Nespresso lanceert feestdagencollectie

Nespresso lanceert een limited edition collectie, ontworpen in samenwerking met de Franse Michelinster chef-kok Jean Imbert. Deze exclusieve lijn bevat niet alleen bijzondere koffies en recepten, maar ook lekkernijen, geïnspireerd op Jean Imbert's favoriete reisbestemmingen.

Jean Imbert's culinaire expertise komt tot uiting in koffies met smaken zoals pinda, geroosterde sesam en de iconische amandelcroissant die je meevoeren naar Parijs. De koffies zijn een ode aan wereldse bestemmingen, van Latijns-Amerika tot Zuidoost-Azië. De collectie wordt compleet gemaakt met Rainforest Alliance-gecertificeerde chocolaatjes en koekjes.

Van gastronomisch niveau

De Michelinster chef-kok Jean Imbert deelt zijn culinaire expertise met Nespresso en heeft geholpen met de creatie van de speciale koffies en lekkernijen van deze feestdagencollectie. 

Jean Imbert: "Het is een eer om samen met Nespresso te werken aan deze unieke koffiecreaties. We hebben meesterwerken gecreëerd die me terugbrengen naar mijn favoriete bestemmingen. De smaken van pinda en geroosterde sesam brengen bijzondere herinneringen tot leven, terwijl de legendarische amandelcroissant mij in Parijs doet wanen. Tot slot maakt een bijzondere espresso deze collectie compleet."

www.omnicomprgroup.nl

www.nespresso.com

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List

 

Lees ook:

Interpublic Group: lagere omzetten en resultaten in H1 2025

23-07-2025 | 13:27:00
Interpublic Group (IPG) heeft in het eerste half jaar lagere omzetten en resultaten moeten rapporteren door reorganisatiekosten

Boudewijn Wubbels (OMD): Measuring the Unclickable

20-07-2025 | 20:39:00
Waarom de volgende generatie mediacampagnes nieuwe KPI’s nodig heeft

Omnicom Q2-2025, omzet +4,2 procent, winst -21,5 procent

16-07-2025 | 13:19:00
Omnicom heeft de resultaten bekendgemaakt over het tweede kwartaal van 2025. Hieruit blijkt dat er een forse winstdaling is gerealiseerd.

Omnicom lanceert sportbureau Dark Horses in Nederland

08-07-2025 | 07:00:00
Dark Horses is oorspronkelijk opgericht in Londen en werkte internationaal voor merken als Adidas, Lay’s, Just Eat, TikTok en Nissan.

Hearts & Science wordt mediabureau van Yazen in Nederland

01-07-2025 | 15:18:29
De samenwerking richt zich op strategische inzet van mediamiddelen om merkopbouw en duurzame groei te ondersteunen.
 

 

 

 

Gepubliceerd door: Daan Dekkers

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.