Samsung TV Plus breidt zenderpakket uit

Gratis streamingsdienst Samsung TV Plus breidt in samenwerking met zenderinrichter en -beheerder Your Channels en Studio 100 haar FAST-zenderpakket uit met drie kanalen.

Deze kanalen bieden, met content van Studio 100 en njam!, meer variëteit en lokale content in het programma-aanbod. Hiermee wordt voorzien in de kijkbehoefte van Nederlandse huishoudens. Het kinder- en culinaire aanbod op Samsung TV Plus wordt hiermee vergroot. Proef njam! is sinds eind juli beschikbaar en de Studio 100-kanalen zijn vanaf half september te bewonderen.

Drie extra kanalen

De nieuwe kanalen op Samsung TV Plus richten zich op kinderen en kookliefhebbers. De programmering is ingericht rondom de programma’s van Studio 100. Het kanaal Studio 100 TV vertoont een selectie Studio 100 series, films en shows van onder meer K3, Piet Piraat en Kabouter Plop. Waarbij op het kanaal Studio 100 Hitsde gehele dag Studio 100 hits en clips te beluisteren én bekijken zijn, al dan niet in een karaoke versie. De zender Proef njam! biedt een antwoord op de vraag wat eten we vandaag, en dit zowel voor iedereen die op zoek is naar dagelijkse kookinspiratie als voor de hobbykok of topchef die graag iets gastronomischer aan de slag gaat. 

Andrea Schumacher, Country Lead BENELUX Samsung TV Plus bij Samsung Electronics: "Wij vinden het belangrijk onze kijkers hoogwaardige, lokale content te bieden – gratis en zonder abonnement op elke Samsung Smart TV. Met meer dan 100 kanalen en talloze uren VOD biedt Samsung TV Plus het volledige tv-aanbod voor het hele gezin. In Your Channels en Studio 100 hebben wij de geschikte partners gevonden om kinderen en volwassenen in Nederland nog meer kijkplezier te laten beleven."

Piero Cavaliere, Director Content Distribution & Partnerships bij Studio 100: "Voor Studio 100 is het belangrijk dat we zijn waar onze fans zich bevinden. Dit geldt zowel voor onze kindercontent, als voor onze culinaire zender njam!. Daarbij volgen wij marktontwikkelingen op de voet. We zijn dan ook heel enthousiast over onze eerste stappen op FAST channels. Deze zenders zijn niet zomaar een copy-paste van de bestaande zenders, maar digitale kanalen op maat van het Samsung TV Plus platform. Daarmee vormen deze kanalen de perfect aanvulling op ons bestaande aanbod via de klassieke tv-distributie."

Jefta Lentz, CEO bij Your Channels: "Bij Your Channels geloven we in een premium ervaring. Wij ontzorgen daarom traditionele uitzenders en streamingsdiensten bij de positionering, programmering en het vinden van partners voor de juiste content. Wij zijn trots op het vertrouwen van Samsung TV Plus en Studio 100 om deze drie kanalen te creëren om zo series als K3 en Jabaloe via een digitale streamingsdienst de Nederlandse huiskamers in te zenden."

www.studio100.com

www.yourchannels.eu

www.samsung.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Thuiswinkel.org en True Ideas samen tegen online aankoopfraude

21-10-2025 | 18:20:00
Omdat nepwebshops steeds professioneler worden, lanceert Thuiswinkel.org de bewustwordingscampagne Neem geen risico. Check het logo.

[DutchMedia Podcast] over Ster-reclame, NPO Blend & WK bij NOS

15-10-2025 | 09:39:04
David de Jong en Taco Jelgersma maken in samenwerking met Audiohuis de tweewekelijkse DutchMedia Podcast. In deze podcast gaan zij in op actuele onderwerpen uit de wereld van media, marketing en telecom. Feiten en een mening met een bite

CTV HomeScreen-advertenties scoren boven YouTube

14-10-2025 | 09:27:00
Volgens onderzoek van Teads leveren HomeScreen-plaatsingen meer aandacht, sterkere merkherinnering en hoger engagement.

Creatieve hub [WERKTITEL] sluit zich aan bij Banijay Benelux

13-10-2025 | 14:32:29
Sandra Hilster is per 1 oktober 2025 benoemd tot CEO van productiebedrijf Banijay Benelux. Ze volgt Peter Lubbers op die het bedrijf na 5 jaar verlaat

Joop van den Ende opnieuw met paginagrote advertentie voor NPO

09-10-2025 | 00:17:00
Media- en theaterondernemer Joop van den Ende heeft opnieuw via een paginagrote advertentie in dagbladen opgeroepen tot actie tegen wat hij noemt de sloop van het omroepbestel en journalistieke waarden


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Onlyhumans laat Vlaanderen blauw kleuren voor Flitsmeister

27-10-2025 | 13:47:00
Om in Vlaanderen meer naamsbekendheid op te bouwen, werkt Flitsmeister samen met reclamebureau Onlyhumans.

DELA en Lucy lanceren campagne over vooruitdenken

27-10-2025 | 12:14:00
De campagne, ontwikkeld door bureau Lucy, draait om de boodschap Vooruitdenken, uit liefde voor hen die achterblijven.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Fotograaf

27-10-2025 | 08:15:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Fotograaf - Amsterdam

Bob Koigi: PR balanceert tussen AI en authenticiteit

24-10-2025 | 11:48:00
De pr-industrie bevindt zich op een kritiek punt en navigeert in een landschap waarin mediagedrag gefragmenteerd is

[Vacancy Kinesso has a position for Paid Social Associate Account Director - Nike

24-10-2025 | 09:26:00
Kinesso is directly looking for Paid Social Associate Account Director - Nike - Amsterdam
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.