Oatly opent eerste pop-up store in Amsterdam

Oatly introduceert deze zomer plantaardig softijs. Om de aanwinst van Oatly Soft Serve te vieren, opent Oatly haar eerste pop-up store in Amsterdam. 

Vegan softijs

Uit onderzoek is gebleken dat 35 procent van de Nederlanders meer of volledig vegan wil eten voor het eind van 2023. Daarom introducteert Oatly de Oatly Soft Serve, vegan softijs. 

Pop-up store

Oatly biedt een wisselend menu met toppings als aardbeien, kersen en stroopwafel en drizzles als gezouten karamel, bessen en chocolade. Daarnaast vinden er de hele zomer diverse lokale samenwerkingen plaats, bijvoorbeeld met specerijenplatform Spice First en chili-olie merk La Lia.

Christiaan van Doornik, General Manager voor Oatly in de Benelux: "Bij Oatly willen we het mensen zo gemakkelijk mogelijk maken om plantaardig eten en drinken in hun dagelijks leven op te nemen, in het belang van onze planeet. Dat betekent dat we producten maken voor elke gelegenheid waar je normaal gesproken zuivel aantreft. Met Oatly Soft Serve zetten we een nieuwe standaard in het segment van plantaardig ijs door de heerlijke smaak en romige textuur te bieden die je verwacht van een softijsje, maar nu zonder een druppel koemelk. We vinden het fantastisch deze productintroductie te vieren met een Oatly pop-up store in Amsterdam en we kijken ernaar uit om het product ook bij andere verkooppunten in Nederland aan te kunnen bieden."

De pop-up is van 3 juli tot en met 31 augustus zeven dagen per week van 12:00 tot 22:00 uur geopend op de Prinsengracht 16 in Amsterdam. Oatly Soft Serve is ook beschikbaar bij zes STACH-winkels in Amsterdam.

www.glasnost.amsterdam

www.oatly.com

Lees ook:

Samsung en Van Gogh Museum starten meerjarige samenwerking

16-05-2025 | 09:52:00
Doel is om kunst en technologie samen te brengen en zo de bezoekersbeleving in het museum te verrijken.

Magnum introduceert Double Hazelnut en Double Cherry

08-05-2025 | 07:00:00
Magnum breidt zijn assortiment uit met de introductie van twee nieuwe varianten binnen de Utopia-lijn: Magnum Double Hazelnut en Magnum Double Cherry.

Big Mac-saus tijdelijk verkrijgbaar in fles bij McDonald’s

06-05-2025 | 06:00:00
McDonald’s verkoopt een gelimiteerde flesvariant van de bekende Big Mac saus. De saus is exclusief beschikbaar in restaurants in Nederland

ACE gaat verder als geïntegreerde groep met één naam: ACE

28-01-2025 | 11:25:00
De in Amsterdam gevestigde creatieve bureaugroep ACE heeft labels als Blauw Gras, Glasnost en HERC geschrapt en gaan verder als één naam: ACE. Born05 blijft wel als enige onder eigen naam opereren vanuit Utrecht

Gordon Ramsay de hoofdrol in Blue Band's campagne

27-01-2025 | 13:39:00
De wereldberoemde chef speelt in Blue Band’s Skip the Cow-campagne en wil thuiskoks inspireren met het plantaardige alternatief voor roomboter en slagroom.


Volg Marketing Report op LinkedIn
Volg Marketing Report op Instagram
Volg Marketing Report op Facebook
Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief
Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

Antal Van Pelt: Goede voornemens voor merken, stop eens met rennen

06-01-2026 | 12:34:00
Marketing Mores – een maandelijkse column over de ongeschreven regels, gebruiken en cultuur van de branche. In deze editie vertelt Antal van Pelt over de typische verschijnselen van ons vak en de branche.

VriendenLoterij zet winnaar Linda centraal in campagne

06-01-2026 | 10:52:00
De commercial zet sterk in op emotie en storytelling en sluit aan bij de merkstrategie Elke Dag Plezier.

Diederik Breijer verlaat United Playgrounds

06-01-2026 | 10:10:00
Diederik Breijer verlaat United Playgrounds. In januari 2022 startte Diederik Breijer met investeerder Standard Investment, United Playgrounds.

[Vacancy] VML has a position for Microsoft Marketing Coordinator: Events

06-01-2026 | 10:06:00
VML is directly looking for Microsoft Marketing Coordinator: Events (Dutch) - Amsterdam

[Vacatures] UNLIKE zoekt een Social Advertiser

06-01-2026 | 09:46:00
UNLIKE is per direct op zoek naar Social Advertiser 
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.