Oprichter Gun Nieuwenhuis weg bij Serviceplan Group

Gun Nieuwenhuis vertrekt per 1 juli 2023 bij Serviceplan Group Nederland. Hij vormde de afgelopen 23 jaar samen met CC Hage de directie van Mediaxplain - nu Serviceplan Group Nederland. Christiaan van Betuw krijgt de taak om de internationale kennis, diensten en innovaties ook voor Nederlandse opdrachtgevers maximaal toegankelijk te maken.

Achter de schermen staat Christiaan van Betuw al enige tijd aan het roer. Zowel Gun Nieuwenhuis als CC Hage deed de afgelopen jaren bewust al een stap terug van dagelijkse leiding naar meer bestuurlijke taken. Met het vertrek van Gun Nieuwenhuis wordt dit nu officieel. CC Hage blijft nog minimaal een jaar aan als commissaris.

Toekomstplannen

Gun Nieuwenhuis: “In 23 jaar tijd is het bedrijf van twee man op zolder uitgegroeid naar ruim 100 collega’s aan de Koivistokade. Als we van een droom spreken is deze zeker uitgekomen. Nu wordt het tijd om ruimte te maken voor de nieuwe generatie die het bedrijf verder mag uitbouwen.”

Christiaan van Betuw: “Gun zal voor altijd verbonden blijven aan ons huis en onze opdrachtgevers. Zijn ondernemerschap en bevlogenheid, wat mij betreft de echte Gun-factor, zijn voor altijd verankerd in ons DNA. Ik weet dat ik namens iedereen spreek, dat dit een einde van een hoofdstuk is dat las als een pageturner en waarbij we allemaal enorm trots zijn dat we daar onderdeel van mochten zijn.”  

Naast Christiaan Van Betuw bestaat de dagelijkse leiding van de bureaugroep uit Sander Bots & Menno Westinga (Mediaplus & Wisecrackers), Claudia Leurink (Plan.net), Joost Verhoeff (Serviceplan) en Dirk-Jan Theijn (CFO).

www.serviceplan.nl

www.house-of-communication.com

Serviceplan en MediaMarkt starten gezamenlijke merkcampagne

06-10-2025 | 15:15:00
MediaMarkt start een nieuwe fase in de merkcampagnes met een creatieve interpretatie van de bekende pay-off Ik ben toch niet gek.

SERVICEPLAN x ADNIGHT | The Deadline

19-09-2025 | 09:04:00
Tijdens deze editie van Adnight duikt Serviceplan Amsterdam dieper in het omgaan met deadlines en stress op de werkvloer.

Alex Turtschan: Gen Z herschrijft de sociale spelregels

18-08-2025 | 08:00:00
Media evolueert net als de natuur: van eenvoudige netwerken naar hypergedifferentieerde ecosystemen.

Marc Verschoor CEO Serviceplan Group Netherlands

12-08-2025 | 08:00:00
Marc Verschoor is per 1 september 2025 benoemd tot CEO en Managing Partner van de Serviceplan Group Netherlands. Hij neemt de functie over van de huidige CEO en Managing Partner Christiaan van Betuw die na 16 jaar de organisatie (tijdelijk) verlaat

Annabelle Klop: Emoties in het tijdperk van AI

11-08-2025 | 08:00:00
We leven in een tijd waarin iedereen (bijna) alles kan creëren. Maar betekent dit, dat creativiteit overbodig wordt? Absoluut niet!


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Intertoys lanceert Speelboek 2025 op kinderinitiatief

16-10-2025 | 18:14:00
Het jaarlijkse Speelboek geldt al decennialang als het startsein van het speelgoedseizoen richting de feestdagen en het samenstellen van verlanglijstjes voor Sinterklaas en kerst.

Tijjani Reijnders wordt gezicht van Rexona in Nederland

16-10-2025 | 17:53:00
Rexona kondigt een samenwerking aan met profvoetballer Tijjani Reijnders, middenvelder van het Nederlands Elftal en Manchester City.

Media Reverse en Bruna tonen effect van AI in zomercampagne

16-10-2025 | 16:37:23
Bruna, Media Reverse en Talpa bewijzen dat AI-campagnes effectief en geloofwaardig kunnen zijn

O2H Creative Solutions versiert Amsterdam voor jubileumjaar

16-10-2025 | 15:13:06
De stad Amsterdam viert haar 750-jarig bestaan, en dat is ook buiten niet te missen.

TBWA\NEBOKO laat emoties spreken in fraudecampagne NVB

16-10-2025 | 14:55:00
De campagne moedigt Nederlanders aan om te vertrouwen op hun emoties bij een poging tot fraude.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.