Ocean Outdoor steunt IFAW bij het beschermen van de oceaan

International Fund for Animal Welfare (IFAW) en Digital Out-Of-Home marktleider Ocean Outdoor Nederland slaan de handen ineen met een campagne-uiting die aandacht vraagt voor het redden van walvissen en het beschermen van de oceaan.

World Ocean Day vindt elk jaar op 8 juni plaats en vraagt aandacht voor het belang van een gezonde oceaan met een grote biodiversiteit en een stabiel klimaat. Deze doelstelling sluit aan bij de werkzaamheden van IFAW, die zich met haar Blue Speeds campagne inzet voor het vinden van doelgerichte en realistische oplossingen om de oceaan veiliger te maken voor zeedieren. Walvissen bijvoorbeeld spelen een belangrijke rol in het reguleren van de ecosystemen van de oceaan, en zijn een cruciale bondgenoot in de strijd tegen klimaatverandering.

Zaan Olivier, project manager Marine Conservation bij IFAW: “De groeiende drukte in de scheepvaart zorgt ervoor dat zeedieren worden verstoord en zelfs bedreigd. Met Blue Speeds willen we zorgen dat schepen in Europese wateren 5 tot 10 procent langzamer gaan varen. Deze kleine aanpassing kan het risico op aanvaringen met walvissen, het onderwaterlawaai en de uitstoot van broeikasgassen in de scheepvaart sterk verlagen. Tegelijkertijd wordt het brandstofverbruik, en dus de kosten voor ondernemers, sterk verminderd.”

Marc van Hamelen, Director of Business Development bij Ocean Outdoor: “Wij vinden maatschappelijke betrokkenheid erg belangrijk en steunen daarom ook verschillende partijen. Met de overduidelijke link tussen onze merknaam, het thema van deze werelddag, en het werk van IFAW, was het niet meer dan logisch dat we hierop zouden inspringen.”

De uiting van het IFAW is op zaterdag 8 juni te zien op verschillende city screens door Nederland

www.ifaw.org

www.oceanoutdoor.nl

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Ocean Outdoor start competitie voor DOOH-campagnes

08-04-2026 | 10:32:01
De inzendingen moeten gebruikmaken van technologie en interactieve toepassingen binnen DOOH- en out-of-home-omgevingen.

Dit zijn de genomineerden voor de AMMA’s

02-04-2026 | 14:00:00
Tijdens de nominatieweek van 30 maart tot en met 2 april zijn in totaal 46 kanshebbers verdeeld over 13 categorieën geselecteerd.

Marc van Hamelen: OTS is de basis, creativiteit vermenigvuldigt

16-03-2026 | 12:17:38
Trends en ontwikkelingen zijn vaak cyclisch. Trends uit eerdere tijdperken komen op deze manier vaak weer terug, of op zijn minst echo’s daarvan

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een (Senior) Account Manager

19-02-2026 | 08:09:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar(Senior) Account Manager - Amsterdam

Kees Wilbrink: Welke kansen biedt de shopping omgeving?

17-02-2026 | 13:38:24
'Gelukkig is de retailmediahype weer een beetje op zijn retour’, hoorde ik een vakgenoot zeggen op één van die vele borrels waar onze markt zo dol op is.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Vacatures] Dentsu Creative Amsterdam zoekt een Junior Traffic Manager

17-04-2026 | 11:24:00
Dentsu Creative Amsterdam is per direct op zoek naar Junior Traffic Manager - Full-time · Amsterdam

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een IT Service Medewerker

17-04-2026 | 10:25:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar IT Service Medewerker - Fulltime

Bob Koigi: Impact is de nieuwe valuta

17-04-2026 | 10:24:47
Non-profits en merken zijn vrijwel gelijk vertegenwoordigd in de top 40.

[Vacatures] CS Digital Media zoekt een Media Operator

17-04-2026 | 10:07:00
CS Digital Media is per direct op zoek naar Media Operator - Fulltime

Fitzroy vertaalt BATU naar Add a little spark

17-04-2026 | 09:40:08
De campagne introduceert The Spark: het moment waarop iemand besluit iets anders te doen dan gepland.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.