Open Now breidt team uit

Open Now groeit, dus breidt ook het team uit. Martine Röell gaat als projectmanager aan de slag, Fien Proost als gedragswetenschapper en Mathijs Burger als creatief.

Liselotte Vink, managing director van Open Now: “We doen er alles aan om steeds nieuwe jonge mensen aan ons te binden die tegelijkertijd, na een onboardings-traject, inzetbaar zijn om creatieve gedragscampagnes te leveren voor onze klanten. Deze drie zullen hier snel van grote waarde zijn.”

Open Now neemt deze stap in navolging van het opstarten van een aantal nieuwe campagnes voor de Koepel Leefstijl van het Ministerie van VWS  en het aantrekken van Salland Zorgverzekering, Gemeente Den Haag & Return energy binnen het klantenbestand.

www.opennow.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Jeroen Oppatja: Groei door de kracht van creatie & tech

05-12-2025 | 08:33:00
Oppatja vertelt hoe VML in Nederland is opgebouwd, hoe het internationale netwerk dagelijks waarde toevoegt

The Family 2.0: door fusie ontstond ander type bureau

01-12-2025 | 12:20:00
Het gesprek laat zien hoe creativiteit en gedragswetenschap elkaar versterken en hoe de fusie leidde tot een bureau met een scherpere strategische basis.

Klantengroei bij The Family na fusie met Open Now

29-07-2025 | 09:21:00
Het bureau verwelkomt onder meer Meerdervoort, Passend Lezen, Nederlands Centrum Jeugdgezondheid en Follow the Money.

The Family en Open Now fuseren

16-06-2025 | 10:44:00
Met gedragswetenschap als basis wil het bureau merken helpen met bewezen creativiteit en meer impact.

Open Now ontwikkelt campagne tegen vapen voor VWS

12-05-2025 | 14:02:00
Vapen onder jongeren neemt toe, terwijl veel ouders nog onvoldoende zicht hebben op de schadelijkheid ervan.

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Jim Abbring: Rocket & Redfin | Zevo | Volkswagen

12-02-2026 | 15:14:00
[The International] Creative Lead Finally an Agency bespreekt een aantal Super Bowl commercials

ACE breidt socialafdeling uit met zes krachten

12-02-2026 | 12:40:00
Het bureau speelt daarmee in op de groeiende vraag van merken naar een eigen social signatuur en verdere professionalisering van het social domein.

LG kiest Happiness als creative agency in Benelux

12-02-2026 | 12:28:10
Het bureau wordt verantwoordelijk voor de strategische en creatieve doorvertaling van het internationale merkplatform Life's Good naar de Benelux-markt.

Communicatieprijs Brabant start campagne met knipoog

12-02-2026 | 11:22:18
De Communicatieprijs Brabant bestaat 30 jaar en geldt als een van de langstlopende regionale communicatieprijzen van Nederland

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Motion Designer

12-02-2026 | 10:38:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Motion Designer - Full-time / part-time
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.