Kasper Spanjer en Emanuela Saturnino naar Roots Network

Roots Network heeft het team uitgebreid met twee medewerkers. Kasper Spanjer is aangesteld als Senior SEA Strategist. Hij was eerder werkzaam bij dentsu Benelux als PPC Director. Daarnaast is Emanuela Saturnino gestart als Medior SEA Specialist.

Roots Network is opgericht in 2022 en heeft de afgelopen twee jaar een groei doorgemaakt. Het Paid Search bureau werkte al voor internationale accounts, zoals Otrium, G-Star RAW en Danone. In 2023 hebben ASICS, Pricewise en Alfen voor Roots Network gekozen. Met deze uitbreiding  groeit het bureau naar vijf medewerkers.

Alex Pepermans, Co-founder Roots Network: "We zijn erg blij dat we ons team hebben kunnen uitbreiden met Kasper en Emanuela. Kasper weet met zijn jarenlange ervaring in Paid Search als geen ander om te gaan met de complexe vraagstukken van onze klanten. Emanuela is een groot talent en een mooie toevoeging aan ons team. Daarnaast zijn het erg fijne mensen om mee samen te werken."

Kasper Spanjer, Senior SEA Strategist Roots Network: "Roots Network is onderscheidend omdat het een klein bedrijf is, maar met  de ervaring van een grote volwassen organisatie. De korte lijntjes, focus op efficiëntie, informele sfeer en de gedeelde passie voor Paid Search zit in het DNA en dat zie je terug in het werk."

Emanuela Saturnino, Medior SEA Specialist Roots Network: "Roots Network levert mooi werk voor toonaangevende merken en biedt medewerkers de kans om direct bij te dragen aan het succes van het bedrijf."

www.roots-network.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Personally benoemt Bieke Groenink tot partner

04-11-2025 | 08:59:46
Met haar komst wil het bureau ondernemers gerichter ondersteunen bij het versnellen van hun groei door LinkedIn-content en PR strategisch in te zetten.

Mediahuis lanceert Banenrijknoord

03-11-2025 | 17:20:33
De lancering markeert de eerste grote regionale uitbreiding van het merk en vormt een belangrijke stap in de ambitie van Mediahuis om de regionale vacaturemarkt te moderniseren en te versterken.

Dentsu versterkt team met Daan Jongen en Felix van Wissen

03-11-2025 | 13:53:00
Dentsu breidt haar creatieve kracht bij media verder uit met de komst van Daan Jongen als Branded Content Director en Felix van Wissen als Influencer Marketing Director.

Koen van Rijn sluit zich aan bij met melk

03-11-2025 | 11:12:38
Met melk, het creatieve bureau uit Rotterdam, verwelkomt Koen van Rijn als nieuwste lid van het team. Van Rijn is artdirector, fotograaf en zinemaker

Thijs de Boer verruilt TBWA\NEBOKO voor Persuade

03-11-2025 | 09:27:00
Thijs de Boer verhuist van TBWA, waar hij creatief directeur was, naar Persuade (Den Bosch/Amsterdam)
 


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

EssenceMediacom en StudioM ontwikkelen Dr. Oetker-campagne Willie’s Bakfeest

04-11-2025 | 17:01:00
Dr. Oetker en Stichting Jarige Job slaan opnieuw de handen ineen voor een campagne die draait om geven, samen bakken en het vieren van ieder kind.

DDB en Transavia lanceren platform: Niet normaal gewoon

04-11-2025 | 11:00:00
Na een gewonnen pitch eerder dit jaar presenteert DDB Amsterdam het merkplatform voor Transavia: Niet normaal gewoon

Twenty Two ontwikkelt wervingscampagne PostNL

04-11-2025 | 10:16:00
De campagne is bedoeld om post- en pakketbezorgers aan te trekken en laat zien hoe de functie kan passen bij uiteenlopende levensfasen en situaties.

[Vacatures] Crocodile Agency zoekt een Sr. Content Creator

04-11-2025 | 07:33:00
Crocodile Agency is per direct op zoek naar Sr. Content Creator - 32–40 uur · Amsterdam

Blue Band en De Ruijter lanceren TikTok-serie

03-11-2025 | 15:28:00
Blue Band en De Ruijter slaan de handen ineen voor een gezamenlijke social-first campagne: Het Lekkerste Stel van Nederland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.