Screenforce komt met Screenforce Day 2024 en The Future of tv Advertising Amsterdam

Brancheorganisatie Screenforce zal op dinsdag 24 september 2024 voor de vierde keer Screenforce Day organiseren waarbij voor het eerst The Future of tv Advertising Amsterdam zal worden gecombineerd.

The Future of tv Advertising is een international congress over tv en video advertising. Screenforce organiseerde in 2019 voor de derde keer een Screenforce Day om de media- en marketingindustrie bij te praten over ontwikkelingen op het gebied van Total Video.

Tijdens een middagvullend programma in de Johan Cruyff ArenA wordt er door nationale en internationale gasten gesproken over de status van tv, nu en in de toekomst.

Voor Screenforce staat tv voor veel meer dan alleen lineair kijken; tv beschouwt Screenforce als afkorting voor total video.

Het programma van Screenforce Day bestaat uit twee delen; het eerste deel wordt ingevuld door The Future Of tv Advertising en gehost door Justin Lebbon. Kate Waters (Director of Cleint Strategy & planning bij het Britse ITV plc) vertelt hoe ITV plc zich zelf opnieuw heeft uitgevonden en Orlando Wood (Chief  Innovation Officer bij het Britse System1 Group) legt uit hoe je creativiteit kunt benutten om je commercial nog effectiever te laten zijn.

In het panelgesprek What Advertisers Want! vertellen onder meer Andy Pilkington (Global Head of Planning, Media & Analytics bij Volvo Cars in Amsterdam) en Richard Brooke (Global Media Operations Director bij Unilever in Rotterdam) wat de industrie volgens hen de komende jaren moet aanpakken.

In Local Heroes deel leggen onder andere Erik-Jan Koense (Director Marketing & e-commerce bij Hello TV) en Tessa Stehouwer (Director Data bij GroupM Netherlands) uit hoe data hen helpt bij het maken van keuze voor de inzet van media. Marco Louwerens (Creatief adviseur, voormalig directeur tv bij Talpa Network) en Ralph de Beurs (Creative Director bij RTL Nederland) betreden het podium om een kijkje te geven in de wereld van tv formats.

De gastheer van Screenforce Day 2024 is Screenforce voorzitter Allard Ruyl (CEO van Talpa Media Solutions bij Talpa Network).

Screenforce heeft een website opgezet waar geinteresseerden zich ook voor het evenement kunnen registreren

www.screenforce.nl

www.adwantedevents.com/FTVAGlobal2024

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Nederlandse mediasector komt met gezamenlijke aanpak politieke reclames

18-09-2025 | 05:00:00
De grote Nederlandse uitgevers, tv- en radiozenders en buitenreclame-exploitanten verenigd in Audify, Magazine Media Associatie (MMA), NDP Nieuwsmedia, Outreach en Screenforce hebben onder de naam politiekereclame.nl een gezamenlijk platform gelanceerd

VAB-onderzoek: KPI’s verschillen per type adverteerder

09-09-2025 | 11:49:00
Uit het onderzoek blijkt dat alle bedrijven dezelfde top 3 doelstellingen nastreven: merkbekendheid, omzet en winst.

Michel van der Voort: Maak tv-inkoop even simpel als online

09-09-2025 | 00:15:00
Michel van der Voort is algemeen directeur van brancheorganisatie Screenforce. We spreken met hem over de halfjaarcijfers, NMO Kijkonderzoek Fase 2 en meer.

NMO Kijkonderzoek Fase 2: alleen NPO Start volledig gemeten

04-09-2025 | 00:00:00
Van de streamingdiensten met exclusieve content zal alleen van NPO Start al het aanbod worden gemeten bij het NMO Kijkonderzoek fase 2 dat naar verwachting in de loop van oktober zal starten. Dit stelt brancheorganisatie Screenforce

Tv-reclamemarkt daalt -8,1 procent tot 390 miljoen in eerste helft 2025

04-09-2025 | 00:00:00
De tv-reclamemarkt komt in de eerste helft van 2025 uit op 390 miljoen euro. Dit is een daling van 8,1 procent vergeleken met de eerste helft van 2024. Dit heeft brancheorganisatie Screenforce bekend gemaakt
 

 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Innocent en DCVF zetten superscanner opnieuw in

18-09-2025 | 15:46:00
Innocent en bureau DCVF hebben de superscanner ontwikkeld: een activatie die voorbijgangers koppelt aan een passende super smoothie

Ministerie en Monks starten campagne Blijf in beeld

18-09-2025 | 13:11:02
Het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (BZK) start samen met bureau Monks de campagne Blijf in beeld

[Vacancy] Initiative has a position for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative

18-09-2025 | 09:04:00
Initiative is directly looking for Innovation Lead (OOH) Nike Initiative - Netherlands

Cogonez versterkt rol Port of Amsterdam tijdens SAIL 2025

17-09-2025 | 16:31:00
Tijdens SAIL 2025 trok Amsterdam ruim twee en een half miljoen bezoekers en meer dan 10 duizend boten.

DEPT ontwikkelt More Time for Life-campagne voor Brother

17-09-2025 | 15:28:51
Brother is een Europese campagne gestart in vijftien landen om zijn inkjetprinters voor kleine bedrijven en thuiskantoren te promoten.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: David de Jong

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.