Natwerk en Tikkie lanceren zomercampagne Groepie

Deze zomer gaan vriendengroepen weer massaal op vakantie. En hoe leuk dat ook is, het kan helaas ook nog weleens gedoe opleveren. Met Groepie is het verrekenen van alle kosten geen gedoe. Om dit onder de aandacht te brengen lanceert Tikkie, in samenwerking met Natwerk, de zomercampagne van Groepie.

De campagne verschijnt in opvolging van de wintersportcampagne eerder dit jaar. Het is onderdeel van een groter offensief waarmee Groepie komende jaren onder de aandacht wordt gebracht.

Moreno Kensmil, hoofd marketing Tikkie: "Tikkie heeft 9 miljoen gebruikers, die vorig jaar goed waren voor 5 Tikkies per seconde! Maar, men kent ons vooral van betaalverzoeken. Door komende tijd in te zetten op Groepie en onze andere functies, wordt Tikkie veel meer dan alleen betaalverzoeken. Zo worden we dé app die geld terug krijgen op alle manieren makkelijk maakt."

Wessel Beumer, Creative Director bij Natwerk: "Met deze campagne bouwen we verder aan Geen Gedoe met Tikkie. Waar we in de vorige campagne juist het gedoe lieten zien, zetten we met de zomercampagne juist een zorgeloze vakantie neer zonder gedoe."

Deze zomer wil Tikkie Groepie zo veel mogelijk mensen vakantiegangers bereiken die dus niet thuis voor de buis zitten. Daarom is er gekozen voor sterke online aanwezigheid. Aanvullend wordt er geadverteerd in Flitsmeister en met (D)OOH op Schiphol en langs drukke punten op de weg, om zo veel mogelijk reizigers te bereiken. 

Credits:

Merk/klant: Tikkie, Joep Hulshof, Moreno Kensmil | Bureau: Natwerk | Productiemaatschappij: Tante Tini | Regie: Bram Koopman | Edit: Mehdi Janah | Grading: Bram Baas

www.natwerk.nl

www.tikkie.me

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




Lees ook:

Natwerk ontwikkelt campagne ‘t Feest begint bij Gall & Gall

06-12-2025 | 02:08:00
Natwerk heeft de feestdagencampagne van Gall & Gall ontwikkeld onder de noemer ’t Feest begint bij Gall & Gall

TBWA\NEBOKO houdt huis bij Effies 2025

13-11-2025 | 22:53:00
Woeaaaaah! Het kan bijna niet anders dan dat TBWA\NEBOKO alle Nederlandse Effie-records heeft gebroken

Natwerk wint pitch Slachtofferhulp en start merkcampagne

13-11-2025 | 09:58:00
Natwerk is in september 2025 na een pitch verkozen als creatief bureau van Slachtofferhulp Nederland. Natwerk is direct aan de slag gegaan met de merkpositionering en een campagne voor Slachtofferhulp Nederland

Natwerk en ARTIS lanceren DONKER IN ARTIS!

11-11-2025 | 11:54:00
Terwijl Amsterdam oplicht in feestverlichting, kiest ARTIS bewust voor duisternis.

Marlies van Voorthuizen: Mentale gezondheid luistert nauw

29-10-2025 | 12:01:00
Op World Mental Health Day lanceerden Zilveren Kruis en de KNVB de campagne Trap het gesprek af. In het interview vertelt van Voorthuizen hier meer over


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

SEA Water positioneert Santa als waterambassadeur

23-12-2025 | 10:55:00
Na jarenlange samenwerking met een wereldwijd frisdrankmerk verruilt Santa Claus zijn vertrouwde rol voor een positie bij SEA Water.

Philips en Prusa lanceren Gen Fix in Praag

22-12-2025 | 15:08:00
Philips heeft samen met Prusa Gen Fix gelanceerd Met het programma leren kinderen en gezinnen praktische reparatievaardigheden via 3D-printen

Rodger Werkhoven: Schadenfreudevrije kerst gewenst, allemaal!

22-12-2025 | 11:54:00
Beeld- en mediatechnoloog Rodger Werkhoven droeg op uitnodiging van OpenAI vanaf ’21 bij aan de ontwikkeling van DALL·E en ’t inbouwen ervan in ChatGPT.

[Vacatures] DPG Media zoekt een Accountmanager Vtwonen

22-12-2025 | 08:16:00
DPG Media is per direct op zoek naar Accountmanager Vtwonen - Amsterdam

Bob Koigi: De ontwikkelingen die 2025 hebben gedefinieerd

19-12-2025 | 12:46:00
AI wordt in rap tempo de bepalende kracht achter de transformatie van marketing­leadership en prioriteiten voor 2026.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.