Ocean Outdoor gaat led-gevel Ziggo Dome exploiteren

De Ziggo Dome werkt samen met Ocean Outdoor. Het mediabedrijf wordt exclusief verantwoordelijk voor de exploitatie van de 360 graden led-gevel en het scherm boven de entree van de concertzaal.

Ocean Outdoor voegt met de Ziggo Dome een locatie toe aan zijn internationale portfolio van digitale schermen op prominente plekken, waaronder Piccadilly Circus in Londen. De samenwerking richt zich op het vergroten van de zichtbaarheid van de Ziggo Dome en haar commerciële partners.

Digitale technologie centraal in samenwerking

Beide partijen willen de mogelijkheden van digitale technologie zo goed mogelijk benutten. Vanuit Ocean Labs onderzoekt Ocean Outdoor extra toepassingen, waaronder de inzet van DeepScreen-technologie voor 3D-effecten op de LED-gevel en Mobile Augmented Reality voor het scherm boven de entree.

Birgitte de Winter, directeur commerciële zaken: "De Ziggo Dome staat niet alleen bekend om legendarische concerten, maar ook om het continu zoeken naar vernieuwing en beleving, zo óók op onze 360 graden led-gevel. In Ocean Outdoor hebben we een partner gevonden die deze ambitie begrijpt en versterkt. Samen tillen we de zichtbaarheid van de Ziggo Dome én onze partners naar een nieuw niveau, met innovatieve technologieën die voorbijgaan aan traditionele media."

Amsterdamse locatie trekt jaarlijks miljoenenpubliek

De Ziggo Dome ontvangt jaarlijks meer dan een miljoen bezoekers voor concerten van internationale artiesten. De led-gevel is een vast onderdeel van het Amsterdamse straatbeeld en biedt adverteerders een platform met groot bereik. De samenwerking met Ocean Outdoor moet de commerciële mogelijkheden van deze locatie verder uitbreiden.

www.oceanoutdoor.com

Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Xavier Tilman: Niet de uitkomst, maar de reis verbindt

15-01-2026 | 14:17:00
Als vader van jonge kinderen kijk ik met andere ogen naar de tijd waarin we leven. Niet vanuit angst, maar vanuit verantwoordelijkheid.

Marc van Hamelen: Back to branding

22-12-2025 | 12:58:00
Trends en ontwikkelingen zijn vaak cyclisch. Trends uit eerdere tijdperken komen op deze manier vaak weer terug, of op zijn minst echo’s daarvan

ABN Amro: Buitenreclame komt tot bloei in digitale tijdperk

18-12-2025 | 11:09:00
ABN Amro heeft in zijn sectoranalyse gesteld dat digitale buitenreclame een opmerkelijke opmars meemaakt. Schermen duiken op in winkelcentra, bushokjes en treinstations

Ocean Outdoor krijgt DOOH-contract bij Gunwharf Quays

18-12-2025 | 09:56:34
Met het contract breidt het mediabedrijf zijn aanwezigheid uit op belangrijke retail- en vrijetijdslocaties aan de Engelse zuidkust.

[Vacatures] Ocean Outdoor zoekt een Designer (o.a. 3D & Concept)

10-12-2025 | 08:36:00
Ocean Outdoor is per direct op zoek naar Designer (o.a. 3D & Concept) - Marketing

 


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Fightclub start Growth & AI Survey voor 2026

15-01-2026 | 16:00:00
De benchmark geeft inzicht in verschillen tussen koplopers en achterblijvers en laat zien waar kansen en knelpunten liggen.

Das Buro ontwikkelt positionering en identiteit voor Luxor Theater

15-01-2026 | 15:59:00
Met deze stap onderstreept het theater zijn rol als creatieve ontmoetingsplek voor alle Rotterdammers.

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Senior Projectmanager

15-01-2026 | 14:50:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Senior Projectmanager - Fulltime / parttime

[Vacatures] Zandbeek zoekt een Medior Campagnestrateeg

15-01-2026 | 14:37:00
Zandbeek is per direct op zoek naar Medior Campagnestrateeg - Fulltime / parttime

Richard Smoorenburg: Ik durf het bijna niet te vragen…

15-01-2026 | 11:23:00
De meest recente trend is dat CES een Adfest aan het worden is waarbij agencies proberen elkaar te overtreffen met agentic mediaplanners
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Saskia van Weert

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.