peter van Leeuwen: Een pitch is geen beauty contest, maar de investering in een succesvolle relatie

27-02-2026 | 18:38:00
In een serie interviews over pitches spreken we met een aantal specialisten die adverteerders begeleiden bij pitches. Peter van Leeuwen is oprichter van Leone, dat onder meer gespecialiseerd is in pitchbegeleiding

Andy Mosmans van VENGEAN over vorm en strategie

27-02-2026 | 14:09:00
Marketing Report publiceert een lang gesprek tussen Andy Mosmans van VENGEAN en Bas Vlugt van Marketing Report Nederland & België in verschillende delen

Zeeman zet echte klanten centraal in campagne

27-02-2026 | 13:08:00
De campagne is ontwikkeld door lead agency Persuade.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Consultant

27-02-2026 | 09:21:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Consultant - Full-time/Part-time

Bob Koigi: Mediaverschuiving: Warner Bros. Discovery naar Paramount Skydance

27-02-2026 | 08:30:00
In een scherpe escalatie van de strijd om Warner Bros. Discovery (WBD) heeft Paramount Skydance een herzien overnamevoorstel ingediend waarmee het de overname kan realiseren, aangezien Netflix zich terugtrok
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.