Selmore & DotControl aan de slag
voor Just zorgverzekering

Na een bureauoriëntatie heeft Just zorgverzekering, onderdeel van de CZ groep, gekozen voor Selmore & DotControl. De relatief jonge zorgverzekeraar mikt zich vooral op de zelfhulp generatie. De eerste campagne volgt nog dit jaar.

Uitgebreide selectie

Lisa Durkstra, verantwoordelijk campagnemanager bij Just: "We hebben het pitchtraject zelf gedaan, waarbij we met veel bureaus hebben gesproken. De combinatie Selmore & DotControl sprong er vanaf het allereerste gesprek voor ons uit. We hebben een goede persoonlijke klik, het team verdiept zich echt in de zorgmarkt en heeft een scherpe strategische vis."

Campagne

De eerste campagne zal al in oktober te zien zijn en wordt voornamelijk via online en social platforms uitgerold waar de zelfhulp-generatie te vinden is.

Anja Froeling, Managing Partner Selmore: "We zijn heel blij met de komst van Just. Het is een ambitieus merk dat echt anders naar de zorg wil kijken. We staan voor de interessante uitdaging om in een veelal premiegedreven branche toch merkvoorkeur te creëren. Met onze Guiding Idea filosofie gaan we daar vorm aan geven."

Foto: Depositphotos.com

www.selmore.com

www.just.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Selmore brengt Duo Penotti terug op radio

31-03-2026 | 09:29:00
Duo Penotti lanceert een campagne rond drie nieuwe smaakcombinaties, ontwikkeld door Selmore.

Marketing Report feliciteert 6 partners met behalen finale Gouden Loeki

24-02-2026 | 11:23:00
In totaal zijn meerdere campagnes van aangesloten bureaus en adverteerders doorgedrongen tot de eindronde. TBWA\NEBOKO is daarbij 4 keer vertegenwoordigd.

Finalisten Ster Gouden Loeki 2025 bekend

24-02-2026 | 09:02:33
De finalisten voor de Ster Gouden Loeki 2025 zijn bekendgemaakt. Daarmee is de stemperiode voor de publieksprijs voor tv-reclame officieel gestart.

Selmore ontwikkelt campagne voor Klene Cryptomunten

16-02-2026 | 09:54:00
De Cryptomunten zijn volgens Klene niet gebaseerd op blockchain, maar op drop chain.

Zwitserleven viert jubileum met focus op gedeelde relevantie

13-01-2026 | 11:36:35
Samen met mediapartner PINK wordt het jubileum via verschillende activiteiten gevierd.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Coca-Cola lanceert campagne rond 250 jaar Verenigde Staten

09-04-2026 | 15:40:04
De aanpak combineert verpakkingen, creatieve concepten en maatschappelijke initiatieven gedurende 2026.

PEEK en SuperRebel.Agency ontwikkelen visuele identiteit VGP

09-04-2026 | 14:27:00
VGP, actief in 16 landen, werkt samen met PEEK Creative Studios aan een visuele identiteit die de Europese schaal en positionering van het bedrijf ondersteunt.

[Vacatures] The Family zoekt een Designer/DTP'er

09-04-2026 | 11:42:00
The Family is per direct op zoek naar Designer/DTP'er (32-40u)

INretail kiest Vertigo 6 voor arbeidsmarktcampagne

09-04-2026 | 09:56:00
De campagne richt zich op het verbeteren van de beeldvorming rondom werken in winkels en moet doelgroepen activeren om retailbanen actief te overwegen.

32 Esprix 2026-bekroningen voor 28 cases

09-04-2026 | 09:00:00
Op 20 mei worden 32 Esprix-bekroningen uitgereikt aan 28 cases. De prijzen gaan naar campagnes die aantoonbaar bijdragen aan resultaat en effectiviteit
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.