N=5 lanceert audiothriller voor KVK-campagne

Met de eerste audiogedreven campagne voor het KVK Handelsregister bouwt N=5 Houvast voor ondernemers verder uit. 

Even controleren of een zakenrelatie tekenbevoegd of überhaupt werkzaam is bij een bedrijf, kan veel ellende voorkomen. Het ondernemersdrama wordt gebracht als podcast, in de stijl van het populaire true crime genre. Ondersteund met beeld, maar met een leidende rol voor het geluid, dat werd verzorgd door audiobureau Big Orange. Het is voor het eerst dat KVK een audiogedreven campagne inzet, met zo’n lang format (8+ minuten) centraal.

De lancering van Hou je vast! markeert de volgende stap in de KVK-campagne Houvast voor ondernemers. Die is goed in staat gebleken om de maatschappelijke relevantie van KVK voor het Nederlandse ondernemersklimaat duidelijk te maken. De campagne werd eerder al bekroond met SAN Accent. 

Bastiaan Weers, Managing Strategy Director N=5: "We zien dat de campagne de reputatie cijfers van KVK significant en structureel heeft laten stijgen. Daar willen we op doorbouwen. Waarbij de resultaten ruimte bieden om creatief iets scherper aan de wind te varen. In deze campagne maken we met frisse creativiteit de waarde van de praktische oplossingen die KVK ondernemend Nederland biedt zichtbaar."

Het volledige verhaal is te beluisteren als podcast via de gebruikelijke platforms. Korte social ads worden ingezet als teasers. Via lineaire en online radio worden korte versies ingezet.

De campagne is een verdiepende laag die in wisselwerking werkt met de reguliere merkcampagne, die online en op TV loopt.

Credits:

Opdrachtgever: KVK | Bureau: N=5 | Creatie: Arnout Robbe, Paul Wagemaker | DTP: Robine Schmetz, | Strategie: Jens Hellewaard, Bastiaan Weers | Account: Karijn van den Bossche, Puck de mol van Otterloo | Producer: Tisha Hoppenbrouwers  | Productie: Productiebedrijf audio: BigOrange | Productiebedrijf Video & Fotografie: Sticky Stuff & Studio Oktober | Media: Initiative Media

www.nis5.nl

www.kvk.nl

 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List




 

Lees ook:

[Interview] Carolien Bos (Menzis): Er voor iemand zijn is de kern

31-10-2025 | 15:07:00
Carolien Bos is directeur klant & markt bij zorgverzekeraar Menzis. Onlangs kondigde Menzis aan de door N=5 ontwikkelde campagne Dan is er Menzis te lanceren en voor een andere positionering te kiezen met de missie Wij kiezen voor de mens. We spreken met Carolien Bos hierover

N=5 verbeeldt Auping Designed for Life

13-10-2025 | 09:55:00
Auping breidt de positionering Designed for Life uit met een campagne die de ervaring van goed slapen centraal zet.

N=5 ontwikkelt campagne Dan is er Menzis

09-10-2025 | 07:30:00
Zorgverzekeraar Menzis heeft de door N=5 ontwikkelde campagne Dan is er Menzis gelanceerd. De campagne wil laten zien waar mensen in het dagelijks leven met gezondheidsuitdagingen mee te maken hebben en hoe Menzis daarbij kan ondersteunen

Kraampje van Koophandel

25-09-2025 | 10:26:00
Een van de grootste uitdagingen voor KVK is het versterken van de maatschappelijke waarde van het merk.

Holland & Barrett: Denk aan je brein

22-09-2025 | 13:01:00
Hoe Holland & Barrett met free publicity als vliegwiel doorbrak in een markt waarin ze volledig outspend worden door de concurrentie

Holland & Barrett lanceert HormoonWijzer voor vrouwen+

19-09-2025 | 15:04:00
Holland & Barrett heeft de HormoonWijzer gelanceerd, een praktische gids die vrouwen+ inzicht geeft in hun cyclus

Breincampagne Holland & Barrett

18-09-2025 | 11:08:00
Holland & Barrett heeft de ambitie om te groeien in Nederland. Om dit te realiseren, moet de merkoverweging significant worden verhoogd.

