Ruben Wollerich: Brandgang verbindt data, creatie en tech

[Marketing Report TV] Managing Director over de kracht van geïntegreerde marketing

Ruben Wollerich, Managing Director van Brandgang, was te gast bij Marketing Report TV. In gesprek met Bas Vlugt vertelt hij over de rol van Brandgang binnen Zuid Agency Groep, de kracht van HubSpot voor mkb-marketeers en hoe AI processen versnelt en werk slimmer maakt.

Ruben Wollerich: “Bij Brandgang zit één senior aan tafel van begin tot eind” (Brandgang)

Managing Director over de rol van Brandgang binnen Zuid Agency Groep en de kracht van slimme integratie

Verbindende factor tussen strategie, creatie en techniek

Ruben Wollerich is Managing Director van Brandgang, onderdeel van de Zuid Agency Groep. Samen met Zuid Creatives en OTSB vormt Brandgang een compleet ecosysteem voor merken. Waar Zuid Creatives zich richt op strategie en creatie, en OTSB op low-code webdevelopment, is Brandgang de schakel daartussen.
Ruben Wollerich: “Wij zorgen ervoor dat al die onderdelen naadloos met elkaar samenwerken.”

HubSpot als motor voor MKB-marketing

Brandgang is Platinum Partner van HubSpot en helpt klanten bij het optimaal inrichten van hun sales- en marketingprocessen. Ruben Wollerich: “Het systeem is slechts het middel; wij zorgen dat het écht werkt en waarde toevoegt.”

Volgens Ruben ligt de kracht van HubSpot in de koppeling tussen marketinginspanningen en salesresultaten: “Zo meet je dus écht de return on investment van je marketingactiviteiten — niet alleen clicks of views, maar harde euro’s.”

AI als versneller binnen processen

AI speelt een steeds grotere rol in de dagelijkse praktijk. Brandgang gebruikt AI voor het automatiseren van handmatige taken, zoals het beoordelen van contactformulieren.
Ruben Wollerich: “Daar kan automatisch een label op worden geplakt en de juiste opvolging aan gekoppeld worden.”

Daarnaast is binnen Zuid Agency Groep een taskforce opgezet om AI geïntegreerd en afdelingsbreed toe te passen. Per team is een ‘captain’ aangesteld die verantwoordelijk is voor de inzet van AI. Ruben Wollerich: “Het doel: elke medewerker effectiever maken, zonder extra werkdruk.”

Klein team met uitsluitend senior expertise

Wat Brandgang onderscheidt, is de inzet van ervaren specialisten gedurende het hele traject. Ruben Wollerich: “Bij ons zit dezelfde persoon vanaf het eerste klantgesprek tot en met de implementatie aan tafel.” Die continuïteit en ervaring zorgen voor betere resultaten en sterkere klantrelaties.

Brabantse wortels en samenwerkingen

Brandgang werkt intensief samen met klanten in Brabant, waaronder Kapilex uit Vught en Livingstone uit Breda. Ruben benadrukt het belang van regionale binding en partnerships.

Bekijk de video hier:

Marketing Report TV is powered by Iron Films en Abovo Maxlead

 

IRON Films is een creatief productiebedrijf gespecialiseerd in Virtual Production, Motion Control en visuele pre-productie. Vanuit onze Pop-Up studio's in Nederland (co)produceren we commercials voor televisie en online. We combineren technische expertise met creatieve visie en helpen organisaties bij de implementatie van toekomstgerichte productietechnieken, zoals led-volumes, real-time rendering en pre-visualisatie. Naast producties bieden we ook advies, trainingen en tools voor onderwijsinstellingen en mediaprofessionals.

 

Wij zijn Abovo Maxlead; 230 specialisten in marketing en media, gevestigd in Hoorn en Oegstgeest. We zijn het grootste onafhankelijke marketing- en mediabureau van Nederland. We zijn eigenzinnig. Eigenzinnig in marketing en media.

