Pepijn Rooijens en Barbara Tammes starten adviesbureau Studio FIK

Pepijn Rooijens heeft na vier jaar recentelijk Natwerk verlaten om samen met Barbara Tammes Studio Fik te beginnen.

Pepijn Rooijens was medeoprichter van Dawn, werkte bij FHV/BBDO en was jaren werkzaam als creatief directeur voor Havas/Lemz. Hij werkte op veel bekende merken zoals Maandag®, Interpolis, Grolsch en Unicef. Hij won prijzen met werk voor onder andere Artis, Albert Heijn en Ikea.

Barbara Tammes heeft een achtergrond als creatief directeur bij BBDO en JWT, voor zowel nationale als internationale klanten. Zij won prijzen met werk voor onder andere Grolsch, Sire en het ministerie van Sociale Zaken. De laatste jaren werkt ze als zelfstandig creatief adviseur en is internationaal gepubliceerd auteur met boeken over het gebruik van je verbeelding en creativiteit.

Denktank en creatieve studio in één

Studio FIK heeft een unieke propositie als denktank en creatieve studio in één, en helpt investeerders, ondernemers, ceo’s, marketing directies en hun teams met het aanscherpen of vinden van hun leidend principe. Deze maakt Studio FIK makkelijk doorvertelbaar en visueel in een creatieve roadmap. Deze roadmap vol creatieve concepten is niet alleen inspirerend, maar zorgt er ook voor dat alle inspanningen van een organisatie of merk op elkaar aangesloten zijn. Zo ontstaat er niet alleen een heldere cultuur maar ook eenduidige en inspirerende communicatie.

Studio FIK is een collectief van 10 mensen en werkt aan de (her)positionering van onder andere Kenter, voor Het Museum van de Geest, Salt Magazine en voor Longfonds (Dam tot dam fiets classic).

www.studiofik.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Rory Sutherland: Stop met jezelf vergelijken met concurrenten

27-03-2026 | 13:40:00
Op het hoofdkantoor van Tony’s Chocolonely in Amsterdam sprak Bas Vlugt met Rory Sutherland na zijn keynote

Bob Koigi: Onrust Golfregio bedreigt advertentiebudget

27-03-2026 | 09:05:00
De wereldwijde advertentiemarkt zou naar verwachting met 10,4 procent groeien, maar die prognose hangt nu sterk af van stabiliteit

Cogonez begeleidt Grassa in stap naar scale-up

27-03-2026 | 08:47:32
Het bureau was verantwoordelijk voor de strategische positionering, de creatieve vertaling en het ontwerp en de bouw van de website

Darre van Dijk over ADCN, SAN en Cannes Lions

27-03-2026 | 07:46:00
Marketing Report is in Amsterdam.. We spreken met Darre van Dijk, Chief Creative Officer van TBWA\NEBOKO. Aanleiding zijn de nominaties voor de ADCN Awards en SAN Accenten én de blik vooruit op Cannes Lions

Longlists SAN ABC Accenten 2025

27-03-2026 | 07:00:00
De longlist voor de ABC Groot Accenten 2025 zijn vastgesteld. De ABC-jury - bestaande uit hoofdredacteuren van onder andere Adformatie, Fonk, MarketingTribune en Marketing Report, bestuursleden van de BvA, SAN-bestuursleden en externe deskundigen - heeft de onderstaande genomineerden geselecteerd
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.