Podcast Consumentenbond: Knagende Vragen

18-09-2025 | 09:34:00
In de eerlijkste podcast van Nederland ‘Knagende Vragen’ duikt journalist Milou Brand in herkenbare vragen van luisteraars

[Forum] Wat is goede content?

17-09-2025 | 23:59:00
In de rubriek [Forum] stellen wij bepalende spelers in de markt een actuele vraag. Deze keer stellen we juryleden van de Influencer & Content Marketing Awards 2025 de vraag

Loïs Weeber: Het begint bij het begrijpen van de cultuur en de mensen die het merk aanspreekt

15-09-2025 | 15:55:00
In aanloop naar de Influencer & Content Marketing Awards 2025 spreken we met de juryleden. Vandaag spreken we met Loïs Weeber

N=5 en DELTA lanceren campagne rond wifi 7 en gaming

01-09-2025 | 17:10:33
DELTA en bureau N=5 hebben een nieuw hoofdstuk toegevoegd aan de merkcampagne Aan alles gedacht.

Anne Stokvis: Creatieve vrijheid is geen vrijbrief voor toondoofheid

25-08-2025 | 12:35:00
[Column] Creative Director N=5 over de ophef rondom de Walibi Halloween campagne

Anne Stokvis: Creatieve leegte is de snelste brandstof voor ophef

08-08-2025 | 12:43:00
sja, de creatieve lat lag niet hoog, kunnen  we stellen. Je hebt een van de meest opvallende actrices van dit moment tot je beschikking. Gen-Z hangt aan je lippen… en je brengt een klassieke blonde bombshell, billen, borsten en een woordgrap. Klaar

N=5 ontwikkelt vervolgcampagne voor De FinancieringsGids

24-07-2025 | 12:50:00
Met deze campagne bouwen de betrokken partijen verder aan het vergroten van de bekendheid en het inzicht in financieringsmogelijkheden voor ondernemers.

N=5 en Breaker spelen in op internetcultuur

10-07-2025 | 15:39:26
Bekende GIF-personages worden losgemaakt uit hun eindeloze loops, waarmee Breaker voor het eerst in 24 jaar afstapt van de bekende knijpverpakking.


 Volg Marketing Report op LinkedIn!

 Abonneer je op onze gratis dagelijkse nieuwsbrief

 Registreer jouw bureau gratis in de Marketing Report reclamebureau database The List





Lees ook:

[Interview] Carolien Bos (Menzis): Er voor iemand zijn is de kern

31-10-2025 | 15:07:00
Carolien Bos is directeur klant & markt bij zorgverzekeraar Menzis. Onlangs kondigde Menzis aan de door N=5 ontwikkelde campagne Dan is er Menzis te lanceren en voor een andere positionering te kiezen met de missie Wij kiezen voor de mens. We spreken met Carolien Bos hierover

Stan Molemaker hoofdambassadeur Movember 2025

31-10-2025 | 10:57:08
De campagne wil mannen aanmoedigen open te praten over mentale gezondheid en elkaar actief te steunen.

Bibliotheken starten campagne Heel Nederland Leest

31-10-2025 | 09:05:12
Bezoekers ontvangen gratis Onder de paramariboom van Johan Fretz om deze maand samen te lezen en het gesprek aan te gaan.

[Vacatures] Giesbers Retail zoekt een Campagnemanager

31-10-2025 | 08:13:00
Giesbers Retail is per direct op zoek naar Campagnemanager (HBO · 32/40 uur) Arnhem 

Media Reverse en Habufa lanceren XOOON-campagne op tv

30-10-2025 | 16:09:00
In de najaarscampagne van XOOON, onderdeel van Habufa Meubelen, staat de huiskamer centraal.
 

Dit artikel is gepubliceerd door: Lieselot Berentzen

Uitgelicht





Abonneer je op onze nieuwsbrief.