Ocean Outdoor steunt IFAW bij het beschermen van de oceaan

International Fund for Animal Welfare (IFAW) en Digital Out-Of-Home marktleider Ocean Outdoor Nederland slaan de handen ineen met een campagne-uiting die aandacht vraagt voor het redden van walvissen en het beschermen van de oceaan.

World Ocean Day vindt elk jaar op 8 juni plaats en vraagt aandacht voor het belang van een gezonde oceaan met een grote biodiversiteit en een stabiel klimaat. Deze doelstelling sluit aan bij de werkzaamheden van IFAW, die zich met haar Blue Speeds campagne inzet voor het vinden van doelgerichte en realistische oplossingen om de oceaan veiliger te maken voor zeedieren. Walvissen bijvoorbeeld spelen een belangrijke rol in het reguleren van de ecosystemen van de oceaan, en zijn een cruciale bondgenoot in de strijd tegen klimaatverandering.

Zaan Olivier, project manager Marine Conservation bij IFAW: “De groeiende drukte in de scheepvaart zorgt ervoor dat zeedieren worden verstoord en zelfs bedreigd. Met Blue Speeds willen we zorgen dat schepen in Europese wateren 5 tot 10 procent langzamer gaan varen. Deze kleine aanpassing kan het risico op aanvaringen met walvissen, het onderwaterlawaai en de uitstoot van broeikasgassen in de scheepvaart sterk verlagen. Tegelijkertijd wordt het brandstofverbruik, en dus de kosten voor ondernemers, sterk verminderd.”

Marc van Hamelen, Director of Business Development bij Ocean Outdoor: “Wij vinden maatschappelijke betrokkenheid erg belangrijk en steunen daarom ook verschillende partijen. Met de overduidelijke link tussen onze merknaam, het thema van deze werelddag, en het werk van IFAW, was het niet meer dan logisch dat we hierop zouden inspringen.”

De uiting van het IFAW is op zaterdag 8 juni te zien op verschillende city screens door Nederland

www.ifaw.org

www.oceanoutdoor.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Marc van Hamelen: Back to branding

22-12-2025 | 12:58:00
Trends en ontwikkelingen zijn vaak cyclisch. Trends uit eerdere tijdperken komen op deze manier vaak weer terug, of op zijn minst echo’s daarvan

ABN Amro: Buitenreclame komt tot bloei in digitale tijdperk

18-12-2025 | 11:09:00
ABN Amro heeft in zijn sectoranalyse gesteld dat digitale buitenreclame een opmerkelijke opmars meemaakt. Schermen duiken op in winkelcentra, bushokjes en treinstations

Ocean Outdoor krijgt DOOH-contract bij Gunwharf Quays

18-12-2025 | 09:56:34
Met het contract breidt het mediabedrijf zijn aanwezigheid uit op belangrijke retail- en vrijetijdslocaties aan de Engelse zuidkust.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Designer (o.a. 3D & Concept)

10-12-2025 | 08:36:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Designer (o.a. 3D & Concept) - Marketing

Dentsu Benelux onderzoekt aandacht en impact van Out of Home

25-11-2025 | 10:23:24
De studie laat zien dat OOH in een tijd van versnipperde aandacht nog steeds een krachtig medium is.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

AMMA’s openen inzendingen voor editie 2026

05-01-2026 | 11:43:00
Adverteerders, media-exploitanten en bureaus kunnen hun mediacampagnes, strategieën en talent inzenden tot en met 13 februari om 17:00 uur.

Cees Faes: Waarom Basic-Fit geen Buckler is

05-01-2026 | 09:12:21
Dat is het Buckler-effect: geen boycott, geen actiegroep, geen Twitterstorm. Gewoon schaamte. Licht, herkenbaar, dodelijk.

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

05-01-2026 | 00:15:00
Creatief bureau VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten

Alfred met Praxis-campagne: Een goed begin is Eigen Merk

05-01-2026 | 00:15:00
Alfred heeft voor Praxis de campagne begin bij Eigen Merk ontwikkeld. Met deze campagne wil Praxis het eigen merk centraal stellen.

[Vacatures] AndAgency Amsterdam zoekt een PR & Events Manager

02-01-2026 | 08:28:00
AndAgency Amsterdam is per direct op zoek naar PR & Events Manager - Full-time · Amsterdam 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.