Picnic wordt titelpartner wielerploeg Team Picnic PostNL

Online-supermarkt Picnic wordt de titelpartner van wielerploeg Team Picnic PostNL. Met deze verbintenis gaat de websuper voor het eerst een sportploeg ondersteunen. Team Picnic PostNL is actief op het internationale wielrennen in de UCI WorldTour. Met dit partnership werkt Picnic ook buiten de landsgrenzen aan de naamsbekendheid.

Met ingang van het nieuwe seizoen zal dsm-firmenich geen naamgever meer zijn van de wielerploeg, maar het bedrijf blijft evengoed betrokken bij het team. 

De Nederlandse wielerploeg Team Picnic PostNL wordt geleid door teammanager Iwan Spekenbrink en heeft drie programma’s: mannen, vrouwen en development. Alle programma's hanteren dezelfde Keep Challenging-aanpak en dragen hetzelfde kenmerkende tenue met twee strepen, waarmee de kleuren van zowel Picnic als PostNL te zien zijn tijdens wedstrijden over de hele wereld. Het titelpartnerschap met Picnic duurt minimaal tot en met 2028.

Naamsbekendheid vergroten

Michiel Muller, medeoprichter van Picnic: “Wielrennen bevordert gezondheid en verbinding, net zoals wij dat doen door dagelijks verse, gezonde producten te leveren. Net als professionele wielrenners trotseren onze runners alle weersomstandigheden en streven ze altijd naar het beste resultaat. Deze samenwerking laat zien hoe innovatie en teamwork succes kunnen stimuleren, of je nu een professionele wielrenner bent of deel uitmaakt van ons team dat dagelijks boodschappen inpakt en bezorgt. Samen streven we elke dag naar de beste resultaten en kijken we uit naar de etappes die we samen gaan beleven.”

Iwan Spekenbrink, teammanager van Team Picnic PostNL. “De kernwaarden van Picnic - innovatie, kwaliteit en het promoten van een gezonde levensstijl - liggen dicht bij de onze. Zowel Picnic als het team zijn organisaties met veel energie, ambitie en een grote drive om vooruitgang te boeken en dingen voor elkaar te krijgen. Met Picnic erbij zullen we de prestaties van het team verder versterken en bijdragen aan een toekomst waarin we blijven innoveren en het beste in onszelf en in elkaar naar boven halen. Tegelijkertijd zijn we gemotiveerd om samen met Picnic te groeien en uit te breiden in Europa, met hun huidige focus op Nederland, Duitsland en Frankrijk.”

Grenzen verleggen en successen behalen

Pim Berendsen, CFO van PostNL: "Met deze samenwerking ondersteunen we een Team dat op unieke wijze talent ontwikkelt, waar vrouwen en mannen samenwerken om topprestaties te leveren. Het is deze gedeelde ambitie – grenzen verleggen en successen behalen als één Team – die ons inspireert en motiveert. Samen bouwen we aan een toekomst vol beweging, innovatie en impact. We zien er naar uit om deze samenwerking met Picnic voort te zetten als mede  titelpartner."

Dimitri de Vreeze, CEO van dsm-firmenich: "De toetreding van Picnic als nieuwe titelpartner markeert vandaag een belangrijke mijlpaal voor het team. Als langdurige partner, sinds 2015, hebben we ons gericht op het versnellen van innovaties op het gebied van voeding en gezondheid om de prestaties van de renners te optimaliseren. Samen hebben we een uitstekende en veelbelovende basis gelegd voor de komende jaren, zowel voor het vrouwen- als het mannenteam. De komst van twee nieuwe titelpartners voor het team in de afgelopen twee jaar is een bewijs van die sterke basis. We blijven het team ondersteunen en zullen dé innovatiepartner blijven op het gebied van voeding en gezondheid."

www.picnic.app

www.postnl.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

Unox en Chocomel lanceren juichhandschoenen bij Jumbo

22-01-2026 | 10:56:45
De activatie is bedoeld als concrete vertaling van het partnership met Team Essent naar de winkelvloer.

Ajax en ABN AMRO zetten in op zelfvertrouwen en sport

13-01-2026 | 10:23:00
Ajax Vrouwen en ABN AMRO hebben binnen hun partnership Find Your Inner Power gelanceerd. Het initiatief richt zich op jonge vrouwen.

Coca-Cola opnieuw partner van KNVB tot en met 2028

11-12-2025 | 10:48:19
Na een korte onderbreking hervatten beide organisaties hun samenwerking, met als gezamenlijk doel de beleving voor Oranjefans verder te versterken.

Rabobank investeert bijna 50 miljoen in TeamNL

03-12-2025 | 11:12:12
Rabobank breidt de samenwerking met TeamNL uit en wordt per 2027, naast Staatsloterij, hoofdsponsor van TeamNL, TeamNL Paralympisch en TeamNL Talent.

Uber biedt rondrit tijdens Amsterdam Light Festival

26-11-2025 | 09:44:00
De samenwerking tussen Uber en het festival biedt een alternatief perspectief op de Amsterdamse grachten.
 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

WPP centraliseert productie-units in WPP Production

23-01-2026 | 12:01:00
WPP heeft aangekondigd voor zijn creatieve tak de collectieve productie per 23 februari 2026 samen te brengen in WPP Production. Het label Hogarth vervalt daarmee

Maarten Nefkens keert terug bij ACE als Strategy Director

23-01-2026 | 11:52:50
Neeltje Prevo is gestart als Account Director

[Vacatures] Fightclub zoekt een SEA Specialist

23-01-2026 | 10:47:00
Fightclub is per direct op zoek naar SEA Specialist - Breda

OSAGE in consortium voor grafische diensten Rijksoverheid

23-01-2026 | 10:32:13
Binnen de samenwerking is OSAGE verantwoordelijk voor DTP, vormgeving en het bewaken van de rijksbrede huisstijl.

[Vacatures] Fightclub zoekt een Social Advertising Specialist

23-01-2026 | 10:23:00
Fightclub is per direct op zoek naar Social Advertising Specialist - Breda
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.