Van een full funnel, crossmediale marketingcampagne tot een nieuwe website, en van een verse huisstijl tot een complete omnichannel marketingstrategie; we kunnen het allemaal voor je maken. We zijn continu op zoek naar de meest effectieve marketing- en mediamix, in nauwe samenwerking met onze klanten. Omdat we alle disciplines onder één dak hebben zijn de lijnen kort en kunnen we je optimaal bedienen. We kennen elke markt als onze broekzak.

www.abovomaxlead.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Robert Essenstam: De Bonk is dé prijs van Brabant

12-06-2025 | 09:00:00
In gesprek met Bas Vlugt vertelt Robert Essenstam over De Bonk, de enige regionale communicatieprijs van Nederland

Coca-Cola: Digital én live activeren met Megawatt

12-06-2025 | 08:47:00
De samenwerking tussen Coca-Cola en Megawatt bestaat inmiddels zeven jaar en beweegt mee met de veranderende wensen van consumenten én merken.

Stephan Kwast: AI versnelt activatieconcepten bij Megawatt

11-06-2025 | 09:39:36
Sinds september is het bureau volop bezig geweest met campagnes, vertelt Stephan Kwast, CEO van Megawatt, in gesprek met Peter Wybenga

Heidi Anthonis: Klantactivatie blijft onze kern

11-06-2025 | 08:45:27
In het gesprek met Bas Vlugt ging zij in op de rol van data in marketing, het belang van klantactivatie

Liridon Bejta: Data maken marketing meetbaar bij Springbok

11-06-2025 | 06:00:00
Ook ging hij in op de rol van AI en de belofte van marketing automation om impact te creëren voor merken.

Cees Faes: Belgen willen eerst echt kennismaken

10-06-2025 | 10:05:00
In gesprek met Peter Wybenga vertelt Cees Faes over de aansluiting bij Customer Collective, de cultuurverschillen tussen Nederland en België

Esther Goos: Scooperz groeit hard in social media met impact

10-06-2025 | 09:36:00
Het bureau werkt voor grote (internationale) merken en is gespecialiseerd in influencer marketing, contentcreatie en talentmanagement.

Youri Harmsen: Marketing automation versterkt creatief werk

06-06-2025 | 08:24:24
In een gesprek met Bas Vlugt ging hij in op de rol van marketing binnen bedrijven, de uitdagingen van productintroducties

Stefan Niemer: Een sterk team trekt de juiste mensen aan

27-05-2025 | 08:00:00
In gesprek met Peter Wybenga licht Stefan Niemer toe hoe hij met een traditioneel uitzendbureau begon, wat uitgroeide tot een specialistisch bureau

Vera Kops: TEAM LEWIS biedt internationale slagkracht

26-05-2025 | 11:16:00
In een gesprek met Bas Vlugt deelden ze hun inzichten over de internationale ambities van het bureau

Michiel van Riemsdijk: Springbok is sparringpartner

26-05-2025 | 09:03:00
In gesprek met Peter Wybenga licht hij toe hoe data en technologie zorgen voor groei en impact.

Danielle Guirguis (Smarthouse) & Esther Smit (Remake Society) over impact maken

15-04-2025 | 15:20:33
We spreken Danielle Guirguis en Esther Smitover over de kracht van samenwerken

Joost van Gorsel (0to9): Een merk moet kloppen van binnen én buiten

15-04-2025 | 12:09:00
We spreken Joost van Gorsel over waarde-gedreven creativiteit, trots zijn op je merk en AI als katalysator voor innovatie.

Marianela Queme (DPDK Digital Agency): We go beyond tech delivery

14-04-2025 | 11:43:00
We speak with her about the agency’s international team, their bold strategic approach, the development of digital experiences like the Blorbu-app

Tobias van Veen (Alpha Tango): We opereren liever als een voetbalteam dan als een groot bureau

14-04-2025 | 09:28:04
We spreken hem over de uitbreiding naar Rotterdam, het werken met een compact en senior team, het winnen van internationale klanten zoals Hallmark

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.